Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kupie wózek 3 w 1 cenie do 1300 zl?

Polecane posty

Gość gość

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz juz Anexa bo to rzech i stanialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz ale nie warto bo to zazwyczaj najtańsze materiały i wgl do kitu. Lepiej poszukaj czegoś w promocji lepszego i dołożyć te 200 czy 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 w 1 nie ale 2 w1 w smyku masz adamex pajero za 1350wychodzi z karta smyka i kodem na obnizke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz, ale raczej używany. Nowy w tej cenie to będzie musiała być mega promocja i wersja 2w1 tańsza i dobra jakościowa opcja to np. Jane Muum, często Britax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrych wózków kupisz raczej tylko używkę. Ja posiadam Anexa i polecam zobaczyć go na żywo bo naprawdę solidny i ładny wózek. Zapłacisz więcej ale Anex jest bardzo popularny więc na nówce mało stracisz a będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tanie wózki to pewny ciągły kontakt z serwisem i są bardzo ciężkie. Polecam coś sprawdzonego i niezawodnego np. Anexa. Fajny i popularny wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Anexa Sport. i ciągle jeździ do serwisu i z powrotem. Jest po naprawie ramy, wymianie kółka, teraz zepsuł się hamulec. Tapicerka też się pruje. Wózek kupiony w sierpniu 2016. Jakbym wiedziała, że to taki szmelc, kupiłabym x-landera. U kuzynki też w Anexie rama pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz ale bez rewelacji i pewnie zajechany. Gdybyś zdecydowała się na nowy to polecam Anexa Crossa - rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz 3 w 1 nowy. Na allegro pelno jest ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz, ale są brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealnym wózkiem jest wózek z firmy Tutek. Wybrałam model Torero, 3 w 1 – wózek jest bardzo wygodny dla mnie i dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Ja jestem zachwycona kiddy evostar - jest lekki i ma piękne żywe kolory. W sklepie Tosia kupiłam go na fajnej promocji i nie  żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×