Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak interpretować jego zachowanie?

Polecane posty

Gość gość

Spotkałam się z chłopakiem. Zrobił na mnie dobre wrażenie. Mówił, że dogadamy się co do kolejnego spotkania, na pożegnanie mocno mnie przytulił i powiedział "do zobaczenia". Przez kolejne dwa dni nie miałam od niego żadnej wiadomości, gdy zaproponowałam kolejne spotkanie, odpisał, że zobaczy, bo nie wie czy będzie miał czas... Sama już nie wiem czy jest zainteresowany czy nie. Na spotkaniu dawał dość mocne komunikaty, że chce znowu się ze mną umówić. Ale teraz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pospieszylas sie z tym proponowaniem mu kolejnego spotkania, podczas gdy on nic nie pisal. Moze Sam nie wie jeszcze czy chce sie dalej spotykac. Teraz krok w tyl najlepiej I nic do niego nie pisz pierwsza, zobaczysz czy Sam wykaze inicjatywe. A to ze na spotkaniu sugerowal ze chce rozwijac znajomosc...ja tez mialam niejedna fajna randke, duzo tematow do rozmow, na ktorej facet mowil ze ,,na pewno jeszcze chce sie spotkac" a potem urywal kontakt...moze tak mowil zeby nie popsuc atmosfery a pozniej sie rozmyslal. Za facetem nie trafisz. Czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdezorientowana, bo umówiliśmy się przed, że jeśli nie polubimy się to po prostu to sobie powiemy. Poza tym sam mówil, że jest szczery i nic na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoreklama, jest szczery ;) hmm...to sie dopiero okaze. Faceci rozne rzeczy mowia a przychodzi co do czego to okazuja sie tchorzami I nagle urywaja kontakt. Nie wszyscy, ale wielu tak robi. Zdystansuj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatnie mówiąc bardzo mnie wkurzyl swoim zachowaniem. Jestem osobą dla której coś jest albo czarne albo białe i nie lubię niedomówień. Tym bardziej, że żadne z nas nic sobie nie obiecalo, więc nie wiem w czym problem. Jak nie chce się spotkać to niech to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest akurat teraz zabiegany i napisał wprost, że może nie mieć czasu, bo facec***iszą wprost, nie ściemniają. Nie rób od razu urażonej księżniczki, tylko poczekaj na rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Wkurzyl Cię tym że Cię nie chce tak naprawdę :-) gdyby powiedział że sorry, nie chcę się spotkać, to zaraz byłby temat :przecież spotkanie było super, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy tylko prosty komunikat, że nie chce się spotkać. Nie nalegała bym. To że mu się być może nie podobam to kwestia gustu ale nie rozumiem czemu ma służyć to zwodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badz niecierpliwa taka, moze faktycznie teraz na duzo pracy I nie ma czasu sie spotkac. Poczekaj troche, w tym czasie nie kontaktuj sie z nim I zobaczysz czy Sam bedzie pisal do Ciebie. Na spotkanie mozna nie miec czasu ale napisanie to co innego, jak komus zalezy to zawsze zbajdzie chwile. Najgorsze to napieranie na faceta i wymaganie okreslenia sie, pytania w stylu ,,to bedziemy jeszcze sie spotykali czy nie, piwiedz wprost"? Nie popelniaj tego bledu, to odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł po prostu nawet z grzeczności coś napisać :) ale zero odzewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie juz wtedy kiedy mówił że -" dogadacie się co do kolejnego spotkania" miał wątpliwości czy sie chce z Toba spotkać kolejny raz. Gdyby był zainteresowany , sam by chciał zaklepać kolejny termin . Odpuść więc i nie narzucaj się bo tylko tym zrazisz go do siebie. Facet po prostu nie ma odwagi powiedzieć ci wprost że nie jesteś w jego typie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było tak, że zapytał czy będę w weekend w jego mieście. Powiedziałam, że tak w niedzielę lub na początku kolejnego tygodnia, bo nie wiedziałam dokładnie i wtedy on, że to się dogadamy :) może ja jestem jakaś nieogarnieta ale dla mnie to znak, że właśnie chce się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym przed tym spotkaniem już mówił o kolejnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie bedzie nic pisal do Ciebie w najblizszych dniach to oznacza ze tak tylko gadal o nastepnym spotkaniu, ale mial watpliwosci I sie rozmyslil. Mozliwe, ze kreci z Inna rowniez. Chociaz niekoniecznie, czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed spotkaniem mówił o kolejnych , ok ...to było przed a po spotkaniu mogło mu cos nie spasowac w tobie i dlatego się wykręcił od kolejnego. Po prostu daj mu spokój , bedzie chciał to się sam odezwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie męczę go przecież... Tylko w prost sobie powiedzieliśmy przed, że będziemy ze sobą szczerzy i serio mnie zastanawia czy to aż taki problem grzecznie podziękować, zamiast tak olewać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj daj spokój , po co ciągnąć go za język...jeśli nie jest zainteresowany tobą to odpuść i nie ponizaj się skomleniem o spotkanie. Facet może jest delikatny , zal mu się ciebie zrobiło i dlatego nie powiedział wprost mając nadzieję że gdy juz się nie odezwie to zrozumiesz że nie jest zainteresowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru do niego pisać, a wcześniej napisałam, bo nie chce księżniczkowac i korona mi z głowy nie spadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×