Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imap

Włoski na cipce

Polecane posty

Witajcie Panie/Panowie ktorzy czytacie ten post. Jestem w szczesliwym związku od 3 lat. Mam taki problem. Moja dziewczyna nie chce zapuścić włosków na cipce... bardzo mi sie podobają naturalne a ona nie chce sie zgodzic... jak mam ją namówić zeby chociaz spróbowala zapuścić... czy one są az tak niewygodne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze nie sa niewygodne. mozesz powiedziec jej, zeby podgolila sama cipke i zostawila tylko nad nia, ktore tez moze podgalac. kup jej do tego maszynke albo jakis balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imap
Dzięki za odpowiedz , ale właśnie o to chodzi ze podoba mi cie całkiem naturalna... Tak zeby miała miedzy nóżkami także... Bo to mnie właśnie kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post
Gdyby nie miłość francuska, nie przeszkadzałyby aż tak.Na szczęście jesteśmy zgodni.:-) Myślę, że to indywidualna sprawa.Jeśli będziesz nalegał, może zapuści dla Ciebie, tylko czy powinna się zmuszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz c***o innych problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... Uwielbiam czuc te włoski... Przy francuskim to nie mogę sie powstrzymać z radości... Ten piękny widok... Mowie , bo moja była była naturalna (nigdy sie nie ogolila) i wszędzie miała geste włoski.. Wygodnie jest mieć tam włoski ? Drapie to albo cos ze nie chcecie być naturalne ? Czy to kwestia mody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post
Czego Ty nie rozumiesz?Upodobania inych nie mają nic wspólnego z Twoją dziewczyną! Ja depiluję, mój facet też ponieważ nie lubimy włosów w ustach.Mam nadzieję, że pomogłam.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×