Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paprocia

Alimenty od męża po rozwodzie

Polecane posty

Gość gość
W sprawie nie zmienia ,tylko rodzaj nie tem,takie sprostowanie.Chcesz o tym pogadać ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz śmiało pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mediacje mogą być prawnicze, przy notariuszy. Jak intercyza, ludzie różne umowy mogę spisać przed małżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli mediacje będą się odbywały przy notariuszu, adwokacie, sołtysie i wójcie, a nawet prezydencie - to nie znaczy że są "prawnicze" (dziwne określenie). Wprawdzie w prawie cywilnym istnieje pojęcie "swobody zawierania umów", ale wiele innych przepisów tą swobodę ogranicza. Dlatego nie można zrzec się pewnych praw osobistych - m.in prawa do dochodzenia alimentów od osób od których alimentacji można dochodzić. Chcesz wiedzieć dlaczego? Zadaj następne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz i masz pokretnym myślenie. To tak samo jak notarialnie rozdział szósty majątki a po śmierci małżonka chcesz swoją część. I co w tedy? Połowa się należy? No niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie! Należy się całość należnego spadku. Bo niby dlaczego miałaby się należeć połowa??? Pokrętne myślenie? Ty WCALE nie myślisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ostań w ogóle nie myślisz, zauważ że w małżeństwie najczęściej są dzieci i jeśli ma się intercyzę to majątek jest dzielony po równo. A nie jak to jest gdy ma się wspólnotę majątkowa. I nie można tego zmienić, notarialnie jest podpisana umowa o rozdzielności. Może rożne podpisać umowy przed notariuszem zanim weźmiesz ślub. A Ty jesteś głupi i nie rozumny. Jak chcesz zyj w swoim chorym świecie z urojeniami. Jesteś pewnie kolejną eks- kurwa ostatnią co myśli ze kasa byłego jej się należy. Nie nie należy Ci się nawet grosz idź zarób sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty przygłupi przychlaście nie wiesz nawet co to jest spadek, a co to jest majątek osobisty (odrębny). W razie śmierci współmałżonka - w przypadku wspólnoty majątkowej - połowa jest majątkiem małżonka zyjącego, a druga połowa jest do podziału między wszystkich spadkobierców - w przypadku intercyzy - cały majątek zmarłego jest do podziału między wszystkich spadkobierców, a majątek małżonka żywego nadal jest jego. I kto tu jest głupi? Miałeś pytać, a nie udawać mądrego. Przygłupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ostatni gościu jesteś głupi!!!! Napisałam w skrócie co Ty tępoto musiałeś rozwinąć. Skąd takich idiotów się bierze? Wysterylizować to aby nie mogło się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty w tym tępackom slangu wybełkotałaś coś sensownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ode mnie zadna suka nawet 1zl nie dostanie :-) bo zony nie mam zamiaru miec :-) hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów hurra zanim przestaniesz rochać.;) Zanim ci kuśka przestanie stawać prawo może się zmienić. I, n.p. każdej kobiecie będą się należały alimenty od każdego kto ją przeleci. Hi.. hii.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa i w drugą stronę też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt o zdanie kafe g****a nie pytał więc morda do szamba gdzie Twoje miejsce wraz z Twoją j******a rodzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma mowy! Nie włoże głowy tam, gdzie ty i twoja matka od 5 lat trzymacie swoje parszywe krzywe ryje grzebiąc kostropatymi pazurami w poszukiwaniu twojego ojca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry rodzina nie jesteśmy więc ja w szmabie nie jestem tam gdzie Twoja matka. Bo Twoja matka nie jest moja i nie szukam swojego ojca bo dobrze wiem gdzie jest. Ale Twojej matce k****e i Tobie życzę powodzenia może odnajdzie te plemniki zaschniete na mordzie co Cie stworzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziną z takim ścierwem jak ty to nawet ścierwo rozjechanego kota nie chciało by być. Nawet twoja matka sie ciebie brzydzi i tapla sie z drugiej strony szamba, że przypadkiem do ciebie nie dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe g****o nie mów aż tak krytycznie o sobie k***o i o k****e swojej starej penerze swojej matce! Ty to byś chciała rodzina być z kim kolwiek normalnym ze mną czy z inną osobą, ale taka patologie nie mogę być spokrewnione z normalnymi ludzkimi. Marzysz by być że mną spokrewnionai tak z rozpaczy i zazdrości takie rzeczy piszesz aby Ci ulżyło. Z zazdrości bo mam normalna rodzinę tatę mamę i cudownego męża a nie jak Ty. Matka k****, ojciec niewiadomego pochodzenia jakiś upośledzony bo co by dotknął takie g****o zloerdolone i śmierdzące czyli Twoja stara. O facecie to tylko marzysz może jakiś z chorobą psychiczną się zaciekawi takim gownem jak Ty a może nie. Tak wiem, wiem jestem wspaniała i widzisz we mnie swój ideał.. i dlatego tylko obelgi by się dowartosciowac. Siedź w swym szambie gdzie Twoje miejsce. Nigdy nie będziesz miała takiego życia jak ja! Boś k***a i gównem i tej patologii już zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ epistołe wyje?bała! Pewnie po całej wsi z krzywym ryjem latałaś, żeby ci ktoś pomógł napisać. Wreszcie jakiś przygłup, odrobine tylko bardziej rozgarnięty od ciebie, sie zlitował i wysmarkał ci sie w kartke. A ty to przepisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jaki ostatni gościu żałosny jesteś i zazdrości z Ciebie kipi że ktoś w ogóle umie pisać. Nie jak Ty przepisuje, nie mierz wszystkich swoją miarą! A krzywy ryj to ma Twoje z***bana stara ;) ja mam piękna buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam piękną dopę. A że twoja buzia mocno podobna do mojej dopy - to możesz powiedzieć, że masz piękną buzię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu żałos przepływa przez Ciebie i zazdrości. Twoja dupa to z****** i śmierdząca, nie jak ja zadbana kobieta ;) idź się wyrzyj na swoich upośledzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dopa może i śmierdząca. Ale jak ją umyje - to przestaje śmierdzieć. A twoja buzia nie śmierdzi. Ale tylko do czasu aż jej nie otworzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam byś nie mierzył wszystkich swoją miarą! To że Tobie z mordy wali nie znaczy że każdemu. Jest takie coś, wielki wynalazek nazywa się szczoteczka i pasta. Wiem wiem w patologi brak taki rzeczy... A więc myjesz tym ryj od środka i nie śmierdzi. A więc ja myję buzię i dbam o swoją higienę więc nie śmierdze, myślałam że to normalne i naturalne. A tu proszę kafe g****o to brudas śmierdzący j***e z d**y jej i z mordy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksmąz paproci
Ja ci dam alimenty...pazerna suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo... psie zapluty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×