Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czas na dziecko czy za wczesnie a moze za pozno?

Polecane posty

Gość gość

Mam 31 lat chcialabym juz miec dzieci moj partner dopiero za pare lat chce W wieku 40 lat to chyba juz za pozno na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, abys do 35rz urodzila. Po 40 tce to ja juz z sil opadlam przy podrosnietym dzieciaku i nie wyobrazam sobie nianczyc noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licz się z tym że możesz nie zajść w ciąze od razu jak sobie zaplanujecie, lepiej miec kilka lat zapasu na starania ;) Ja tez chyba wybralabym porod tak do 35 r.z. jesli chodzi o pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest płodny praktycznie cale życie, kobieta niestety nie ma takiego luksusu. Są przypadki ciąż po 60tce ale to nie norma. Coraz czesciej w ciąze zachodzą kobiety miedzy 30 a 40 r.z. I fajnie, czesciej takie mamy maja juz ustabilizowana sytuacje i są dojrzałe do bycia matką. Mnie niepokoi jednak rozbieznosc u Was w tej kwestii bo dzieli Was w planach cała dekada. A Wasze możliwości są jednak różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dekada nie wiem czemu on chce tak pozno .. Slub tez mi sie marzy, ale powiedzial mi,ze jak chce slub to nie z nim tylko z innym facetem bo on nigdy sie nie ozeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz jeszcze używać życia na 100% (balować, Chodzić na imprezy, ogólnie korzystać z życia ) jeżeli chcesz mieć dzieci to możesz jeszcze zaczekać max 10 lat jeśli chcesz dziecko teraz już za 9 miesięcy to w takim wypadku nie ma na co czekać. Sama wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu jak tak powiedzial to to nie wrozy dobrze. Slubu nie chce z Toba ale dziecko tak? A skad wiesz ze za te pare lat sie nie rozmysli I nie powie ze jest juz za stary na dziecko? On moze tak na odczepnego Ci powoedzial ze dziecko za pare lat a Ty bedziesz czekac I sie nie doczekasz. Ten facet nie traktuje Cie powaznie, inaczej by chcial rowniez slubu jesli bylabys Ta Jedyna. Poszukaj logos kto bedzie chcial I dziecka I slubu, kogos kto chce zalozyc rodzine jesli Ty tego tak bardzo chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego nie chce szybko zamieszkac z dziewczyna powiedzial mi to w walentynki Sama nie wiem jak ocenic nasza sytuacje i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma czas, Ty nie. To Ty będziesz chodziła w ciąży, zajmowała się dzieckiem. O pierwsze zaczęłam się starać w wieku 30 lat, urodziłam w wieku 33. Teraz mam 37 i jestem w drugiej ciąży. Ale to moim zdaniem późno, ostatni dzwonek. Oczywiscie jak ktoś się pyta, to mówię, że czuję się świetnie (jestem w ósmym mies), ale peselu nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle podkresla ze jego ciocia zaszla w ciaze w wieku 40 lat tylko ze ja nie jestem jego ciocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wydaje mi się że tkwisz w związku bez przyszłości. Marzysz o dzieciach i ślubie, odpowiedź usłyszałaś w walentynki, dla mnie to byłby definitywny koniec związku. Jedyne wyjście to rozstanie bo szczęśliwa to ty z nim nie będziesz :( Przykro mi to pisać. Wasze oczekiwania nie zmierzają w jednym kierunku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi też o to, czy możesz zajść w ciążę po 40-tce, czy nie, ale czy tego chcesz a on to bierze pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo tkwisz w tym związku? Jest z tobą póki jesteś jeszcze atrakcyjna, wpędzi w lata i dopiero wtedy zostawi ciebie, gdy już tylko kotom będziesz się podobać. Spławiłam takiego bardzo szybko na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stracilam nadzieje i czuje sie gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie sie tego obawiam ze jest ze mna bo jestem atrakcyjna a za pare lat rzuci i z inna szybko sie ozeni i bedzie mial dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyną szansą na szczęśliwe życie jest ucieczka od tego pajaca, długo razem jesteście? nie rozmawiałaś z nim na temat oczekiwań w przyszłości ? sam podkreślił że jeśli marzysz o ślubie to z kim innym, będąc w twojej skórze zakończyłabym tą relację bo nie wiem czy związkiem to nazwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy od roku razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on ile ma lat? tyle co ty? W życiu się nie zgodziła na pare lat, 13:39 dobrze napisała. Na twoim miejscu bym postawiła mu ultimatum, teraz albo nigdy. Czy jesteś co do niego pewna, nie masz żadnych wątpliwości? Nie on będzie nosił w sobie dziecko i rodził. Moim zdaniem UCIEKAJ jak najszybciej z tego związku. Marzysz o ślubie, znasz jego odpowiedź, dziecko urodzisz i opadniesz z sił. Jedyne wyście dla Ciebie zostawić go, jeżeli marzysz o ślubie, czujesz instynkt macierzyński, zrób to dopóki jesteś atrakcyjna to szybciej znajdziesz kogoś z kim będziesz mogła zrealizować swoje marzenia. Zrób to dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym sobie nie zrobiła dziecka bez ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok mlodszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co autorko? Zostawilas go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka była z takim podobnym 10 lat. Pogoniła gnoja , znalazła fajnego faceta, ciepłego rodzinnego, zakochani się w sobie, dziś są po ślubie i mają od miesiąca wspaniałego syna. Mama ma 35 lat.. Obudź się Autorko, i podejmij decyzję, bo z tym aktualnym facetem, to tak, jak moja babcia mawiała "ani mowy, ani głowy, ani du/py". Dodam- ani ślubu, ani dziecka, ani rodziny. Ani miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna urodzić pierwsze dziecko do trzydziestego roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:46 chyba w ciemnogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można oczywiście być babcią dla swojego dziecka, ale po pierwsze to po trzydziestce to coraz trudniej zajść w pierwszą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×