Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slim Herbal System opinie

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o tych herbatkach na odchudzanie? Zestaw się nazywa Slim Herbal System. Czy ktoś stosował? Jakie macie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw herbatek za 120 zł... mhm. Już wolałabym za to buty do biegania i ruszenie dupska. Zwykła herbata też odchudza, ale jak się źre jak prosie, to nic to nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu testowałam hipnozę na rzucanie palenia i mi bardzo pomogła. Nie wiem czy w kwestiach odchudzania też jest to takie dobre, ale może ktoś ma jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W artykule jest polecany ten zestaw http://hipnosencja.pl stosowałam go na początku tego roku. Ja do tego ćwiczę przed telewizorem aerobiki. Nagrania bardzo dobrze motywują do działania i masz taką chęć, żeby dbać o dietę i o aktywność fizyczną. Na takim efekcie mi bardzo zależało. Na razie lekkie spadki wagi, po 1 kilogram tygodniowo, łącznie schudłam jakieś 7 kilo, ale widzę że to ma sens i nie chudnę z samej wody, tylko z tkanki tłuszczowej, bo badałam się na tej wadze elektronicznej co się staje bosymi stopami i poziom tkanki spada w oczach. Zresztą widzę też w lusterku małe zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory, ale piłam herbatki czerwone, czarne, zielone z różnymi dodatkami i cudeńkami, ale nigdy ni zauważyłam znacznego efektuy utraty wagi. Moze u kogoś to działa, ale do mnie jakoś nie gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już chcecie brać coś na wspomaganie odchudzania, to zacznijcie od karnityny i skończcie na karnitynie, bo wszelkie inne specyfiki tylko podnoszą ciśnienie krwi, bo są oparte o kofeine. Dbanie o jedzenie zeby nie jeść byle czego, trochę ruchu i bycie regularnym. To jest podstawa. I nie ma bata żeby nie schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem hipnozę na odchudzanie dwa lata temu. Efekty może nie aż takie niesamowite jak piszą niektórzy, ale faktycznie w pierwszym miesiącu poszło jakieś 4 kilo, w drugim 2 i przez kolejne 6 miesięcy łącznie z 5. Zatem w 8 miesięcy bez większych problemów schudłem 12 kilo i doszedłem do wagi, która i pasuje. Powoli, ale z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola33
Ja jeżeli chodzi o wszelkie wspomaganie poza trzymaniem diety i ćwiczeniami to nie bawię sięw półśrodki - najlepiej mi się sprawdza mega mocno działający Thermo Speed extreme, do tego daje mocnego kopa na treningach, dużo łatwiej wytrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza do odchudzania mnie zmiotła. Pierwszy tydzień, a w sumie dwa chudłam jak szalona i kompletna zmiana nawyków. teraz trochę przystopowało, ale do słodyczy nadal mam obrzydzenie z czego jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaa22
Trzeba wgl uważać na to co się łyka celem redukowania wagi - u mnie kolejnym suplementem który doprowadził do skutków ubocznych był calominal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigułki odradzam kompletnie. Hipnozę do odchudzania stosowałam. Może nie miałam super redukcji na zasadzie 30 kilo, ale schudłam jakieś 7 kilogramów w 3 miesiące, co uważam za spoko wynik, bo najważniejsze że ta waga mi się utrzymała, a nie tak jak wcześniej 5 w dół i 10 w górę. Ja polecam hipnozę tak 4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewicz9298
mysle ze herbatki odchudzające oparte na naturalnym składzie mogą być dobrym rozwiazaniem, oby nie roznego rodzaju suplementy w postaci tabletek! moja siostra brala tabsy i tylko niepotrzebnie wydala kase, nic jej to nie dalo. z restzą nie ma ma odchudznia bez ćwiczen moje drogie. jako herbaciara pijam herbatki odchudzające malwa tea, póki co próbowałam już dwóch, zostały mi jeszcze inne do przetestowania, na pewno warta uwagi jest Super Linia, druga to chyba sylwetka Lux, po sobie widz,e ze usprawniają proces pozbywania sie zbędnych kilogramów przez pobudzanie metabolizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapier... cieba :) jak se w głowie nie przestawisz, że trzeba ćwiczyć, dbać o jedzenie, to możesz zeżreć tonę tabletek i jeszcze bardziej przytyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×