Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wgośćla

szwagier mnie podglada

Polecane posty

Gość wgośćla

Chwilowo zamieszkal z nami brat mojego meza, zmienil prace i szuka mieszkania, jak tylko jestem z nim to podglada mnie jak jestem w lazience i non stop jakies propozycje od niego otrzymuje. Maz czesto wyjezdza za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj co chce widziec i co go interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciagnij mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgośćla
Juz myslalam nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qźwa , jak mąż za granicą , to na co czekasz ? Ja bym w takiej sytuacji roochała się z nim jak kotka w marcu. A tak jemu pała stoi i wali sobie myśląc o rżnięciu się z tobą a ciebie swędzi ciipka i robisz sobie dobrze myśląc o szwagrze , jak by cię posuwał. Nie bądź dalej głupia . Szwagier pary z gęby nie puści , ty też a oboje będziecie zadowoleni. Jak myślisz o zrobieniu mu loda , to przecież wiesz , że na tym nie skończyłoby się. Wypijcie po piwku i szczerze z nim pogadaj , postaw sprawę jasno , że wiesz o jego podglądaniu i że obie strony mogą być zadowolone. Tak właśnie zrobiłam z młodszym szwagrem. Mąż wyjeżdżał a szwagier mieszkał z nami jak studiował.Mamy duży dom. Pieprzyliśmy się co noc , jak tylko dzieci usnęły. Miałam wtedy 30 lat a szwagier 21 , ogier , co noc jego konar grzał mnie mocno. To trwało przez 3 lata. I nie wydało się. Skończył studia , wyjechał , ale co sobie użyliśmy to nasze.Zostały piękne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgośćla
pewnego dnia gdy po pracy weszlam do mieszkania, i musialam szybko skorzystac z toalety wiedzielam ze szwagier tam jest iwchodze a on nago stoi przed lustrem ujrzalam w calosci jego pale,jego wywalilam a ja zrobilam siku i wyszlam.A le ujrzalam to co chcialam teraz juz wiem ze bylabym zadowolana z niego bo ma grubszego od meza, ale mam stracha zeby o tym moim wyskoku maz sie nie dobiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co czekasz dwa piwka na odwage konkretna rozmowa, i do celu tylko nie zapomnij o bezpieczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małolaty wróciły ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko o duupie myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty i malolaty dla was k***sy sa potrzebne bo gdziebyscie wasze jaja oprozniali jak 99-c i zmiana reki nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ma Cie podgladac zapytaj co chce widziec i pokaz mu nie widze w tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sytuacji jak twoja bym poszła ze szwagrem na całość. Kobieta ma swoje potrzeby. Lepiej jakby szwagier mnie dymał niż bym miała szukać innego do łóżka.Jak mąż ci wyjeżdża na długo to powinien się z tym liczyć , że paluszki na długo nie starczą , bo kobiecie potrzebny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to proste zakleić otworki w drzwiach łazienki i nie stresujesz się przy siku. Jak mieszkałam na studiach w mieszkaniu z kolegą, choć nic podejrzanego się nie działo nie byłam przekonana, że obcy chłopak nie wykorzysta możliwości podniecania się widokiem mojej pupy. Przy szczelnych drzwiach, w łazience czujesz się swobodnie. Myślę, że interesujesz się co on robi bo po prostu bez męża brakuje ci wiadomo czego. Jeśli to na dłużej, możesz mieć problemy z wytrzymaniem by cię nie zaspokoił mężczyzna z którym mieszkasz sama. Rozładowywój się nawet bardzo częstą masturbacją. Jeśli on choć raz cię zaspokoi, nie skończy się na tym , a jest mała szansa że wcześnie czy później nie wyjdzie to na jaw. Możesz dużo zburzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie bądź taka świętojebliwa , sama dajesz się podglądać i odpowiada ci to , podnieca.Ty sama go prowokujesz , bo sama chcesz żeby szwagier cię zerżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony44
To jest oczywiste, że mąż (prędzej czy później) się dowie. W tym kontekście musisz rozważać wszystkie swoje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie dowie.Jak mój był 3 lata w Stanach , oczywiście nie przyjeżdżał , bo przedłużył pobyt , to seksiłam się właśnie z jego bratem , zresztą żonatym.Nie mieliśmy interesu , żeby to wydało się. Zresztą nie tylko z nim , kilku innych też było , używałam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, te fantazje gimbusiarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię czy gdybym zamieszkał nagle w jednym mieszkaniu z ponętną kobietą bez względu na powiązania rodzinne to skończyłoby się tylko na podglądaniu w łazience. Chyba każdy elementarnie myślący mąż ma świadomość, że nagle pozbawiona seksu kobieta włożona w ręce innego mężczyzny to pogodzenie się z logicznymi konsekwencjami takiej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak myślę, że otrzymaliście ciche przyzwolenie na wasz seks od męża. Pewnie przemyślał , że lepiej będzie jak to jego brat będzie cię posuwał niż miałabyś sobie szukać wrażeń. Mąż wróci i wszystko wróci do normy. Także nie miej skrupułów. Ja bym nie miała , jeśli zostawił brata w zastępstwie, to bym go używała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty lafiryndy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgośćla
Ja juz widzialam przez przypadek szwagra sprzet i boje sie zeby mnie nie rozwalil bo ma duzo wiekszego jak myslalam rozmawialismy na ten temat i nawet go w rece trzymalam chcial zebym sobie go do buzi wzielam ale sie wystraszylam. Caly czas o tym mysle, mam duza ochote az jestem teraz juz mokra ale brak mi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez szwagier juz ogladal jak bylam po piwku ktore z nim wypilam, od tego czasu tylko ma jeszcze jedno w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małolata z mokrą ciiiipą wkręca was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość malolata
Malolata to za k*****m lata a nie stuka w klawiature i tymi bzdurami sie faszeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli czujesz się zaniedbywana przez męża to nie czekaj na cud szkoda czasu. Niestety czas płynie i szkoda każdej chwili kiedy można złapać trochę szczęścia, rozkoszy i relaksu. To się naprawdę nie zdarza często. Jeśli szwagier potrafi dac ci to czego pragniesz i co ci da chwilę szczęścia to bierz. Pamiętaj tylko że dajesz to co masz najlepszego czyli siebie więc musisz być pewna że on to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgośćla
Momentalnie to szwagier jest moim szczesciem z ktorym sie rozumie wspaniale jeszcze mnie nie zawiodl jak by mogl to by mi gwiazdke z nieba sciagnal tylko nie wiem dlaczego czy chce mnie w ten sposob przekupic, zebym wreszcie ciipkee do dyspozycji dala, bardzo chetnie bym to zrobila tylko sie troche boje bo on jest bardzo napalony na mnie to moze mnie przerznac ze nawet na nogi nie stane, ale chyba zarezykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×