Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZestresowanaMama

Czy to możliwe że to ciąża???

Polecane posty

Gość ZestresowanaMama

Witam. 13 lutego mialam dwie małe kropki czerwone na wkladce , myslalam ze dostane okres ( planowo 15 lutego powinnam dostać , miesiaczki regularne ) W dniu planowanej @ zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Okresu nadal nie ma ,bylam u gin dzisiaj i nic nie widzi. I niedawno na wkladce jest troche różowego śluzu oraz jak zrobiłam siku ii na papierze również był ten śluz tego koloru. Kochamy sie z mężem z zabezpieczeniem i nieiwem co sądzic o tym. Mam w domu jeszcze dzieci - bliźniaki 8mscy. U mnie i u meza blizniaki w rodzinie ( pierwsza ciąża poroniona blizniacza )i mam stracha troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkaakkqkaka
Przy współżyciu zawsze jest możliwość ciąży. Poczekaj 2 dni i zrób kolejny test. Lub jutro rano wyniki z krwi htc po południu powinien być wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten śluz to może być zbliżający się okres nie panikuj :) Najlepiej włóż palec do pochwy aż do samej szyjki i zobacz wydzielinę z tej okolicy. Ja też kiedyś się martwiłam, wydzielina na wkładce była mleczna,a przy samej szyjce krwista. Na drugi dzień dostałam normalnego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hcg a nie htc. Może to plamienie to była implantacja? Powtórz test albo idź na betę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×