Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewyspanamama_

Kp a probem z przejściem na mm jakie mleko polubily Wasze dzieci

Polecane posty

Gość niewyspanamama_

Hej! Jak w temacie. Chcę, aby córka zaczęła pić mm, bo ma 7 miesięcy a budzi się w nocy co godzinę i mam dość. Wiem, że mm nie jest gwarantem, ale tak to przynajmniej będę mieć pewność, że się najada a i tata dziecka mnie zastąpi czasem. Mam też wrażenie, że mam mało pokarmu. Wiem- niby ssanie ma go zwiększyć, ale mam już dość oczekiwania na to. Niestety - pojawił się problem. Dziecko moje mleko z butli wypije, ale mm nie. Próbowałam Hipp i Bebilon. Może jakieś inne mleko jest smaczniejsze? Może macie takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przybiera na wadze prawidłowo? Jeśli tak, to nie martw się o najadanie. Być może maluch wcale nie jest głodny, tylko potrzebuje bliskości albo budzi się z przyzwyczajenia. Przejście na mm może nic nie pomóc. Poza tym jeśli dziecku nie smakuje, to tym bardziej nie będzie pić i jeszcze bardziej będzie budzić się na pierś, bo się nie naje mm, którego nie chce pić. Kwestia smaku to sprawa indywidualna. Każde dziecko ma swoje preferencje, więc to mm, które zasmakuje dziecku koleżanki, dla Twojego może być nie do przyjęcia i odwrotnie. Musisz sama próbować. Tylko proszę, patrz na składy, jeśli jesteś zdecydowana na wprowadzenie substytutu albo chociaż poproś farmaceutę, aby Ci je przeanalizował, jeśli Ty nie potrafisz. A najlepiej, jakbyś odciągała swoje do butelki. Do kilku godzin może stać w temperaturze pokojowej, więc możesz sobie koło łóżka postawić. Można też trzymać w lodówce 2 dni lub mrozić, jeśli odciągniesz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje lubili nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wylałam Hipa, Nan, Bebiko i to rosmanowskie babydream. Zasmakowal w Bebilonie ale to nie jest gwarantem snu w nocy. Zjada na noc 150 ml mm potem dopija cysia przed snem, a o 23 wstaje na cysia o 2 i o 6. Ja zaczęłam podawać mm bo maly mi nie przybierał teraz jest poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też mam ten problem tylko u mnie ma już 12 miesięcy. Bardziej chodzi o to że z butelki picie ok ale mleko to się złości i chce cyca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj Bebiko, ale jak dziecko jest spokojne i nie bardzo głodne. Bo jak jest już bardzo głodne, to nie ma ochoty na próbowanie czegoś nowego i domaga się tego, co zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 9 miesiacach cyca przeszlam na nan 2 i nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj żadnego mm nie chcial. W nocy naprzemian cyc i odciągane z butli. Potem coraz mniej cyca i dodatkowo woda z butli do picia. Po kilku tygodniach całkowicie bez cyca. Były protesty małego ale już jest dobrze,śpi prawie całą noc . Teraz ma 13 miesięcy i nadal mm nie tknie. Odciągam jeszcze troszkę ale to już końcówka. Lubi kaszki mleczne, serki, jogurt. Lekarka mówi że to wystarczy i nie musi pić mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma już prawie roku a mm nie zna i nie pozna. Niestety też budzi się kilka razy w nocy. Jak jestem bardzo zmęczona, to młody zostaje ze mną w łóżku i ja się obudzi, to obsługuje się sam a ja śpię dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe mleko od Hipp wczeaniej doatepne tylko w dojczach Bebiprima Dostepne w lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humana.mleko jak dla mnie idealne przy dwójce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod opinie wyżej. Również humana się u mnie sprawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×