Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mleko krowie kiedy?

Polecane posty

Gość gość

Syn kolezanki ma 7 miesięcy i ona zaczęła już mu podawać krowie mleko,a mnie się przypomina ze wszędzie zalecają podawać dopiero po roku. Jak to u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy. Mleko krowie jest dla cieląt, a nie dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat był karmiony krowim mlekiem od 2 miesiąca życia, bo innego nie tolerował. Ale to było mleko od prawdziwych krów w bańce. Ale to było ponad 30 lat temu i zdrowy chłop jak dąb:) A znowu niedawno opowiadała mi znajoma, że zna przypadek chłopczyka co ma duże problemy z nerkami przez takie zwykłe mleko, ale to są inne czasy i mleko i krowy też naszpikowane antybiotyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest brutalna, że my nie mamy już dostępu do zdrowej żywności i co je mama to też trafia przez Jej mleko do dziecka, o mm nie wspomnę nawet... To tak odnośnie ciągłych sporów typu kp czy mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz, nawet niedozywiona kobieta moze karmic i jej mleko jest wartościowe, robi to jedynie ze szkoda dla siebie ale nie dla dziecka. Cycki to nie blender, ktory miksuje zarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat prawda, chociaż z wyjątkami- np. mama z silną anemią nie zapewni dziecku odpowiedniej ilości żelaza przez pokarm, jednak akurat szkodliwe substancje trafiają do mleka mamy. Więc jeśli ktoś się boi że to mleko jest pełne antybiotyków- to mama również nie powinna go pić. Ja przygotowywalam na krowim np. naleśniki, ryż na mleku czy kaszkę jak mały miał 9-10 mcy, po 11-12 mcu mm było tylko w butelce, na noc, a krowie, UHT, w kubeczku do popijania posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×