Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię Wladyslaw Wladziu jak wybic z glowy siostrze ?

Polecane posty

Gość gość
Ohydne. Znam tylko jednego o tym imieniu i to wyjątkowo podły padalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W przedszkolu mojego syna jest Władek (a także m.in. Piotrek, Bartek, Franek, Krzysiu, Jasiu, Wojtek). Imię jak każde inne. x KrzysiO, JasiO !!! "Krzysiu!" i "Jasiu!" to WOŁACZ, A NIE MIANOWNIK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W przedszkolu mojego syna jest Władek (a także m.in. Piotrek, Bartek, Franek, Krzysiu, Jasiu, Wojtek). Imię jak każde inne. x KrzysiO, JasiO !!! "Krzysiu!" i "Jasiu!" to WOŁACZ, A NIE MIANOWNIK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pracy miałam kobitke Kazimiere,a przedstawiała sie zamiast Kazia to Kasia,nawet nieporozumienie przez to w papierach wyszlo. Teraz jest Bronia i kaze mowic Basia do siebie. Za fanaberie rodzicow pozniej wstydza sie dzieci. Nie wierze ze rodzicom podoba sie tskie imie,oni po prostu chca byc oryginalni jak ci od Brajankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pracy miałam kobitke Kazimiere,a przedstawiała sie zamiast Kazia to Kasia,nawet nieporozumienie przez to w papierach wyszlo. Teraz jest Bronia i kaze mowic Basia do siebie. Za fanaberie rodzicow pozniej wstydza sie dzieci. Nie wierze ze rodzicom podoba sie tskie imie,oni po prostu chca byc oryginalni jak ci od Brajankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia z tym imieniem i co z tego że królewskie, może w tamtych czasach się nadawano takie imiona, ale ludzie mamy 21 wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wladek , stasiek, zocha, urszula -dla mnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest imie nadawane przez rodzicow zeby na sile dodac sobie szlacheckosci....kiedys modne byly te zagraniczne, a teraz jak sie celebryci rzucili na "polskie" to niektore matki przescigaja sie w nadawaniu starodawnych imion. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władek o matko :O:O...władych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się nie podoba, ale bawi mnie hipokryzja. Czyli jedne imiona można cisnąć (znaczy my możemy), ale innych to nie (znaczy inni nie mogą, bo te imiona nam się podobają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej śmieszy, że kiedy piszę, że nie pdoobają mi się stare imiona typu: Jan, Zofia, Maria, Antoni, Tadeusz, to każdy stwierdza, że w takim razie podobają mi się takie imiona jak: Brajan, Kewin, Jessicka, Wanessa i Pamela. Otóż nie, ponieważ Zosię i Antoniego traktuję na równi z Denisem i Samanthą- po prostu mi się nie podobają i już. Podobają mi się zwykłe imiona jak: Aleksander, Alicja, Wiktor, Karolina itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie wkurza ze jak pisze ze podoba mi sie np. Oliwia, Nikola, Nadia, a typowo polskie imiona niezbyt to od razu cisna mnie od pustej blondi tipsiary ktora pewnie zyje z 500+ i zasilkow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Oliwia to piękne imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi alan, nadia, oliwka sie podoba . nie dala bym zdislaw,wladyslaw, ryszard czy zocha badz marianna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwia :O A co do Władka -lepsze od -Borysów Igorów i reszy ruskich .Lepsze od Kub Szymków itp modnych do porzygu . Lepsze od "patologicznych :"P Oskarków Fabianków Areczków Sebusiów Tymonków Natanków itp dziwolągów ... . Lepsze odo dkuroznych statoci modnych okresowo -Nikodemy itp .Owszem jest stare lecz w rozumieniu tradycyjne . Ale jeszcze nie stare w typie - archaiczne do bólu jak Przecław , Świerad , Czcibór itp . Też dodam że lepsze od tych "wujkowych " dzis może iobciachowych -Adrzeje Mirki Janusze :P itp kojarzące się różnie ...akurat Władków przez ostatnie 40 lat prawie nie było więc negatywnych skojarzeń nie wzbudza .Poza tym ma jasne przesłanie -Władysław= władza i sława , bardzo męskie imię. Antyteza Gabrysiów itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się podobają takie imiona jak Oliwia, Nadia, Kamila, Lena, Karolina, Ola, według mnie to piękne dziewczęce imiona. Nie podoba mi się Zofia, Helena, Aniela tak samo Władysław. Są ładne stare imiona np. Adam ale Władysław według mnie należy do innego sortu niż Adaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:03 czekalam na wpis z ulubionym slowem "patologia" . dawno nie bylo tego pieknego slowa. Wiedzialam ze zaraz napiszesz to slowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arek czy Sebastian to patologiczne imię. Coraz lepiej ci idzie kafe idiotko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz wybieraliśmy imię dla córki, stanęło na Łucji. Jezu ale się nasłuchałam....myśleliśmy też o Nikoli ("nie nazywajcie tak! jak prostytutka! kojarzy się z patologią!"), Natalii ("oklepane, nijakie, dla dzieciaków będzie się kojarzyło z ciotką, pewnie skończy jak Grażyna, wszyscy bedą cisnąć bekę z imienia") i Rozalii ("pretensjonalne, silenie się na oryginalność"). Łucję skwitowała moja koleżanka "kojarzy mi się z łuskami, łuszczycą, średnie imię". Nie zadowoli się wszystkich, imię ma się podobać przede wszystkim rodzicom, którzy powinni od samego początku uczyć dziecko, że nie należy wyśmiewać ludzi z powodu imienia, jakie im nadano. No i podkreślać, że imię dziecka jest wyjątkowe :) ja mam na imię Roma i to jest bardzo rzadkie imię, nie spotkałam jeszcze mojej rówieśniczki i nigdy nie miałam kompleksów na jego punkcie. Moi rodzice zrobili kawał dobrej roboty bardzo dbając o moją samoocenę i poczucie własnej wartości. Jak rodzice są do d**y to nazwanie dziecka jakimś bezpiecznym imieniem typu Anna czy Piotr wcale nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlanie tak . patologia nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Oliwia pechowiec.gif A co do Władka -lepsze od -Borysów Igorów i reszy ruskich .Lepsze od Kub Szymków itp modnych do porzygu . Lepsze od "patologicznych :"P Oskarków Fabianków Areczków Sebusiów Tymonków Natanków itp dziwolągów ... . Lepsze odo dkuroznych statoci modnych okresowo -Nikodemy itp .Owszem jest stare lecz w rozumieniu tradycyjne . Ale jeszcze nie stare w typie - archaiczne do bólu jak Przecław , Świerad , Czcibór itp . Też dodam że lepsze od tych "wujkowych " dzis może iobciachowych -Adrzeje Mirki Janusze jezyk.gif itp kojarzące się różnie ...akurat Władków przez ostatnie 40 lat prawie nie było więc negatywnych skojarzeń nie wzbudza .Poza tym ma jasne przesłanie -Władysław= władza i sława , bardzo męskie imię. Antyteza Gabrysiów itp . x wychodzi na to, że tylko Władysław jest normalnym imieniem :P, przynajmniej wiemy do jakiego nienormalnego sortu należą ludzie którym podoba się to imię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach ta kafeteriowa klasyfikacja na podstawie imienia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj znam taka co jednemu dala staszek a drugiemu tadek - litosci! wladki, bronki, tadki, leszki to jakis dramat, nie wmawiajcie ze to sa ladne imiona bo nie sa. koniec i kropka, sa normalne imiona jak michal, krzysztof, darek, robert artur itd itd ale te wszystkie "stare" imiona sa brzydkie i juz!!! xx jeden z głupszych postów Za 30 lat to samo bedzie pisac o twoich imionach inna idiotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 30 lat to bedzie starsza pania i jej imie bedzie pasowało do jej wieku. Tak samo jak Wladek pasuje starszemu panu,np dziadek Władek. Nie wyobrazam sobie teraz dziadka Alanka np. Albo babci Nocoli. Ale za lat 50 nikt nie bedzie uwazał tego za dziwne ze dziadek ma na imie Bartek,a babcia Julia lenka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama chcę nazwać syna Władysław bo uwielbiam Władysława Łokietka. Także kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łokietek byłoby ładnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna wlasnemu dziecku robic taka krzywde,i to nieodwracaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysław, Władek, spoko. Lepsze od Franka, Antosia i Kubusia. Mniej popularne, a tak samo tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec Władysława

oj ludzie....niektórzy piszecie, jak to można dać nowo narodzonemu MĘŻCZYŹNIE, a później dziecku, nastolatkowi na imię Władysław skoro kojarzy Wam się to z dziadkami..zgadzam się...on jest niemowlakiem MĘŻCZYZNĄ...będzie dzieckiem, nastolatkiem, ale później stanie się prawdziwym MĘŻCZYZNĄ, który będzie miał 30, 40 a może nawet 70 - 80 lat...i dla mnie imię dobre dla niemowlaczka, dziecka...wcale nie jest idealne dla MĘŻCZYZNY, który jest poważnym facetem na stanowisku (nie chce pisać imion, których uważam, aby nikogo nie urazić - niech każdy sobie tutaj sam dopowie te imiona). 

Dzieckiem będzie 15 - 18 lat...a MĘŻCZYZNĄ od 20 roku życia po śmierć - typowo matematycznie rzecz biorąc o wiele dłużej. Niech każdy sobie sam odpowie jakie imię wzbudza większy respekt jeżeli chodzi o własnego szefa / przełożonego / kierownika...jeżeli miałby na imię Władysław czy...... ( i tutaj proszę samemu sobie dopowiedzieć imiona, które tak bardzo są popularne w tych czasach - ja nie będę tego robił, aby nie wyjść na gościa, który jakieś imię neguje). 🙂 Pozdrawiam wytrwałych 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

straszne... gorsze chyba tylko Adolf i Zdzisiek :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×