Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się żyje na bezrobociu??

Polecane posty

Gość gość
Lepsze bezrobocie niż zapierdalać za dwa koła , a tak zarobi się na zleceniu i człowieka tak nie wykorzystają i jeszcze na życie jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnicy systemu
wszyscy jesteśmy niewolnikami, pracując za troche mniej czy troche więcej, system nas doji i wyrzyma, szczególnie banki pożyczkami, wolność mają tylko ptaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat i utrzymują mnie rodzice. Nawet nie wiem, gdzie można dostać pracę powyżej 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prokuratorem. Nawet jak bym chciala na bezrobocie to i tak mnie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pół roku kończy mi się urlop macierzyński. Muszę zacząć szukać jakiejś pracy, bo do starej wracać nie chcę, bo mnie tam nawet nie chcą. Jak sobie o tym pomyślę, to mnie trzęsie ze strachu, a wiem, że muszę do pracy, bo z jednej wypłaty to nie ma szans wyżyć. Zdziczałam odkąd siedzę w domu z dzieckiem. Boję się ludzi, boję się tego stresu związanego z poszukiwaniem i podjęciem nowej pracy, a z drugiej strony boję się bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole! zkad wy te 2,5 tysiaka bierecie? jak wy zyjecie na bezrobociu? ja mam z mopsu 320zl na miesiac a reszte,w,smietniku musze wynurkować zeby do nastepnego 320zl dozyć ,k***a ja tez mieszkam w tym kraju i ni huja ,prce mi dali za,850zl staz i juz czekam od stycznia na tel bo tak mi kazano w pupie ,krsc nieumie,oczym ay tu ludzie piszecie? rozumie rolnika bo mu kury jaja niosą marc hewka pod oknem rosnie,ja mieszkam w bloku na osiedlu i nic niemam oprucz hasioka zeby na chleb zarobić nikt nic niechce dac,co najwyzej ktos ci poaie spadaj dziadu:-D co wy k***a ćpacie?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca - kicha, bezrobocie - kicha. I tak źle, i tak nie dobrze. Albo nie masz za co żyć, albo nie masz kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Też się zastanawiam skąd ludzie biorą takie sumy. Ja na bezrobotce wegetuję, wczoraj zendlałem z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żarcie to idzie skombinować gorzej z opłatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochopna dziś Praca - kicha, bezrobocie - kicha. I tak źle, i tak nie dobrze. Albo nie masz za co żyć, albo nie masz kiedy X Święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do LoanMe Poland! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej! Zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - oddzwonimy www.facebook.com/LoanMePolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e mam pożyczki, ciekawe kto je spłaci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku przepracowałem 1,5 miesiąca. Gdybym nie miał oszczędności, to by było biednie. W tym roku już 2 tygodnie przepracowałem, ale aktualnie znów nic nie robię. Nie chce mi się szukać roboty, może sama mnie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×