Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lamentujący nad moralnością

Czemu większość kobiet ma dziś "męskie" podejście do seksu?

Polecane posty

Gość Lamentujący nad moralnością

Trudno dzisiaj o fajną dziewczynę, która prowadzi się wzorowo. Większość ma na koncie mniej lub bardziej niezobowiązujące akcje. Przygody, spotykanie się z kimś tylko dla seksu, przespanie się ledwo po poznaniu się - to nic dziwnego dla współczesnych młodych dziewczyn. Niesmaczne aż to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
A jak facet tak robi to juz smaczne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agggggg natury nie oszukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lamentujący nad moralnością dziś - ja nie jestem taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie ma wątków o źle prowadzących się mezczyznach? Bo takie zjawisko w przyrodzie nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamentujący nad moralnością
Niech się kobiety wypowiedzą, co lubią u facetów. Wiele mówi "nie jestem taka", a poza się okazuje że mając 25 lat miały po 8 partnerów seksualnych, chodząc z nimi do łóżka po maks. 2 tygodniach znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:36 bądź dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety liczą na miłość a są tylko d****e. Wszystkie idą do łóżka z miłości tylko za szybko i nikt takich potem nie chce, ale co ona ma poradzić jak jej największy atut to d**a i cycki. Nic sobą nie reprezentuje, nie ma wartości, więc r**cha się i r*cha w poszukiwaniu ideału. Tylko, ze ideał weźmie dziewicę, przed którą padnie na kolana i będzie wierny jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam się że ja poszłam szybko do łóżka z chłopakiem ale pierwszy raz poczułam taka miłość i to od samego początku, wcześniej jak spotykam jakiś to nic nie czułam, ewentualnie delikatne zauroczenie ale z nim to od razu poczułam miłość, 2 tygodnie że sobą pisaliśmy - wtedy już całkowicie się zakochałam, a na pierwszym spotkaniu od razu poczułam że to miłość i po tym spotkaniu zostaliśmy parą na drugim spotkaniu straciłam z nim dziewictwo, teraz jesteśmy razem już 6 lat, mieszkamy razem i planujemy ślub i dalej uwazam że to jest miłość mojego życia, nikt inny mnie nie interesuję poza nim u niego podobnie, też jestem jego oczkiem w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16:36 bądź dumna! -x-x Co z tego jak wciąż jestem sama? Za trzymanie się "swoich zasad" słono się w życiu płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.57 jak dasz doopy byle komu to i tak będziesz sama, a i miłość życia może potem Cię ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Protestuję aby opisane podejście nazywać "męskim" feministyczny pachołku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×