Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uomo

Cienie do powiek

Polecane posty

Dziewczyny, jakiej firmy polecacie cienie do powiek? Te z wyższej półki to wiadomo. Za ceną zwykle idzie tutaj jakość. A czy macie jakieś sprawdzone, w miarę tanie, trwałe? Muszę właśnie sobie coś nowego kupić. Chodzi mi głównie o brązy, fiolety, ewentualnie niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
kobiety powinny używać czekoladę do powiek i do ust zamiast szminki , pocałunek będzie słodki z kobietą i pod wieczór zaliczy wylizanie oczu i powiek do czysta , cena tabliczki czekolady to ok. 4 PLN a przyjemności wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecny dziś ale to niezbyt trwały kosmetyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz szukac wcale drozszego kosmetyku ;) Bo ja sie nie zgodze z opinia, ze im drozsze tym lepsze. Juz nie jednokrotnie sie przekonalam ze drozszy produkt byl gorszy od tanszego. jesli chodzi o cienie, to tu polecam raczej szukac pozadnej bazy pod cienie, ktora dobrze utrzyma je, utrwali i zapobiegnie m,in rolowaniu. ja mam baze z golden rose, eyeshadow primer i bardza ja sobie chwale. jest tania, a naprawde dobra, wydajna i ma aplikator bardzo higieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam cienie mineralne, bo sie dlugo trzymaja, sprawdzone mam na sobie annabelle, ja mialam taki problem, ze od cieni na powiekach czesto mi wyskakiwały drobne krosteczki na nich, a po tych nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze bez dwóch zdań są cienie mineralne, ja mam z firmy Alilla - http://alilla.com/ i po pierwsze nie uczulają, a po drugie są bardzo trwałe. No jakościowo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Ja używam Marocco z Bikora i jestem z nich bardzo zadowolona. Świetnie kryją powiekę, są bardzo trwałe i pięknie podkreślają oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wixon
U mnie również Marocco najlepiej się sprawdzają. Niesamowicie trwałe i łatwe w użyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Zdecydowanie polecam cienie Morocco z Bikora :) Są naprawdę mega trwałe, a wybór kolorów jest spory. Także myślę, że znajdziesz coś dla siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Moim zdaniem świetne są te mineralne z Annabelle Minerals - fajne, kolory super, trwałe i bezpieczne dla tych z Was które mają wrażliwą cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto kupić te cienie z Annabelle a jak juz raz spróbujesz to zobaczysz innych nie będziesz używać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam, szczególnie wrazliwcom i alergikom, cienie mineralne to najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy mają skłonne do podrażnień powieki i okolice oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallagosska88
U mnie dokładnie ten problem. Ale zastanawiam się coraz częściej czy faktycznie nie kupić na próbę jednego takiego, podpowiedzcie tylko gdzie w warszawie jest ten sklep annabelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowittta
Sklep Annabelle Minerals Mokotowska 51/53 :) proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×