Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Eliza03

Spotkanie z rodziną

Polecane posty

Witam. Mam problem, chciałabym się Wam poradzić, usłyszeć jakieś rady z Waszej strony, co mogłabym zrobić w tej sytuacji. A więc.. Jestem z moim chłopakiem od połowy października. Układa się między nami bardzo dobrze. W łóżku, poza łóżkiem, na mieście jest rewelacyjnie. Okazujemy sobie uczucia, kochamy się - po prostu. Trafiliśmy na siebie nawzajem. Problemem jest fakt, że on nie chce przyjść do mnie kiedy rodzice, bądź jeden z nich jest w domu, ani nie chce żebym ja do niego przyszła ( ma 3 braci, mamę - ojciec z nimi nie mieszka, oraz mieszka z nimi też babcia ). Kiedy zaczynamy ten temat, bo już nie raz próbowałam, gdyż moi rodzice chcieliby go poznać.. Tata nawet proponuje wyjście na kręgle, by było w miarę luźno a jego odpowiedź brzmi " no zobaczymy" co i tak wychodzi później na nie. Nie wiem co o tym myśleć.. on niby mówi, że za wcześnie, że po co się spieszyć, ale chwila.. jakie za wcześnie.. Jesteśmy ze sobą na poważnie, od prawie 4 miesięcy, jestem pewna swoich uczuć do niego i wiem, że on też, bo mi je okazuje. Nie ma czego się wstydzić, ma dom, który już widziałam, na biednego nie trafiło, więc nie rozumiem w czym miałby być problem.. On u mnie był juz bardzo dużo razy, ale tylko wtedy, gdy byłam sama.. Nie wiem już jak z nim na ten temat rozmawiać.. Ma może ktoś jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×