Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co pomyślałabyś o facecie który tak tobie napisał

Polecane posty

Gość gość

rozmawiacie sobie ze znajomym na fb, po kilka godzin i kilka razy dziennie od ponad miesiąca. Ona widać że podrywa, ja żeby być miła też mu tak pisałam, w końcu napisałam że nie interesują mnie związki bo mam mało czasu a on odpisał że on nie przyjaźni się z dziewczynami bo nie chce tego robić i się pożegnał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu miałabyś o tym jeszcze coś myśleć, skoro sobie wszystko wyjaśniliście:O na myśliciela ty mi nie wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bi nie wiem co o tym myśleć. Powinnam go teraz unikać czy zachowywać się normalnie przy nim i z nim rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś mu że nie interesują Cię związki bo masz mało czasu a godzinami codziennie z nim pisałaś i na to miałaś czas? Facet pomyślał że pewno nie jest w Twoim typie skoro nie chcesz się z nim wiązać a on szuka kobiety więc dał ci bardzo taktowną odpowiedź i czego tu nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O jesteście chorzy psychicznie, coś się do Was mówi a wy to jeszcze musicie na kafe obgadać, i potem szczekacie cipą na osoby trzecie, bo włożyliście im w w usta spermę własnych urojeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy teraz powinnam go unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz unikać ale też nie narzucaj się ze swoim towarzystwem, zachowuj sie normalnie tak jakbyscie byli zwykłymi kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to on napisał nie było chamskie? Napisał troche tak jakby chciał mnie tylko przeleciec a jak nie chce być z nim to już nie warto mnie znać. Dziewczyny czy ja tylko tak myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu chamskie ? Bardziej chamsko Ty postąpiłaś bo najpierw go czarowałaś a potem odrzuciłaś . On szukał dziewczyny a nie przyjaciółki więc dał ci jasną odpowiedź i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie interesuja mnie związki bo mam mało czasu" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pisanie bzdur masz czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mało czasu , nie interesują Cię związki więc nie rozumiem po co roztrząsasz tę sytuację. Pozbyłaś się faceta , nie bedzie zabierał Ci cennego czasu więc o co biega bo nie łapię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co pomyślałaś o tym facecie, który tak Ci napisał autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślałam że pisał do mnie tylko żeby mnie ściągnąć do łóżka jeśli już bez tej szansy nie chce ze mną pisać. Poczułam się jakby mnie olał z tego powodu a mógłby się trochę postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś p*****lnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×