Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

prawdziwa kobieta trzyma dziewictwo dla swego meza

Polecane posty

A te nieczyste uprawiaja seks. Zaden prawdziwy facet nie tknie nieczystej i nieslubnej kobiety z prawego loza!!! Kobiety ktore sie nie szanuja, na stos!! Tfu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie głupoty!!! Słuchać się tego nie chce. Normalny facet tez wie, że sex jest ludzką potrzebą taką jak jedzenie , sen czy oddychanie i oddawanie moczu rano. Co wy myślicie, że możecie sobie zamówienia robić na kobiety jak w sklepie z towarem? To w takim razie skoro te kobiety mają być dziewicami ja bym chciała by faceci zarabiali nie mniej niż 5 tysięcy do ręki? Da się? Pewnie, że się da tylko jakoś nie wszystkim to wychodzi. Szczerze mówiąc Normalny facet , który ma głowę na karku nie będzie wymagł od kobiety by była dziewicą bo jest to całkiem normalne , że kobieta też człowiek. A przepraszam jezeli ta kobieta znajdzie męża przed 40 czy pózniej to też ma być dziewicą? Jak nie znjadzie to co ma sexu nie uprawiać? Was P****AŁO. na głowę z tym dziewictwem. Szukajcie sobie już dziewic w podstawówkach i zaklepujcie na przyszłe żony. Z doświadczenia wiem że NIC DLA żadnego faceta dziewictwo więcej nie znaczy poza tym, że "bylem jej pierwszym", więc wsadzcie sobie w tyłek te swoje farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się puszczalska kotłuje, bo tylko doope oferuje. Dziewice sa inteligentniejsze, kobiece i skromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to sa priorytety tepego czlowieka nazrec sie wrocic z pracy i ppuprawiac seks hahah... biedaki prawdziwy czlowiek mysli z kim sie kocha a nadstawic svpe czy zamoczyc kazdy umie, nawet niepelnosprawna da sie zg****ic. Wy wlasnie takie jestescie, niepelnosprawne. A faceci ktore biora niepelnosprawne sa niepelnosprawni. Prawdziwa kobieta wie ze ma wartosc, a nie tylko instykt samozaspokojenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne sa te wasze wywody i ta Wasze udawane falszywe wartosci Prawdziwego mężczyzny. Buntujcie sie dalej na pewno trafia wam sie same dziewice :D. Aha szmata i k***wka nie jestem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale nikt normalny i zaden szanujacy sie wartosciowy facet nie tknie baby ktora rozklada nogi po kilku spotkaniach. Wystarczy was zaprosic na randke lub kilka i juz same rozchylacie nogi, no ale rozumiem ze to jest bycie niezalezna wspolczesna kobieta, dawac sie wyrywac w klubach a potem przebolcowac i gadac potem na forum kafeteria jaki to cudowny seks ostatnio mialyscie, a duchowo i umyslowo jestescie zerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna porownac jedzenie do seksu przeciez bez seksu zdechniesz, a bez braku seksu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To facet w takim razie powinien być prawiczkiem czystym i nietkniętym a i żeby jeszcze nie walił konia bo to grzech ;) pozdrawiam idiotę topiku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, taki powinien byc facet. To jest prokreacja a nie jakis seks qy j****e tepe sadomasochinistyczne bydlo, super przekazanie genow, ze szmats co daje po kilku randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica to szanujaca laska z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałam mieć męża :) jak dobrze, ze omija mnie taka "przyjemność" poznawania patałachów z damskiego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wy debile umyslowe sami do tego doprowadzacie ze chcecie spac z laska na pierwszysch spotkaniach!!! Jak nie ta to inna. Albo nie dasz mi to inna mi da ponde na d***** etc. Opijacie nas po to By nas bylo łatwiej do tego przekonać. Nie ma kobieta hamulca nie ma problemu Jasna sprawa! Jest takie powiedzenie kobieta pijana to latwa kobieta. Wy stawiacie drinki, wpraszacie sie nam na chaty herbatki i inne gowna albo zapraszacie na film do siebie z ktorego wychodzi sex. Rzygac mi sie chce waszym zaklamaniem a te wasze wymagania sa jeszcze gorsze. Ale tak my jestesmy te szmaty d***** i zdziry. P*****lnijcie sie w leb i w ramach pokuty utnijcie sobie k****a. Prawiczki do ********** Malpe na drzewie byscie p******** gdyby można było ale tak tłumaczenie sie dalej bez sensu ze normalny facet szuka dziewicy etc. Jak swiat swiatem wszyscy wiedza ze ta mężczyzni ciagna kobiety do łóżka i Nie wmawiajcie nie wybielajcie sie że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madra dziewczyna takiego zleje, wystarczy spojrzec na wrednego malpiszona, ona jest piekna i cudowna, dziewczyny powinny brac z niej przyklad, ze ona sie pusci z tym, ktorego pokocha :D. Dzisiaj kazda tylko chce zeby ja zapial byle kto, i tyle, tez mi kobieta hahahah. Rownie dobrze mozna sobie reka zrobic dobrze, zamiast zerznac taka szmate rozplodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydze sie niedziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajecie super przyklad mlodemu pokoleniu, 5 letnim dzieciom, jak zyje czlowiek w "dojrzalym wieku" :D. Chodzi na randki i luzuje szpary komu popadnie :D. Ciebie tez to czeka corko, wyrwie cie romeo tak jak mnie wyrywali :D🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to mam to mam wasze zdanie gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny człowiek potrafi kontrolowac poped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laza takie baby po miescie, wolne i niezalezne, a przed chwila bylo AAAH AHHH AHHH AHHHH AHHHH AHHH XD. Zapinal ja jakis samiec alfa XDXD🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez jedzenia zdechniesz, a bez seksu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem mąz sie znudzi i pójdzie w długą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dziewicą mąż prawiczkiem i to jest cudowne. Intymność to ja i mąż i jest mąż zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody nie wstydzę się go bo nie jestem zacofana by się męża wstydzić a obcą osobę ginekologa nie ciemnota! Mam prawo do obecności męża przy badaniach czy zabiegach nawet w szpitalu wiec go mam przy sobie. Zwłaszcza w czasach zboczonych lekarzy jak ostatnio onkolog który molestował pacjentki dlatego że wstydzily się osoby bliskiej przy badaniach czy zabiegach! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz to by ci zalatwil znajomego ginekologa, i jak masz na niego chrapke to wiesz, a nie do obcego panstwowego z mezem, jakie to polskie omg, wspolczuje tym ginekologom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby faceci czekali do ślubu, nie byłoby problemu. Odpowiedzialność zbiorowa. Ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×