Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sucha błyszcząca skóra, trądzikowa, czerwieni się gdy dotykam, czytaj niżej

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy ktoś mógłby mi doradzić jak dbać o taką skórę, żeby z powrotem była normalna ale nie wyskakiwały też krosty? kiedyś była tłusta ale chodziłem do dermatologa bo miałem bardzo dużo pryszczy i strasznie mi się ta skóra wysuszyła, teraz najczęściej się czerwieni i szczypie gdy dotykam, trądzik jest nadal czasami ale już mniej, dodatkowo ona się strasznie świeci. Nie wiem już co robić za bardzo, ktoś może coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaruj skórę co parę dni masłem karite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena B
Hej z tego co mogę Ci polecić to konsultację w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie na ulicy Litewskiej 4/5. Ja swego czasu też zmagałam się z problemami skórnymi, ale kilka wizyt u nich skutecznie załatwiło sprawę. Mi dobrali bardzo fajne zabiegi, więc może i u Ciebie coś zdziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwaja
myslę że tutaj kolejny raz wypadałoby wybrać się do dermatologa, tylko najlepiej sprawdzonego. w jakich okolicach mieszkasz? w rothmedica są bardzo dobrzy specjaliści ale to jest w Poznaniu. To sa moje okolice dlatego ja tam bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj lipobaze lub dexeryl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałeś o produktach marki La Roche Posay ? Ich produkty polecił mi dermatolog. Używałam żelu oczyszczającego Effaclar i kremu Effaclar Duo. Do tego zdrowa dieta i dziś nie mam trądziku z którym męczyłam się przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz sie smiac, ale moj chlopak razem ze mna stosuje maseczki na twarz :) Oczywiscie nie strzelamy sobie wtedy selfie i nie chwalimy na insta :P Ale on sam mowi, ze jego cera jest w duzo lepszej kondycji. Uzywamy zelowej maski jelly mask z bielendy, ktora w skladzie ma tez witamine C, a ona swietnie dziala na zaczerwienienia. Dzieki tej masce cera jest zmatowiona, zmniejsza sie wystepowanie tradziku no i te nieszczesne zaczerwienienia. Oprocz maseczek oczywiscie stosuje tez kremy do cery tlustej, ktore dzialaja odzywczo oraz zel do oczyszczania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, że konieczna będzie wizyta u dermatologa, zadbaj tez o dobra pielegnacje, na swoje zaczerwienienia uzywam płynu rozanego z ros care z bielendy, bo łagodzi objawy i uspokoja cere, uzywam także kremów matujacych pod podkład i stosuje sie do zaleceń lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×