Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joanna2121

Mężczyzni ..

Polecane posty

Witam..:) chciała bym poruszyć taki nietypowy temat ponieważ mój obecny partner zwraca uwagę na inne kobiety szczególnie te piękne z atrakcyjną figurą ...Nie ukrywam nie biorę do końca tego do siebie jednak jest mi w głębi serca bardzo przykro bo to ja chciała bym być dla niego atrakcyjna boli mnie to poniewż on ja obcina wzrokiem patrzy na pupę , nogi ; /.. ... Ciekawa jestem opinii innych kobiet czy ich mężczyzni też zwracają aż tak bardzo uwagę na inne kobiety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też tak robi.to mnie wkurza bardzo.ale on mi powiedział ze jako facet zawsze się obejrzy za laską. ale nigdy mnie nie zdradzi bo jest monogamista.Choćby 18tka się rozłożyła to nie ruszy.Reszta chyba kwestia wiary i zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat u mnie mój chłopak bardzo się stara nie oglądać widze po nim ze sie na prawde hamuje ale mimo wszystko boli czuje sie gorsza mniej atrakcyjna... i nie wiem co z tym zrobić bo to się pogarsza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vis minor
Istnieje coś takiego, jak odruch orientacyjny. I jeśli dobrze się przypatrzysz to obcina nie tylko najładniejsze ale i najbrzydsze. Po prostu mężczyźni wyszukują ekstrema (ewolucja). Póki mężczyzna ma czego potrzebuje w domu nie będzie szukał poza. Za ciężko, za długo, bez sensu :P A jak mu nie dajesz czego potrzebuje, wtedy i tak Ci na nim nie zależy więc nie ma się co przejmować tylko dla głupiego dopieszczenia własnego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×