Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WeronikaCies

Oczyszczacze powietrza

Polecane posty

Ja z moją dziewczyną zaopatrzyliśmy się w oczyszczacz Ideal AP 45 i w takim pokoju 40 m spisuje się świetnie. Swoje kosztuje, ale chyba nie warto na takich rzeczach oszczędzać, bo mają w końcu wpływ na nasze zdrowie. Jedynym minusem jest jego głośność, ale można do tego przywyknąć, chociaż na noc to może być zły pomysł :P To był chyba najlepszy wybór. Jak ktoś chce sobie poczytać to polecam http://produktowo.org/zalety-oczyszczacza-powietrza-ideal-ap-45/ może dzięki temu też się zdecydujecie na ten oczyszczacz, bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Moja mama ma problem z płucami i kupilam jej oczyszczacz powietrza duux z filtrem hepa, mam tez jonizator powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest duży wybór oczyszczaczy, z ciekawych rozwiązań można kupić nawet okna aluminiowe z filtrem antysmogowym w postaci kasety zintegrowanej w oknie. Nie zajmuje dużo miejsca, a oczyszcza powietrze ze skutecznością 99,5%. Takie rozwiązanie jest zupełnie bezobsługowe, bo włącza i wyłącza się automatycznie, to bardzo duża wygoda. Gdyby ktoś był zainteresowany, ma je w ofercie ta firma: www.kapica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkaaaa81
Tutaj http://www.oczyszczacze-powietrza.pl warto sobie zerknąć. Jest tam spory wybór, jeśli chodzi o oczyszczacze powietrza. Na pewno godny uwagi jest ALR300 . Posiada czujnik pyłów. Można nim sterować za pomocą pilota. Na stronie macie specyfikacje tego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Frankowska
Jeżeli kupować oczyszczacz powietrza taki, który bedzie idealnie dopasowany do naszych potrzeb, pomieszczenia itd. Ja np kupiłam z sharpa https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-d60euw/ ze względu alergie córek. Mają alergię na kurz domowy oraz na grzyby i pleśnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwp_biz_pl
Zgadzam się na różnych alertach widać jak słabej jakości jest powietrze w dużych miastach naszego kraju, szczególnie jak również do tego nie ma wiatru. Dlatego warto zadbać o dobrej jakości powietrze przynajmniej w naszych domach i pokojach dzieci. Jeżeli będziecie na etapie poszukiwań odpowiedniego oczyszczacza to zapraszam do sprawdzenia oferty naszego sklepu https://www.mwp.biz.pl/ w którym znajdziecie dosłownie wszystko co może być potrzebne i również możecie liczyć na darmową dostawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaZisi
Oczyszczacz powietrza oczywiście jest bardzo fajny i przydatny, przede wszystkim skuteczny. Jednak aby kompleksowo poradzić sobie z zanieczyszczonym powietrzem, które dostaje się do domu to na okna można zamontować ramki filtrujące antysmogowe Fakro naprawdę pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzonyBrawo
Oczyszczacz to super urządzenie, które w dobie obecnych czasów niestety powinno być obowiązkowym wyposażeniem w każdym domu... :/ Jakby jeszcze ktoś miał wątpliwości czy warto, czy jest mu potrzebne, jakie wybrać, itd. ---> https://loveair.pl/inspiracje/czy-oczyszczacz-powietrza-jest-potrzebny. Krótki, merytoryczy wpis odnośnie danego tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z chłodniejszymi dniami, smog jest bardziej odczuwalny co za tym idzie fatalne samopoczucie. Wpadłam na pomysł zakupu oczyszczacza do mieszkania, ale nie bardzo wiem jakie parametry są istotne przy wyborze. Możecie doradzić na co zwrócić uwagę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szift
8 godzin temu, elfik10 napisał:

Wraz z chłodniejszymi dniami, smog jest bardziej odczuwalny co za tym idzie fatalne samopoczucie. Wpadłam na pomysł zakupu oczyszczacza do mieszkania, ale nie bardzo wiem jakie parametry są istotne przy wyborze. Możecie doradzić na co zwrócić uwagę ? 

Generalnie jest tego cała masa. Certyfikaty potwierdzające skuteczność, pobor energii. Ja wybierajac dla siebie patrzyłem na wydajnosc danego urzadzenia i poziom halasu, sugerowalem sie tez opiniami. Mial trafić do pokoju w ktorym przebywaly głownie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość szift napisał:

Generalnie jest tego cała masa. Certyfikaty potwierdzające skuteczność, pobor energii. Ja wybierajac dla siebie patrzyłem na wydajnosc danego urzadzenia i poziom halasu, sugerowalem sie tez opiniami. Mial trafić do pokoju w ktorym przebywaly głownie dzieci.

Rozumiem że powietrze w Twoim otoczeniu też do najlepszych nie należy, a na jaki model się zdecydowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szift
23 godziny temu, elfik10 napisał:

Rozumiem że powietrze w Twoim otoczeniu też do najlepszych nie należy, a na jaki model się zdecydowałeś ?

mieszkajac w duzym miescie gdzie wiecznie są korki ciężko aby jakosc powietrza była dobra.  Jeżeli chodzi o model to wybor padł na zepter therapy air ion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Dnia 12.12.2018 o 12:29, elfik10 napisał:

Rozumiem że powietrze w Twoim otoczeniu też do najlepszych nie należy, a na jaki model się zdecydowałeś ?

Ja mieszkam w samym centrum miasta, wszędzie samochody, spaliny.. Też właśnie chcę kupić oczyszczacz i się zastanawiam nad kilkoma modelami bardzo intensywnie. Nie wiem jeszcze, który wybiorę... Przedział cenowy też jest bardzo różny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol
1 godzinę temu, Gość Alicja napisał:

Ja mieszkam w samym centrum miasta, wszędzie samochody, spaliny.. Też właśnie chcę kupić oczyszczacz i się zastanawiam nad kilkoma modelami bardzo intensywnie. Nie wiem jeszcze, który wybiorę... Przedział cenowy też jest bardzo różny

Nad czym się zastanawiasz? To może coś doradzimy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka88
Dnia 13.12.2018 o 12:05, Gość szift napisał:

mieszkajac w duzym miescie gdzie wiecznie są korki ciężko aby jakosc powietrza była dobra.  Jeżeli chodzi o model to wybor padł na zepter therapy air ion

Co przesądziło o tym, że wybrałeś akurat ten oczyszczacz? Jesteś z niego zadowolony? Zauważyłeś poprawę? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda

Bez oczyszczacza teraz trudno żyć. Moja połówka kupił oczyszczacz phili[iaka całkiem dobrze sprawdza się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2018 o 16:38, Gość Wanda napisał:

Bez oczyszczacza teraz trudno żyć. Moja połówka kupił oczyszczacz phili[iaka całkiem dobrze sprawdza się. 

Co racja to racja, jakość powietrza jest fatalna, czasem mi jest ciężko oddychać tym powietrzem a co dopiero dzieciom

Dnia 14.12.2018 o 12:06, Gość Alicja napisał:

Ja mieszkam w samym centrum miasta, wszędzie samochody, spaliny.. Też właśnie chcę kupić oczyszczacz i się zastanawiam nad kilkoma modelami bardzo intensywnie. Nie wiem jeszcze, który wybiorę... Przedział cenowy też jest bardzo różny

No tak przedział cenowy jest różny, albo oczyszczacz kosztuje kilka stówek, albo kilka tysięcy 😮  nad jakimi modelami się zastanawiasz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Dokładnie, raz kilka tysięcy, raz kilkaset złotych... Nie wiem, czy te drogie to przegięcie, czy te tanie to jakiś szajs 😄  Zastanawiałam się własnie nad oczyszczaczem DUUX - on kosztuje tam 200 zł. No ale dużo fajnych też z Airfree jest, tylko tutaj właśnie ceny się wahają od 500 do 2 tysięcy... I sama już nie wiem czym się kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

ja zamawiałam na http://www.oromed.pl/ pomogli mi z doborem odpowiedniego, płaciłam coś ok 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaNowak

Ja mam oczyszczacz firmy https://airdog.pl/ i jestem bardzo zadowolona z niego, jest dużo lepszy niż inny firmy bodajże sharp, którego używałam wcześniej na filtrach hepa. AIRDOG X5 przechwytuje cząsteczki do 0.0145 μm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
22 godziny temu, Gość Alicja napisał:

Dokładnie, raz kilka tysięcy, raz kilkaset złotych... Nie wiem, czy te drogie to przegięcie, czy te tanie to jakiś szajs 😄  Zastanawiałam się własnie nad oczyszczaczem DUUX - on kosztuje tam 200 zł. No ale dużo fajnych też z Airfree jest, tylko tutaj właśnie ceny się wahają od 500 do 2 tysięcy... I sama już nie wiem czym się kierować.

Airfree jest dobre, tylko tam cena się waha w zależności od tego jaką masz wielkość mieszkania. Musisz na to patrzeć 🙂 Ale ogólnie pracuję w sklepie i to sprzedajemy - one najlepiej schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta
14 godzin temu, Gość Misia napisał:

Airfree jest dobre, tylko tam cena się waha w zależności od tego jaką masz wielkość mieszkania. Musisz na to patrzeć 🙂 Ale ogólnie pracuję w sklepie i to sprzedajemy - one najlepiej schodzą

Widziałam te oczyszczacze na necie na alsos.pl i też się nad nim zastanawiam bo słyszałam dobre opinie. Na necie jest taniej niż w sklepie, przynajmniej tak jak ja patrzyłam u mnie w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaGawron

My mamy oczyszczacz powietrza od https://airdog.pl/ i działa bardzo skutecznie. Dosyć długo przed zakupem czytaliśmy na ten temat, i większość dostępnych na rynku oczyszczaczy działa na filtrach hepa, które nie eliminują wszystkich zanieczyszczeń. AIRDOG X5 przechwytuje cząsteczki do 0.0145 μm. Może więc usunąć niemalże wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia. Jest zdecydowanie bardziej skuteczny w zakresie oczyszczania powietrza niż filtry HEPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elitka17

Moim zdaniem lepiej wydać raz, a porządnie, dlatego zdecydowałabym się na coś droższego, ale sprawdzonego i dobrego. Mam już jeden na oku 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość elitka17 napisał:

Mam już jeden na oku 🙂 

A jaki? Ja uważam że cena nie idzie aż tak bardzo w parze z dobrą jakością. Mam teraz  Philipsa AC3256 / 10, kupiłam na promocji w sferisie za 1531 zł, ale regularna cena to 1700 zł. Jak na oczyszczacz tej klasy to bardzo niska cena. Posiada filtr NanoProtect HEPA i węglowy AC, co pozwala na lepszą wydajność i dłuższy czas eksploatacji. Specjalny tryb antyalergenowy świetnie usuwa alergeny w powietrzu, sam się dostosowuje do ich stężenia. Wskaźnik czystości informuje o liczbie cząsteczek PM2,5. Przy tym wszystkim jest bardzo cichy, zaledwie 33 dB.

https://www.sferis.pl/Oczyszczacze-powietrza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×