Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie wyprawić wesele w Wawie

Polecane posty

Gość gość
Sala weselna Warszawa to trudny temat, ale na obrzeżach znajdziecie coś wyjątkowego: dom Bankietowy Rocher. Wspaniała sala blisko centrum, ale jednocześnie zaciszna okolica. Pyszne jedzenie http://www.bankietowyrocher.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo elegancko jest w instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. W końcu to zamek i bardzo fajne i piękne wnętrze. Mają super klimat, dobre jedzenie i miłą obsługę. A do tego dostęp do ogródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zorganizowałam swoje wesele w Pruszkowie pod Warszawą. Polecam wam zapoznać się z ofertą sali www.salazklasa.pl Miejsce to jest świetnie zlokalizowane. Znajduje się niedaleko głównej drogi, więc dojazd jest bardzo łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurtypon
Według mnie najlepiej kawałek od Warszawy - wtedy uniknie się gwaru miata i jest się fajnie bawić na weselu ;) Polecam Dom Weselny Astoria w Kaniach w okolicy Warszawy. Ceny są w porżądku, okolic abardzołądna, z resztą sala w środku również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, wraz z żoną także mieliśmy taki problem jednak została nam zostaną polecona strona przez znajomego https://chrzcinyikomunie.pl/miasto/warszawa/ na której bez problemu wybraliśmy sobie preferowaną sale pod siebie, zarówno względem ilości miejsc na sali jak i cena ! Bardzo polecam od siebie w zaledwie 2 godziny znaleźliśmy idealna sale pod siebie i oszczędzaliśmy sporo czasu na szukanie sali pod nasz "balet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli naprawde szukacie wymarzonej sali dla siebie - świetle trafiliście ! https://chrzcinyikomunie.pl/ na tej stronie bez problemu znajdziecie odpowiednią dla siebie sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie

hotel warszawianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy

My wyprawialiśmy wesele w Leśnym Dworze k. Radomia. Kawałek od Wawy, ale to hotel, więc goście spali na miejscu. To wygodniejsze niż rozwożenie, zwłaszcza jak planujecie również poprawiny tak jak my. Menu bardzo różnorodne, wszystko świeże i ładnie podane. Sama sala ma dobrą akustykę, no i lokalizację przy głównej trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 z weselem w warszawie jest taki problem iż fajne i tanie miejsca znikają błyskawicznie. Dlatego może lepiej wybrać sie trochę dalej i wyprawić nasze wesele pod Warszawą? Smaki Życia w Wieliszewie jest bardzo interesujące miejsce a mianowicie  Czy ktoś z was organizował tam swoje wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko

 A może ja polecę miejsce na wesele, ale w okolicy Warszawy. We wrześniu 2018 roku byłam na weselu w Smaki życia (Wieliszew) pod Warszawą. Teraz nadszedł czas i na mnie :) i sama wybrałam tę salę weselną.  Jedzenie rewelacyjne, sala elegancka, z klasą, duży teren zielony, duży ogród, od Warszawy wcale nie tak daleko. Polecam zajrzeć na ich stronę www lub po prostu ich odwiedzić osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia

A może ja polecę miejsce na wesele, ale w okolicy Warszawy. We wrześniu 2016 roku byłam na weselu w Sali u Jakuba w Kosów Lacki pod Warszawą. Teraz nadszedł czas i na mnie :) i sama wybrałam dokładnie tę salę weselną. Jedzenie rewelacyjne, sala elegancka, z klasą, dużą ilość gości można pomieścić i obiekt znajduje się w miejscu, gdzie łatwy jest dojazd. . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayyka

Restauracja URSUS :) Tam organizowaliśmy z mężem przyjęcie weselne dla najbliższych i myślę, że jest warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia i Tomek

Ja z mężem swoje przyjęcie weselne wyprawialiśmy w Restauracji Akademia na 60 osób. Wszystko wcześniej ustaliliśmy, wystarczyło zrobić rezerwację i ustalić menu. O nic się nie martwiliśmy a wyszło przecudownie... My byliśmy bardzo szczęśliwi i goście tak samo. Wszyscy w restauracji postarali się naprawdę najbardziej jak mogli bo wyglądało to jak z bajki. A jedzenie jakie pyszne, chyba nigdzie w Warszawie takich potraw nie jadłam. Desery i tort też obłędne. No nie ma się do czego przyczepić. My byliśmy zaskoczeni, że tak pięknie udało się to wszystko zorganizować. Naprawdę miejsce godne polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuśka

W Warszawie na ten moment z sal które mialam okazję zobaczyć to Osada augustów mnie najbardziej przekonuje. Pilnują żeby każdy szczegół był dopracowany. Jedzenie mają naprawdę smaczne - na kuchni pracują ludzie z prawdziwym talentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladka

w Kaniach koło Pruszkowa jest ekstra dom weselny 🙂 Astoria jakby ktoś potrzebował. Dla mnie mają mega konkurencyjną ofertą w porównaniu do innego tego typu miejsc. Chociażby to, że nie mają korkowego czy nie ograniczają imprezy czasowo 🙂 do tego mogą załatwić fotografa, który robi przepiękne zdjęcia - przynajmniej nam zrobił 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×