Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiejsze moje zakupy wydalam ok 60 zł prosze o opinie

Polecane posty

Gość gość

Co sadzicie? kilka plasterkow wedlin sera -10zł kostka osełki zwyklej- 4zł 0,5 kg pieczarek 1 koperek 3 bułki-2,80zł 6 parówek z szynki kostka twarogu 0,25kg kukurydza w puszcze 2 jogurty grecki buraki na surowke chusteczki higieniczne worki na smieci 10jajek pol chleba razowego 1 ogórek 2 l mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiej opinii szukasz,ze powinnas kupic pomidor zamiast ogorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomidory sa teraz nie dobre. ucze sie dopiero doroslego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calkiem dobre zakupy. Tylko do czego kukurydza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek jest taki ze w polsce jest drogo. 60zl i w sumie nic takiego nie kupilas. A gdzie cos na obiad? A gdzie owoce? Na trzyosobowa rodzine czlowiek powinnien miec 100zl dziennie na takie podstawowe wydatki. Ale jak skoro dniowka to 50zl a gdzie oplaty i przyjemnosci. Wkurza mnie ten z****** kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie sobie tak pojesc. nawet na kanapke daje.posypuje sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty praktycznie tylko na śniadanie kolacje. Jeśli nie musisz oszczędzać i nie zależy Ci co kupić, aby mieć też na obiad to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodo123
Wniosek jest taki ze w polsce jest drogo. 60zl i w sumie nic takiego nie kupilas. A gdzie cos na obiad? A gdzie owoce? Na trzyosobowa rodzine czlowiek powinnien miec 100zl dziennie na takie podstawowe wydatki. Ale jak skoro dniowka to 50zl a gdzie oplaty i przyjemnosci. Wkurza mnie ten z****** kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:32. Racja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na obiad mam karkówke.Zrobie ja tak.Najpierw ja zamarynuje. przyprawy jakie mam, luzka oleju czosnek i musztarda. troszke rozbijam.Potem obtaczam e mące i podsmazam na pateli.potem kroje cebulę i tez podsmazam.przekladam to do naczynia zaaroodpornego przykrywam cebula podlewam wywarem i pieke. do tego ziemniaki z koperkiem i burczaki z cebula, jabkiem takie zasmazane. bedzie obiad na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o mieso to kupuje swieze nie lubie mrozonego. a owoce mam jablka i pomarancze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chcesz wiedzieć czy to drogo czy dobrze czy co. Bo nie rozumiem tematu. Swoja droga to mało zapłaciłaś za masło, bo w biedronce to biedronkowe jest po 4,49 zł, z mlekovity po 4,99, a koleżanka wczoraj mówiła, że płaciła już powyżej 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pory kupowalam masło w biedrze osełke duzą chyba 0,5kg za 12 zł z mlekowity. Przeszlam na zwykla osełke jagr 300g za 4zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie- czy drogo, czy zdrowo, co chcesz wiedzic? Ja np nie kupuje prawie wedliny i parówek , koperku i ogorka o tej porze, bo chemia. Koperek wole wrozony ( zamrozilam w sezonie)Nie kupuje chusteczek higienicznych, bo nikt nie ma kataru, w razie czego stosuje papier toaletowy. Worki na ogol zastepuje starymi reklamowkami - ekologicznie. To taki komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
worki starymi reklamówkami gdzie ta ekologia? bo nie bardzo wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam oslico gdzie nie kupujesz osobno tylko zamiast wyrzucać wykorzystujesz do śmieci co w sumie daje o jeden worek mniej w śmieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koperek wole wrozony ( zamrozilam w sezonie) xxx Czekałam na ten komentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koperek, natkę i szczypiorek mam na oknie-niemal za darmo i świeże i zdrowe-polecam. życie jest dość drogie ale co poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne zakupy bo nie wiem tez jakiej odpowiedzi oczekiwałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mysle ze kupuje glupty nic konkretnego. ze kasa leci a w lodowce nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ile osób te zakupy ? Jak na 1 lub 2, to spokojnie wystarczy na kilka dni, no pieczywo musisz dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest, byle co sie kupi i 50 zl nie ma. dawniej za 30 zl by to kupil. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tam oslico gdzie nie kupujesz osobno tylko zamiast wyrzucać wykorzystujesz do śmieci co w sumie daje o jeden worek mniej w śmieciach " Czemu ją wyzywasz? Nie wynoś na forum zwyczajów ze swojego domu - to, że z mężem tak na siebie mówicie, nie oznacza, ze jest to społecznie akceptowalne. Ja nie biorę praktycznie żadnych jednorazówek czy reklamówek, używam torb materiałowych. A worki na śmieci mam takie, które rozkładają się w 2-3lata, a nie jak zwykłe jednorazówki w kilkaset. Ewentualne jednorazówki zaś trafiają do segregacji a nie do ogólnych odpadów. Ty zaś nie dość, ze je bierzesz i to wcale nie mało (są mniej pojemne, do tego przy rodzinie trochę tych śmieci produkujecie), to rzucasz do ogólnych śmieci i wyzywasz. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek jest taki ze w polsce jest drogo. 60zl i w sumie nic takiego nie kupilas. A gdzie cos na obiad? A gdzie owoce? no jasne to zrób za te 60zl czyli ok 120 nok zakupy ,w życiu tyle nie kupisz ,co z tego że zarobki inne jak wszystko jest przesadnie drogie ,niektóre rzeczy nie warte swojej ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×