Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię Wladyslaw Wladziu jak wybic z glowy siostrze ?

Polecane posty

Gość gość
8 minut temu, Gość ojciec Władysława napisał:

oj ludzie....niektórzy piszecie, jak to można dać nowo narodzonemu MĘŻCZYŹNIE, a później dziecku, nastolatkowi na imię Władysław skoro kojarzy Wam się to z dziadkami..zgadzam się...on jest niemowlakiem MĘŻCZYZNĄ...będzie dzieckiem, nastolatkiem, ale później stanie się prawdziwym MĘŻCZYZNĄ, który będzie miał 30, 40 a może nawet 70 - 80 lat...i dla mnie imię dobre dla niemowlaczka, dziecka...wcale nie jest idealne dla MĘŻCZYZNY, który jest poważnym facetem na stanowisku (nie chce pisać imion, których uważam, aby nikogo nie urazić - niech każdy sobie tutaj sam dopowie te imiona). 

Dzieckiem będzie 15 - 18 lat...a MĘŻCZYZNĄ od 20 roku życia po śmierć - typowo matematycznie rzecz biorąc o wiele dłużej. Niech każdy sobie sam odpowie jakie imię wzbudza większy respekt jeżeli chodzi o własnego szefa / przełożonego / kierownika...jeżeli miałby na imię Władysław czy...... ( i tutaj proszę samemu sobie dopowiedzieć imiona, które tak bardzo są popularne w tych czasach - ja nie będę tego robił, aby nie wyjść na gościa, który jakieś imię neguje). 🙂 Pozdrawiam wytrwałych 🙂  

Respekt wzbudza profesjonalizm i charakter, a nie imię. Można być Władkiem skurczysynem, i można być Kacprem czy tam inną Nikolą i super zawodowcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno

Akurat imię Bruno, które ktoś tutaj wymienił jako nowoczesne i zabawne, jest bardzo ładne. Mi się podoba. Bruno schultz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Władek fajny.  Normalne imie jak kazde inne.  Niech kazdy wybiera jak chce i nich kazde dziecko w klasie ma inne imie i bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
Dnia 10.02.2017 o 10:17, Gość gość napisał:

Można też nazwać dziecko Ildefons skoro taki Gałczyński istniał. 😛

Ildefons to był pseudonim(artystyczny), imię które Konstanty sam sobie nadał, ale jak zwykle kretynki z wiedzą o świecie na poziomie chłopa pańszczyźnianego muszą się obśmiać, choć to pokazuje tylko ich zatrważająco niski poziom.

 

Dnia 10.02.2017 o 13:03, Gość gość napisał:

Władysław okropne, jak dla starego dziadziusia a nie słodkiego bobasa, chłopca i nastolatka.

A zdajesz sobie sprawę, że przez większość życia Władysław będzie dorosłym człowiekiem? I właśnie "starym dziadziusiem" etap dziecka dość szybko się kończy.

Imię jak imię, lepsze takie niż penis pardon Denis, anal pardon Alan, czy inny Kevin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Powiem, ze imie Władek podoba mi sie jakos bardziej od Włodka.  Moze dlatego, ze przez historie i ostatnio popularnoscia staromodnych imion osłuchałam sie. O Włodku nie słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Tak z ciekawosci, wybilas siostrze to imie z glowy czy maly Władziu pojawil sie na swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Qwerty napisał:

Ildefons to był pseudonim(artystyczny), imię które Konstanty sam sobie nadał, ale jak zwykle kretynki z wiedzą o świecie na poziomie chłopa pańszczyźnianego muszą się obśmiać, choć to pokazuje tylko ich zatrważająco niski poziom.

 

A zdajesz sobie sprawę, że przez większość życia Władysław będzie dorosłym człowiekiem? I właśnie "starym dziadziusiem" etap dziecka dość szybko się kończy.

Imię jak imię, lepsze takie niż penis pardon Denis, anal pardon Alan, czy inny Kevin

I co, nie można nadać imienia, które  na każdym etapie życia będzie w miarę do człowieka pasować i nie będzie się przy dziecku kojarzyć z prapradziadkiem, a przy dziadku brzmieć pretensjonalnie? Można, więc po co wybierać coś, co takim imieniem nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB
8 minut temu, Gość gość napisał:

I co, nie można nadać imienia, które  na każdym etapie życia będzie w miarę do człowieka pasować i nie będzie się przy dziecku kojarzyć z prapradziadkiem, a przy dziadku brzmieć pretensjonalnie? Można, więc po co wybierać coś, co takim imieniem nie jest?

Mozna i Władek jest takim imieniem.  Takie imiona sa teraz w modzie i lepszy Władek niz piaty Franek czy Antos w klasie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość BBB napisał:

Mozna i Władek jest takim imieniem.  Takie imiona sa teraz w modzie i lepszy Władek niz piaty Franek czy Antos w klasie.  

Dla ciebie może tak. Dla mnie i dla wielu innych osób to nie jest "neutralne wiekowo" imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K

Moje pierwsze dziecię ma na drugie Sylwester, drugie będzie mieć na drugie Władysław - po dziadkach. A na pierwsze wole dać już oklepane niż Kazimierz, Bronisław czy inny Stanisław. I tak jest Bartosz Sylwester i będzie Jakub Władysław 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB
3 minuty temu, Gość gosc K napisał:

Moje pierwsze dziecię ma na drugie Sylwester, drugie będzie mieć na drugie Władysław - po dziadkach. A na pierwsze wole dać już oklepane niż Kazimierz, Bronisław czy inny Stanisław. I tak jest Bartosz Sylwester i będzie Jakub Władysław 🙂

Akurat Stanisławowi mało juz brakuje, zeby byc oklepanym imieniem.  Jakkolwiek masz racje, Jakub jest niesamowicie oklepany.  Tak jak kiedys chyba Bartosz byl zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB
25 minut temu, Gość gość napisał:

Dla ciebie może tak. Dla mnie i dla wielu innych osób to nie jest "neutralne wiekowo" imię.

Oczywiscie, ze dla mnie to chyba wynika z mojej wypowiedzi, nie napisalam wedlug innych.  Myslalam, ze wyrazamy swoje opinie, a nie osob trzecich tak jak ty.  Wydaje mi sie, ze jak ktos chce sie wypowiedziec to sam tutaj napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina

Wypisz na kartce właściwe imiona, prześlij siostrze i w razie niezastosowania się do zaleceń, zerwij z siostrą wszelkie kontakty, na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imieeeee

Każdy niech nazywa jak chce, w końcu to jej dziecko, to ona znosi trudy ciąży i porodu więc innym nic do tego. Imię brzydkie, ale o gustach się nie dyskutuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gadzina napisał:

Wypisz na kartce właściwe imiona, prześlij siostrze i w razie niezastosowania się do zaleceń, zerwij z siostrą wszelkie kontakty, na zawsze.

Popieram. Ostatecznie zaprponuj isc z mezem siostry do urzedu i jak pracownik pyta o imie to udawaj, ze ptaszek wpadl do budynku, zeby szwagra rozproszyc i szybko powiedz swoje ulubione imie i zalatwione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wole Bolesława od Władysława, ale to kwestia upodobania osobistego.  Jak podoba sie Władek to co mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko

Dlaczego niektórym tak przeszkadza imię cudzego dziecka, rodzice decydują! A wszelkie oceny na ten temat są nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość sloneczko napisał:

Dlaczego niektórym tak przeszkadza imię cudzego dziecka, rodzice decydują! A wszelkie oceny na ten temat są nie na miejscu.

Tez nie wiem.  Ludzie maja swoje gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W koncu byl ten Władek czy twoj atak na siostre zwyciezylas i obrzydzilas jej ulubione imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.12.2018 o 23:54, Gość gość napisał:

Respekt wzbudza profesjonalizm i charakter, a nie imię. Można być Władkiem skurczysynem, i można być Kacprem czy tam inną Nikolą i super zawodowcem. 

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.02.2017 o 10:30, Gość gość napisał:

Ludzie chcą być oryginalni i dają coraz to starsze imiona, to prawda, że są stare ładne imiona i stare należące do sortu imion gorszych niż brzydkie, właśnie taki Władek jest takim imieniem, zaraz mamy będą nadawać dziewczynką imiona typu Władzia, Kazia, żeby tylko żadna dziewczynka w przedszkolu takiego nie miała. Niech nadają, ich dziecko, ale niech nie wmawiają komuś, że to ładne imiona, każdy może mieć swoje zdanie.

Każdy może mieć własne zdanie,byleby to zdanie zgadzało się z Twoim,prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Każdy może mieć własne zdanie,byleby to zdanie zgadzało się z Twoim,prawda? 

Prawda.  Sa piekne, stare imiona i moga sie podobac tylko nie Władek 😉  Fajny oksymoron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×