Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny gość

Nie widzę sensu życia

Polecane posty

Gość Samotny gość

Witam, Chciałbym opisać moja historie wylać moje żale. Może zacznę od tego ze mam 29 lat i moim głównym problemem jest to ze jestem prawiczkiem jakoś nigdy nie udało mi się mieć dziewczyny próbowałem z 4 razy i nigdy się nie udało nie chciały mnie. Kolejnym problemem jest to ze mam problem z orientacją seksualną podniecają mnie tez faceci nie akceptuje tego. Z natury jestem człowiekiem empatycznym i bardzo nieśmiałym łatwo się wzruszam kiedy widzę krzywdę i cierpienie innych. Co raz częściej myśle o tym ze żałuje, że się w ogóle urodziłem, samotność i brak miłości innej niż rodziców czy rodzeństwa bardzo mi doskwiera. Chciałbym zasnąć i więcej się nie obudzić, zniknąć bo i tak jestem niezauważalny dla świata. Myślałem o samobójstwie jednak powstrzymuje mnie to, że zniszczyłbyś życie moim rodzica. Mama obwinia się o to, że za bardzo mnie ugrzeaczniała i pewnie ma racje ze nie mogę poradzić sobie w życiu. Nie akceptuje w ogóle siebie nic mi się we mnie nie podoba uważam, że życie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny gość
Co mi psycholog pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj zastanowić się nad plusem swego życia,zajmij się czymś co sprawia Ci radość.Widzisz też mam 29 lat,i 10 miesięczne dziecko w związku mi się nie układa wogole.Ciesz się życiem!ono nie trwa wiecznie,i nie można go zmarnować,uzalajac się nad sobą bo tylko wpedzisz się w jakąś depresję.Glowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to się nie dziwię czasami , że ludzie myślą o samobójstwie, współczuję ci , ja mam niedługo 27 lat i też mi śmierdzi coraz bardziej kawalerstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny gość
Masz dziecko i ty masz dla kogo żyć i masz też osobę, która kocha Cię bezgranicznie ja też marzyłem o dzieciach ale wszystko lego w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×