Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkurza mnie moja 5letnia córka. Juz nie daje z nia rady !!

Polecane posty

Gość gość

Juz z nia nie daje rady. Jest tak nieznosna i nic na nia nie dziala. Nie chce się w ogole sama bawic, nie slucha, ryczy. A zaczęły sie ferie i bede z nia w domu. Zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj do doomu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 3,5 letnia córka to samo , też niekiedy nie daję rady , ale bardzo ją kocham, na szczęście chodzi do prywatnego przedszkola gdzie nie ma przerwy na ferie, ale za to choruje co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wkurzaja wszystkie bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będzie za 7,8 lat :O A co jak będziesz już stara, a bachorek do ciebie 'babka dawaj rente' ? :D To dzidzia jednak nie daje takiego szczęścia w życiu jak tu gdakają te wszystkie kwoki ? Że jeden uśmiech nie wynagradza całego wqrwienia na bachorka ? Nieee ? Ojej. No jak mi przykro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zastanów co zrobiłaś źle że taka jest? Moja córka też ma 5 lat i jest mega grzeczna i kochana. Taka moja mała przyjaciółka:) dla mnie recepta na każde zło. Może za mało rozmawiacie, za mało tłumaczysz, czasu poświecasz itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było być konsekwentnym i trzymać dyscyplinę, a nie hodować dziecko, "bo ja nie będę krzyczeć na moją zuzie" a potem rosną rozpieszczone bachory. Nigdy tego nie zrozumiem. Ja mam w domu czterolatka i jest grzeczny, no ale ja jestem konsekwentna. Sama jesteś sobie winna. To bierz d/u/p/e w troki i bierz się za wychowanie. Nie słucha to kara, nie sprząta to chowasz zabawki i tak do skutku. Trzeba było wcześniej myśleć, a nie teraz płakać. Co za głupie matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO, KLANIA SIE BEZSTRESOWE WYCHOWANIE!!! zbbieracie zniwo. wiadomo ze sa egzemplarze trudne, ale tych jest malo, zazwyczaj takie zachowanie to skutek ciaćkania sie z dzieckiem, proszenia, glaskania, przytulania "BO ON MUSI SIE WYKRZYCZEC"...NIE WIEM JAK BYLO U WAS ALE tylko DYSCYPLINA OD MALEGO PRZYNOSI POZYTYWNE EFEKTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiam i poswiecam czas, ale to nic nie daje. Bardzo duzo z nia robię, bo inaczej by bylo jeszcze gorzej. Jest po prostu bardzo absorbujaca, ze czasami czlowiek ma dość. Ja wiem, wiekszosc ma grzeczne dzieci i do rany przyłoż, ale chcialam sie tylko wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze coś takiego jak geny- ja mam blizniaki jeden anioł drugi wrzeszxzy, bije i przeklina. Tak samo wychowywane, po kilku terapiach i nic. Są jeszcze różnego rodzaju zaburzenia wiec nie mówcie autorce ze to jej wina, że nie wychowuje, że rozpieszcza itd. bo g...wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co gadaja o bezstresowym wychowaniu, nauczyli sie wyzwiechtanego sloganu i powtarzaja w kolko. A to dlatego że nie potrafia inaczej jak tylko drzeć japę na swoje dziecko, albo za wszystko karać. Ja wychowuję bez kar i nagród ,bez wrzasków , nie okazuje milosci wylacznie wtedy jak dziecko cos dobrze zrobi, nie dawkuje swojego uczucia dziecku. Moje dziecko ma 6 lat, i jestem bardzo zadowolona z efektow wychowania, nie mam z nim zadnego problemu.Ale na takie wychowanie w szacunku potrzeba mnostwo zaangażowania, jestem z siebie dumna ze daje rade wychowywac dziecko bez karania i upokarzania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:16 dokladnie. Ale tu na kafe nie mozna nic napisac, bo tu same matki idealy siedza. A w domu pewnie leja po dupsku, siedza przed serualem i maja wszystko gdzies. Dlatego tutaj musza sie wybielic i kreowac swoj idealny swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×