Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka_

Gotowe mm ile może stać ?

Polecane posty

Jak w temacie. Ile może stać zrobiona butelka z mlekiem modyfikowanym? Moje dziecię często robi psikusy i zjada połowę albo tylko chlipnie i muszę wylewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu panie polozne mowily ze do 6 godzinw temperaturze pokojowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie które juz pił parę minut i potem wylać. Mleka ci na dziecko szkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz napisane na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba każde dziecko tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dziecko się już napilo i nie chce to nie można zostawiać mleka na później tylko trzeba wylać, rób najwyżej mniejsze porcję, widzisz ile dziecko zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietknięte kilka h jak nie ma upałów, podpite myślę max 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już jadło z tej butelki, to w ogóle nie przechowujesz, góra 5-10 min, i wylewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg opakowania 2godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko z cycka można przechowywac w lodówce to mm nie można? Wsadził do lodówki i wyciągnij jak dziecię zglodnieje. Moje ma już 5mc i też zostawia czasem 90ml to szkoda wylać, ja stawiam butelkę na kaloryferze, żeby podtrzymać temp i jej podaje jak zechce. Ale zazwyczaj wypija je do godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj jest napisane na opakowaniu, ale prostując czyjąś wypowiedź: Mleko naturalne odciągnięte ok 4 h w temp pokojowej, w lodówce nie pamiętam coś ok 24 h, zaś mrożone kilka miesięcy. Mleko modyfikowane tylko 1h w temp pokojowej! Max do 2 h, w podgrzewaczu nie więcej niż pół godziny zaś w lodówce 4 może do 6h nie dłużej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mi szkoda wydawać kasy na dziecko, mimo że moj maluch pije jedno z najdroższych mlek i trochę kasy na to idzie to wylewamy, nie jest nam szkoda. Ale na opakowaniu nie ma informacji (pisze tylko, że "nie powinno być zbyt długo przetrzymywane) a dziś kumpela była w odwiedzinach się zdziwiła, że ja po 15 minutach wylewam,powiedziała mim że trzyma do dwóch godzin i się chciałam doradzić... Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie można podawać jak postoi godzinę czy dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na opakowaniu masz napisane jak byk! Jeśli dziecko zacznie pić ale nie dokończ to taka mieszanka może stać pół godziny. A ogólnie przyrządzone mleko którego nie podałaś dziecku po 2 godzinach nie nadaje się do spożycia. Wystarczy poczytać to co producent naniusl na opakowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×