Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wakacje w maju gdzie

Polecane posty

Gość gość

Urlopw tym roku mam niesttey w maju badz pazdzierniku , /bardziej pasuje mi maj wiec wowczas chcemy jechac na wakacje . Rodzice pus dwoje dzieci . upelnie nie mam pomysłu dokad jechac ? chcielibysmy góry . mamy 6 tys na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam góry. Bylismy dwa razy w Zakopcu, raz pod koniec maja i raz na poczatku czerwca. Pieknie bylo bo w gorach dopiero budzi sie przyroda, soczysta zielen i kwitnace bzy. Nie ma tylu turystow, co najwyzej wycieczki szkolne. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyka
Zakopane albo Szklarska:) my w tamtym roku byliśmy w Zakopanem w maju, mieliśmy zarezerwowany fajny apartament na bookaparcie i naprawdę było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z wysp greckich. Polecam krete. W maju masz ciepło, nie gorąco w miarę luźno i ceny nie kosmiczne. Polecam. W 6 tysiącach się wyrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka . no własnie myslałam o Zakopanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj jakies opcje "first minute" albo "last minute" i jedź do Grecji, Turcji, czy do Hiszpanii. Dalej będzie już drożej, na 4 osoby się nie wyrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, zupełnie zapomniałam o Bałkanach - jeśli nie chcecie lecieć (a można tanio dolecieć), to możecie jechać autem. Chorwacja, Bośnia, Serbia, Czarnogóra, to naprawdę piękne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka . Dziekuje za propozycje ale za granice to mnie nie stac :( mam na wakacje 6 tys wiecej tylko Polska ewent Czechy Słowacja i moze Zakpane na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast nie polecam w maju Lanzarote, słońce parzace ale woda w oceanie zimna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tu autorka . Dziekuje za propozycje ale za granice to mnie nie stac smutas.gif mam na wakacje 6 tys wiecej tylko Polska ewent Czechy Słowacja i moze Zakpane na tydzień x Zaraz się zlecą reklamy z Zakopca, bo widać, że autorka po to zalożyła temat.... W Polsce WYDASZ WIĘCEJ niż tak jak ktoś wyzej napisal - w Grecji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka . ale nie chce za granice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest piekna tylko z pogoda sie ciezko wstrzelic wiec jednak ja na miejscu autorki obstawialabym wlasnie Balkany czy Hiszpanie , Wlochy poludniowe- Sycylie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka . zgadza sie z ta pogoda ale 6 tys to za mało , nie chce ryzykowac a w lipcu czeka mnie remont łazienki wiec nie moge ani odrobine wiecej niz te 6 tys to juz max . Od kilku lat jezdzilismy nad morze wiec wszelki czas by to zmienic . Pieniny ? super musze sie porozgladac . Dzieki za propozycje i prosze o dalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane, Szklarka Poręba, Karpacz... niedrogie noclegi możesz znaleźć na Bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tamte wakacje byłam w Giżycku (na mazurach). Naprawdę było super. Piasek woda jak nad morzem plac zabaw dotego wyprawa statkiem. Wcześniej martwiłam się że dzieci będą się nudzić (syn prawie 9 lat córka 5 lat i córka 3 lata). Ale naprawdę było warto byliśmy tam 5 dni bo urlopu więcej nie mogłam załatwić. Więc gorąco polecam Ci autorko Giżycko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maj może być fajną okazją do wczasów gdzieś na wsi, bądź w innym miejscu z dala od zgiełku wielkiego miasta. Sama myślałam o wczasach zdrowotnych z http://jarskiewczasy.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morath dziś Maj może być fajną okazją do wczasów gdzieś na wsi, bądź w innym miejscu z dala od zgiełku wielkiego miasta. Sama myślałam o wczasach zdrowotnych z http://jarskiewczasy.pl/ . X Najgorszy wyjazd na jakim byłam, nie dajcie się nabrać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanqo
góry są fajne, ja bym proponowała Szklarską Porębę ;) ja z reguły rezerwuję sobie noclegi na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wakacje w maju to Zakopane. Góry wiosną są bardzo piękne. Bardzo lubię spacerować po górach, podziwiać widoki i oddychać świeżym powietrzem. Noclegi w Zakopanem znalazłam na http://otonoc.pl/noclegi-Zakopane mają tam bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Teraz jest wiele możliwości wakacyjnych także na maj. Na pewno coś znajdziesz. Ja widziałam fajną na: http://starymlynstrzeszyn.pl/pl/jazda-konna/stajnia-hotel-dla-koni/ , gdzie można nawet z koniem przyjechać lub nauczyć się jazdy konnej tam na miejscu. Fajna opcja dla rodzin z dziećmi. A wokoło lasy, jeziora, a więc fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Muszynę. Beskidy to piękne góry, a w Złockiem jest fajny hotel, w którym często bywam. Miejsce przyjazne zarówno dla singli, jak i dla rodzin z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaY
albo Gródek nad Dunajcem, fajna i bardzo malownicza okolica :) my w tamtym roku byliśmy, zarezerwowaliśmy sobie domek na bookaparcie i było naprawdę świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli góry wam nie wypalą to może http://www.palaczakow.pl/atrakcje? Mieliśmy okazję być organizując nasze rodzinne wakacje - jest co zwiedzać, zabiegi SPA, atrakcje, nasze maluchy były zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pojechałam w bezpieczną opcję - do Zakopanego, do mojego ulubionego resortu Nosalowy Dwór. Jak chcę mieć pewność, że wszystko będzie w najlepszym porządku, to sięgam właśnie po tę opcję, od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelina5
w maju nie ma jeszcze tylu turystów w Zakopanem, zwłaszcza w połowie czy pod koniec miesiąca ;) ja w zeszłym roku wybrałam się na kilka dni, zarezerwowałam sobie kwaterę na bookaparcie w cudownym miejscu i było bardzo miło, pogoda też dopisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowoo
Polecam Wam zwiedzić miasto Wejherowo, bardzo urokliwe, dużo zabytków, atrakcji dla dzieci, muzea. Jeśli jeszcze nie odkryliście tego miasta to bardzo polecam :) www.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może http://www.chotynia.pl/? Piękny i pełen uroku hotel w malowniczej okolicy. Byliśmy w zeszłym roku, może w tym uda się nam powtórzyć, bo otoczenie przepiękne - z dala od hałasu, sporo atrakcji dla dzieci, można wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elabarbara
Hejka. Ja właśnie jadę na rodzinne święta Wielkanocne nad morze w Primavera Jastrzębia Góra. Z mężem mamy teraz urlop więc jedziemy razem z dzieckiem na 7-dniowy pobyt. W ofercie mają bardzo dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Moje dziecko już się cieszy i nie może doczekać się wyjazdu by pójść do parku wodnego na basen,jest to największy park wodny na półwyspie Helskim.A ja z mężem będziemy aktywnie spędzać czas na siłowni ;) a wieczorem tańce, spacer nad morzem :) Warto skorzystać zostawiam link dla zainteresowanych :) http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wielkanoc-nad-morzem-2017-w-jastrzebiej-gorze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak góry to Zakopane. Byłam tam kilka razy z dziećmi i wszyscy zakochaliśmy się w górach, dlatego często tam jedziemy. W maju myślę, że będzie tam bardzo pięknie i może już ciepło. Noclegi w Zakopanem znalazłam na portalu http://odmorzapotatry.pl/miasto-Zakopane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góry, góry i jeszcze raz góry :) Kocham je o każdej porze roku tak naprawdę. Osobiście bym sie zdecydowala albo na Karkonosze albo na Bieszczady. Podobnie robiłam w zeszłym roku gdzie wybralam się w Bieszczady do Ustrzyk i ostatniego dnia zajechalismy do Krakowa, tam spontanicznie zarezerwowaliśmy nocleg (http://www.apartmentcracow.com/pl/)sobie, zwiedziliśmy miasto i następnego dnia wrócilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×