Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Peter36

Mam 36 lat i marze o tym by wylizać i wypieścić ciało nastolatki

Polecane posty

Gość Peter36

Chciałbym lizać i pieścić jędrne ciało nastolatki w wieku 16 19 lat. Co o mnie sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mialam 16 lat i czekalam na autobus do domu z odleglego miasta w ktorym sie uczylam, przysiadlam znudzona na schodku. podszedl byczek w skorze ok 90 kg, podajacy na dilera, dosiadl sie i zapytal co taka smutna.. pomyslalam - o ty poyebie x mialam 16 lat, szlam sobie po szkole na zakupy, zaczepil mnie w *****iwym miejscu facet kolo 40 tki, trzymajacy plastikowa siatke w rece, powiedzial ze jestem piekna i czy moze liczyc na blizsza znajomosc ze mna.. pomyslalam - o ty chory poyebie x x zasadniczo takie odczucia maja 16 latki zaczepiane przez wyrosnietych 30latkow. szczytem naszych marzen byli chlopacy z tej samej szkoly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter36
dziś Czyli co ? Mężczyzna po 30 nie jest już atrakcyjny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ty miałaś 16 to były inne czasy. Teraz to zupełnie co innego. Instagram jest zalany przez 14letnie koorefki wrzucające zdjęcia w maksymalnym negliżu, z cyckami do połowy odsłoniętymi, lub robiącymi 'One finger challenge'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje marzenia autorze to nic nadzwyczajnego, takie zwykłe, codzienne, większości mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam 17 lat i poznałam 21-latka to uznałam ze to straszny starzec. Było mi głupio się z nim pokazać. Ale kto wie teraz dziewczyny są inne. Te łatwe. Te lepsze są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla mlodziutkich dziewczyn. takim wieku imponuja nam koledzy ze szkoly, podziwianie ich na zawodach sportowych wspolne beztroskie wagarowanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem chora. ciezko zrozumiec ze majac 16 lat nie podobalo mi sie ze podchodza do mnie podejrzane elementy po 30stce? ktore albo chca mi dragi wepchnac albo wypupczyc? ja sie szanuje a ty to kuzwa kto jestes spedalony tygrysie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter36
hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×