Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy Kobiet współczesnych czasach aż trudno uwierzyć

Polecane posty

Gość gość

Głównym problemem kobiety jest znalezienie sobie partnera na życie gdzie dzisiaj szukają kobiety często bywa, że w łóżku potem facet okazuje się dupkiem i największym łajdakiem Wystarczyło zaprosic na kawe spacer szczerze pogadac a nie od razu dawac dup*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolvzesne kobiety maja juz malo wspolnego z kobiecoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury. Kto zaczyna zwiazek, znajomosc od seksu? Ja najpierw musze faceta dobrze poznac i mieć pewnosc ze on mnie kocha i ze ja cos czuje. To o czym ty mowisz to ogladalam w warsaw shore ale tam sa patologiczne zachowania i raczej nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzentelmeni to juz tylko bajkach zostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupki są bardzo seksowni ale bym się z takim ****ała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa takie, ktore wchodza w uklady bez zobowiazan, ktorym faceci jasna mowia, ze chca Od nich tylko seksu, nie chca sie wiazac, a one I tak maja nadzieje ze facet sie zakocha i kiedys beda razem :D . Zwykle przychodzi rozczarowanie ale same sobie winne sa...zaczynaja relacje ,,Od d.. y strony" wiec facet widzi w nich tylko przyjaciolke do seksu ktora szybko rozklada nogi (moze nie tylko jemu?). A pozniej facet w takim ukladzie poznaje Inna ktora go fascynuje, nie daje sie szybko zbajerowac do lozka, on sie zakochuje I w mig konczy znajomosc z ,,przyjaciolka". Zycie to nie komedia romantyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę chłopcze ,ze to forum to jedyne miejsce gdzie możesz sobie popiertolic w zyciu. Słownie, bo babie to ty nigdy nie wsadzisz. Nawet takiej puszczalskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że znowu będzie o tym, że chcą tylko niewiarygodnie przystojnych mężczyzn :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×