Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WeronikaCies

Oczyszczacze powietrza

Polecane posty

Gość Monika

Njalepszy nawilzacz powietrza to mokry recznik na kaloryferze :)

I kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muss
Dnia 20.12.2018 o 11:07, Gość elitka17 napisał:

Moim zdaniem lepiej wydać raz, a porządnie, dlatego zdecydowałabym się na coś droższego, ale sprawdzonego i dobrego. Mam już jeden na oku 🙂 

Powiedz coś wiecej nad czym sie zastanawiasz :) Ja generalnie szukam czegos do pokoju dzieci, musi byc przede wszystkim ciche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2018 o 11:07, Gość elitka17 napisał:

Moim zdaniem lepiej wydać raz, a porządnie, dlatego zdecydowałabym się na coś droższego, ale sprawdzonego i dobrego. Mam już jeden na oku 🙂 

tez mi sie tak wydaje ze lepiej kupic raz i juz. Oczyszczacz powietrza to raczej inwestycja na lata a nie na kilka dni czy miesiecy wiec musi byc dobry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekRR

Zgadzam się z poprzednikami, że oczyszczacz powietrza to sprzęt na lata,a  trzeba będzie wymienić tylko filtry. Dlatego polecam w wolnej chwili sprawdzić również propozycje od mwp.biz.pl ponieważ u nich kupowałem swój oczyszczacz i muszę przyznać, że mają naprawdę fajnie zestawioną ofertę i też konkurencyjne ceny. Dlatego jak znajdziesz chwilę to zdecydowanie polecam do nich zajrzeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truu
Dnia 20.12.2018 o 11:07, Gość elitka17 napisał:

Moim zdaniem lepiej wydać raz, a porządnie, dlatego zdecydowałabym się na coś droższego, ale sprawdzonego i dobrego. Mam już jeden na oku 🙂 

ja tez szukam aktualnie, podziel się nad jakim się zastanawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozaczek
Dnia 23.12.2018 o 23:09, elfik10 napisał:

tez mi sie tak wydaje ze lepiej kupic raz i juz. Oczyszczacz powietrza to raczej inwestycja na lata a nie na kilka dni czy miesiecy wiec musi byc dobry 

Musi być sprawdzony. Sa jakies chinskie gowna na rynku za 200 zł ktore nic nie robia poza poborem pradu... Znajomi maja oczyszczacz z prawdziwego zdarzenia i  sa bardzo zadowoleni. FIltry wytrzymuja rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, nie warto stosować półśrodków i kupować tanich oczyszczaczy anonimowych marek, bo najbardziej szkodliwe są te najmniejsze, najtrudniejsze do zatrzymania cząsteczki. Chińską marką, produkującą oczyszczacze godne polecenia jest chyba tylko Xiaomi, ale wcale nie są ona znacznie tańsze. W tym momencie, do mieszkania nie większego niż 80 m2 polecam zdecydowanie Philipsa AC 2882 - w sferisie można kupić poniżej 1000 zł. 

Edytowano przez meazza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieja

@muss jak wybierałam oczyszczacz do mojego mieszkania to też zwracałam uwagę na poziom głośności, bo chciałam tak samo jak Ty umieścić go w pokoju dziecięcym. Trafiłam na oczyszczacz z Zeptera, który spełnił wszystkie moje oczekiwania 😄

@Kozaczek jaki oczyszczacz mają? W moim też większość filtrów wymienia się co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc adam

Ja osobiście używam oczyszczacza Warmtec ap350w. Działa bardzo dobrze, kosztuje może trochę więcej niż konkurencja, ale wart wydać te pieniądze. Koszt filtrów też ma znaczenie, a te do mojego oczyszczacza nie są drogie. Powietrze jest zdecydowanie lepsze w domu, czujnik wyłapuje nawet niewielkie zapachy, czytelny panel i niesłychanie cicha praca w trybie nocnym. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy od mwp.biz.pl i bardzo jestem z tego oczyszczacza zadowolona. Działa bez awarii już dość długo, jakość rewelacyjna! 

Taki oczyszczasz powietrza teram jest bardzo potrzebny w domu gdyż stężenie smogu w powietrzu jest dużo wyższe niż w okresie letnim. Chociaż w domu mam pewność, że oddycham powietrzem bez zanieczyszczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! My tej zimy postanowiliśmy zakupić oczyszczacz ze względu na dziecko. Przed porodem zupełnie nie myślałam o otoczeniu gdzie mamy mieszkanie, dopiero położna zwróciła moją uwagę na ruchliwą ulicę za oknami :/ Kupiliśmy oczyszczacz firmy TCL - https://www.kupino.pl/gazetki/max-elektro Jest teraz dostępny na promocji w Max Elektro. Sprawdza się przy powierzchni naszego mieszkania (50m), ale niestety jest trochę głośny więc stoi w salonie - pierwotnie miał być w pokoju dziecka. Następnym razem, przed zakupem sprawdzę poziom hałasu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturiama

@kasieja a ile płacisz za filtry?

@kozaczek ja mam dość drogi oczyszczacz, ale chociaż wiem, za co dałam tyle pieniędzy, jest świetny po prostu. różnica zauważalna niemalże od razu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synalek
Dnia 18.01.2019 o 18:55, Gość naturiama napisał:

@kasieja a ile płacisz za filtry?

ja osobiscie nie pamietam, ale to inwestycja w Twoje zdrowie i Twoich bliskich. NIe oszczedzaj :)

Dnia 18.01.2019 o 18:55, Gość naturiama napisał:

@kozaczek ja mam dość drogi oczyszczacz, ale chociaż wiem, za co dałam tyle pieniędzy, jest świetny po prostu. różnica zauważalna niemalże od razu 🙂

Tez zdecydowalem sie na firmowy oczyszczacz, nie polecam tych tanich chinskich, nic nie zmieniaja.... Kierowalem sie opiniami w internecie i wydajnoscia. Jestem bardzo zadowolony. Wraz z rodzina lepiej się czujemy, lepiej śpimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką oczyszczaczy powietrza Zepter. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 
 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2019 o 18:55, Gość naturiama napisał:

@kozaczek ja mam dość drogi oczyszczacz, ale chociaż wiem, za co dałam tyle pieniędzy, jest świetny po prostu. różnica zauważalna niemalże od razu 🙂

Inwestycja w urządzenie typu oczyszczacz powietrza to ulokowanie pieniędzy w sprzęt, który powinien służyć przez długie lata Tobie oraz Twojej rodzinie. Dlatego też warto kierować się jakością sprzętu oraz jego funkcjonalnością.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2019 o 10:35, Gość synalek napisał:

Tez zdecydowalem sie na firmowy oczyszczacz, nie polecam tych tanich chinskich, nic nie zmieniaja.... Kierowalem sie opiniami w internecie i wydajnoscia. Jestem bardzo zadowolony. Wraz z rodzina lepiej się czujemy, lepiej śpimy 🙂

Warto też zwrócić uwagę na filtry jakie zostały zamontowane w urządzeniu. Wiele osób zwraca też uwagę na poziom hałasu czy możliwość powieszenia urządzenia na ścianie.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkablizniakow

@naturiama jaki oczyszczacz wybrałaś?

@doradcaonlinezepter a jak jest w przypadku waszego oczyszczacza? głośno chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam oczyszczacza Airdog X5 i jestem zadowolona. Wcześniej miałam oczyszczacz Sharpa, i również był ok, aczkolwiek się popsuł a nie był już na gwarancji. Używają one innych filtrów i na pewno w przypadku Airdog nie trzeba ich wymieniać tylko wystarczy umyć, co jest dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość matkablizniakow napisał:

@doradcaonlinezepter a jak jest w przypadku waszego oczyszczacza? głośno chodzi? 

Poziom hałasu dla oczyszczacza THERAPY AIR ION znajduje się pomiędzy 21db a 46 db - zależnie od wybranego programu. Co więcej dzięki specjalnemu programowi urządzenie może działać także w pokoju dziecięcym lub w trakcie snu domowników nie zakłócając ciszy nocnej.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maria.jordan napisał:

Osobiście używam oczyszczacza Airdog X5 i jestem zadowolona. Wcześniej miałam oczyszczacz Sharpa, i również był ok, aczkolwiek się popsuł a nie był już na gwarancji. Używają one innych filtrów i na pewno w przypadku Airdog nie trzeba ich wymieniać tylko wystarczy umyć, co jest dużo tańsze.

Witaj,

Wybór oczyszczacza to kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników. W przypadku oczyszczacza Therapy Air iOn zalecana jest zupełna wymiana filtrów dzięki czemu użytkownik ma pewność, że powietrze jest filtrowane efektywnie.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkablizniakow

@doradcaonblinezepter a ile c zasu powinien być włączony oczyszczacz żeby zobaczyć efekty?

@doradcaonlinezepter czy filtry są drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dortila
Dnia 28.01.2019 o 14:38, maria.jordan napisał:

Osobiście używam oczyszczacza Airdog X5 i jestem zadowolona. Wcześniej miałam oczyszczacz Sharpa, i również był ok, aczkolwiek się popsuł a nie był już na gwarancji. Używają one innych filtrów i na pewno w przypadku Airdog nie trzeba ich wymieniać tylko wystarczy umyć, co jest dużo tańsze.

Dokładnie, w Airdog X5 nie trzeba wymieniać filtrów HEPA i to daje duuuże oszczędności 🙂 ja kupiłam ten oczyszczacz powietrza z polecenia koleżanki i produkt jest naprawdę bardzo dobry, usuwa zanieczyszczenia i można to szybko zauważyć jak zmienia się jakość powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wons
Dnia 30.01.2019 o 11:44, Gość matkablizniakow napisał:

@doradcaonblinezepter a ile c zasu powinien być włączony oczyszczacz żeby zobaczyć efekty?

Wszystko jest zalężne od wielkości mieszkania i tego jak zanieczyszczone jest powietrze. 

Dnia 30.01.2019 o 11:44, Gość matkablizniakow napisał:

@doradcaonlinezepter czy filtry są drogie?

Nie są drogie, a na zdrowiu nie można oszczędzać. Wymieniamy je bardzo rzadko.

@doradcaonlinezepter Jestem ciekaw czy urządzenie można kupic na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya
Dnia 31.01.2019 o 16:24, Gość wons napisał:

Wszystko jest zalężne od wielkości mieszkania i tego jak zanieczyszczone jest powietrze. 

Nie są drogie, a na zdrowiu nie można oszczędzać. Wymieniamy je bardzo rzadko.

@doradcaonlinezepter Jestem ciekaw czy urządzenie można kupic na raty?

Zwracając uwagę na to co się dzieje zima za oknem, na smog , a latem wszechograniające pylenie i alergia, która za tym idzie jednym z rozwiązań zdaje się byc zakup oczyszczacza. 

@Doradco, czy Oczyszczacz Zeptera radzi sobie z pyłkami i innymi alergenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość goya napisał:

Zwracając uwagę na to co się dzieje zima za oknem, na smog , a latem wszechograniające pylenie i alergia, która za tym idzie jednym z rozwiązań zdaje się byc zakup oczyszczacza. 

nasze powietrze nie zachwyca, a najgorsze jest to że władze raczej nic z tym nie robią trzeba sobie samemu radzić, dolatego takie urządzenie w dzisiejszych czasach jest zbawienne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2019 o 11:44, Gość matkablizniakow napisał:

@doradcaonblinezepter a ile c zasu powinien być włączony oczyszczacz żeby zobaczyć efekty?

Czas działania oczyszczacza jest uzależniony od zanieczyszczeń, kubatury mieszkania/biura oraz okresu na jaki pozostawisz go w trybie pracy. Efekt na pewno odczujesz już po pierwszym użyciu jeżeli dasz oczyszczaczowi popracować przez dłuższą chwilę.

Dnia 30.01.2019 o 11:44, Gość matkablizniakow napisał:

@doradcaonlinezepter czy filtry są drogie?

Filtry dostępne są u autoryzowanego sprzedawcy Zepter. Częstotliwość ich wymiany jest na tyle rzadka, że nie przysporzy Ci dodatkowych miesięcznych wydatków.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2019 o 10:37, Gość dortila napisał:

Dokładnie, w Airdog X5 nie trzeba wymieniać filtrów HEPA i to daje duuuże oszczędności 🙂 ja kupiłam ten oczyszczacz powietrza z polecenia koleżanki i produkt jest naprawdę bardzo dobry, usuwa zanieczyszczenia i można to szybko zauważyć jak zmienia się jakość powietrza.

Witaj,

W przypadku oczyszczaczy powietrza wymienne filtry nie są wadą, a właśnie dużą zaletą konstrukcyjną. Dlaczego? Ponieważ to właśnie filtry zajmują się oczyszczaniem powietrza w Naszych domach i to na nich zostają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Możliwość wymiany zużytych filtrów na nowe pozwala na efektywne działanie oczyszczacza co przekłada się na powietrze o lepszej jakości.
Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2019 o 12:22, Gość goya napisał:

@Doradco, czy Oczyszczacz Zeptera radzi sobie z pyłkami i innymi alergenami?

Owszem, odpowiedzialny jest za to między innym filtr antybakteryjny, który usuwa mniejsze cząsteczki kurzu, bakterie powyżej 1 mikrona, pyłki itd. Jesteś alergikiem i szukasz sposobu na spokojne oddychanie powietrzem pozbawionym alergenów?

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza
Dnia 2.02.2019 o 22:08, elfik10 napisał:

nasze powietrze nie zachwyca, a najgorsze jest to że władze raczej nic z tym nie robią trzeba sobie samemu radzić, dolatego takie urządzenie w dzisiejszych czasach jest zbawienne

za oknem dramat. Wystarczy popatrzeć na kominy w miastach i pomyśleć czym ludzie palą jak wydobywa się czarny gęsty smierdząc dym...

 

16 godzin temu, DoradcaOnlineZepter napisał:

Filtry dostępne są u autoryzowanego sprzedawcy Zepter. Częstotliwość ich wymiany jest na tyle rzadka, że nie przysporzy Ci dodatkowych miesięcznych wydatków

czy takie filtry możemy wymienic sami ? Czy niezbędna jest interwencja serwisanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolored

@zuza wydaje mi się, że bez problemu można je wymienić samemu 🙂

@doradcaonlinezepter niestety osoby uczulone na roztocza mają dość ciężko. nawet ścierając kurz 2 razy dziennie i tak coś w powietrzu zostanie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×