Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wakacje w maju gdzie

Polecane posty

Gość beatryczea
ja też uwielbiam góry, w tym roku na majówkę jedziemy sobie do Zakopanego, mamy już zarezerwowaną kwaterę na bookaparcie i nie mogę się doczekać aż tam będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristianna
Ostatnio w modzie jest latanie, bo ceny zbliżone a pogoda pewniejsza. Dla znudzonych all-in jest dużo opcji latania w prawdziwe egzotyki, jak Wietnam, Malezja, czy Ameryka Południowa. Zdarza się jednak, że loty są opóźnione lub odwołane i wtedy cały misterny plan idzie w diabły. Nie każdy wie, że można uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot https://www.claimflights.pl/ a wyspecjalizowane serwisy skutecznie to ułatwiają. Dlatego warto pamiętać o takich opcjach, tak jak pamięta się o szczepieniach czy ubezpieczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yullka6
My chcieliśmy pojechać na południe Hiszpanii w lipcu, ale mieliśmy problem, żeby spiąć budżet, dlatego przed bookowaniem wzięliśmy pożyczę w kredyty chwilówki i nie było problemu. A że rady właściwie nie odczuwalne, to wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uwagi na dłuższy weekend majowy bo tak naprawdę zaczynający się już w najbliższą sobotę uznaliśmy z narzeczonym, że ponownie wybierzemy się w Bieszczady oraz odwiedzimy Kraków - chociaż obawiamy się dużej ilości ludzi jak co roku o takiej porze roku. Zarezerwowaliśmy sobie już mały apartament blisko centrum w dobrej cenie - http://www.apartmentcracow.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felka2
Jedzcie do Wiednia! Tam jest istny raj na kilkudniowy rodzinny wypad. Bylismy wczesna jesienia, mielismy jeszcze pania przewodnik (Elwira Rudecka) i do niej tez radze sie odezwac bo swietna atmosfere wprowadza w zwiedzianie i potrafi zaciekawic kazdego! Swietnie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmarcela
W tym roku była kiepska pogoda w Polsce, ale w zeszłym roku byliśmy w Zakopanem na kilka dni pod koniec maja, zarezerwowaliśmy sobie fajną kwaterkę przez Bookapart i było bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my z mężem właśnie też mieliśmy urlop w maju i to były takie nasze mini wakacje już :D A byliśmy sobie w Mielnie, w hotelu Unitral http://www.unitral.pl/. Jeden dzień czy dwa nam pogoda nie dopisała, ale wtedy chodziliśmy do hotelowego basenu i spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na urlop jedziemy do Białego Dunajca i będziemy nocować w pensjonacie w www.uborowego.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku na majówkę wynajęliśmy domki od http://domkiwzawozie.pl . Był to idealny wybór, gdyż zależało nam na spacerowaniu po górach w okresie majówkowym a pogoda bardzo sprzyja w takiej sytuacji. :) No i noclegi spędzone w bardzo komfortowych warunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selianna
My w tym roku byliśmy w Hiszpanii, polowaliśmy na bilety lotnicze w dobrych cenach, no i się udało. Do tego jeszcze znaleźliśmy fajną kwaterę na bookaparcie i muszę przyznać, że było bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliska7
selianna, a którą kwaterę na bookaparcie rezerwowałaś? bo ja zastanawiam się nad rezerwacją tego w Torrevieji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz latem można zjeść na tarasie w karczmie u Adama w Krynicy. W sumie dość popularna jadłodajnia w centrum miasta. Duży plus za bezpłatny internet u nich i za naprawdę tanie jedzenie i obsługę kelnerską, która nie każe na siebie zbyt długo czekać. Jak najbardziej można zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedź Polskę. Zobacz np. na www.zaplanujwczasy.pl są tam noclegi w górach oraz noclegi nad morzem, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maj to super okres pod kilka krajów, bo sezon się dopiero otwiera, a pogoda jest cudowna. Minus tego okresu jest tylko jeden - woda jeszcze nie będzie nagrzana. A jakie kierunki? Np Cypr, na pewno Egipt, Malta, Kanary, Maroko, niektóre wyspy greckie i Turcja. W budżecie na poziomie 1500 zł za osobę dorosłą znajdziecie na Traveplanet wiele super hoteli. Od siebie polecam np. Jungle Aquapark w Egipcie, Acapulco Resort na Cyprze. W Turcji w tym okresie macie dziesiątki wypasionych hoteli za grosze. Zdecydowanie polecam ten kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy ze znajomymi nad morzem w Lubiatowie w Willi Oleńka. Miejscowość urocza i spokojna, plaża szeroka. Bardzo nam się tam podobało. Polecam noclegi nad morzem właśnie w Lubiatowie. Pokoje wygodne, funkcjonalne - właściciele sympatyczni. Zobaczcie sami: - tel. 731-707-194 http://wczasynadmorzem.agro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko

Na majówkę wybraliśmy się w góry i było może kiepsko z pogodą, ale apartamenty znaleźliśmy świetne przez mountain apartments. Bardzo fajna sprawa, dużo atrakcyjnych miejscówek i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Ja też byłam na majówce w górach i przyznam, że w tych Mountain Apartments mają bardzo ciekawe noclegi do wyboru. Trafiliśmy do butorowy residence w Kościelisku i było cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłam parę biur podróży i okazało sie ze Coral Travel ma całkiem fajną i dobrą ofertę. Szczerze mówiąc jestem bardzo z niej zadowolona i myślę ze to nie będzie moja jedyna przygoda z tym biurem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×