Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukradła nam imię dla dziecka !

Polecane posty

Gość gość

Moja kuzynka wczoraj urodziła. Ja mam termin na kwiecień. Miałam nazwać syna Tymon a ona od początku ciąży miała ustalone imie -,Adrian. Wiedziała jak chcemy nazwać synka. I co ? Po porodzie jej sie odwidziało i nazwała syna Tymon. Teraz wkurzona siedze i szukam imienia dla syna. To już drugi raz tak zrobiła. Miała nazwać córke Nikola a nazwała tak jak my chcieliśmy - Dagmara. Jestem mega wkur... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmmm, powinnaś sie cieszyć, ze chociaż jednej osobie podobaja sie takie g...imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mniej gowniane niz jakis Wojtek bez portek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu bym nie rezygnowała z tego imienia. Chyba ze mialo byc wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ukradła to zgłoś na policję. Na następny raz opatentuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejednemu psu Burek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po hooj gadalas kuzynce jakie imie wybralas i zrobila cie w konia.swoja droga to jakas wredna ta twoja kuzynka.powinna sie wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym nie zrezygnowala z imienia skoro bylo wczesniej wiadomo jak nazwiecie dzieci. kuzynka to nie siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie bo imie beznadzejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj synu na imię Tuman - prawie to samo, a brzmi inaczej. A jakby się kto pytał dlaczego takie imię - powiedz że po mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna małpa i tyle. Z drugiej strony i Dagmara, i Tymon to kiepskie imiona więc może jeszcze kiedyś jej podziękujesz;) wybierzcie z ojcem dziecka inne imię, jak maluch się urodzi powiedzcie, że nie daliście Tymon , bo jednak stwierdziliscie- po usłyszeniu jak kuzynka mówi do swojego dziecka- że to imie brzmi fatalnie . Taka słodka zemsta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co mówiliście jakie imię? Po pierwszym razie z córką? Mi koleżanka zwędziła imię, a mówiłam że po babci chcę. Ale mam to gdzieś, nazwę jak chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsunę ci jeszcze jedną opcję - Tłumok. Powiesz że po tacie ;) Ale wy jesteście, qrwa, głupie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę macie aż takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymoteusz jest ladniejsze, bardziej meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wredna małpa i tyle. Z drugiej strony i Dagmara, i Tymon to kiepskie imiona więc może jeszcze kiedyś jej podziękujeszoczko.gif wybierzcie z ojcem dziecka inne imię, jak maluch się urodzi powiedzcie, że nie daliście Tymon , bo jednak stwierdziliscie- po usłyszeniu jak kuzynka mówi do swojego dziecka- że to imie brzmi fatalnie . Taka słodka zemsta x Ha ha ha dobree he he. Autorko, nie ty pierwsza w takiej sytuacji i nie ostatnia. Jak się ma taka paskudną osobę koło siebie, to się wybranego imienia nie mówi. Albo mówi się o innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co chcesz zmienić? to tylko kuzynka, nie siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglas powiedziec ze bedzie brajan a dziewczynka nadia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Twoja kuzynka jest mega dziwna skoro sama nie potrafi wymyśleć imienia dla swojego dziecka tylko tobie podbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ty jestes walnieta na glowe? ! Nazwij swoje dzieci taka jak chcialas od poczatku.a jak beda cie ludzie pytac to im powiesz prawde ze ty wybralas te imiona pierwsze. To jest chore zmieniac imiona bo ktos ci je ukradl.imienie nie mozna ukrasc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to ma znaczenie?w zasadzie to czlowiek zdobi imie a nie imie czlowieka, chocby i tak przyziemna sprawa jak wyglad, ladna Ania bedzie sie podobac, a szpetna Chantelle-tylko smieszyc.wazne zeby bylo zdrowe, w miare wygladajace, dobre i madre, a imie bedzie jakiekolwiek dobrze sie kojarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee mam 2 koleżanki które tak dały dziecku na imię, może za dużo tych Tymonów i Pumbów, widać ze rodzi pokolenia Króla Lwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie lubią naśladować innych w wyborze imienia dla dziecka, kiedy moja siostra 5 lat temu nazwała córkę Lena, to nagle na osiedlu, wśród znajomych i rodziny zapoczątkowała modę na to imię. Druga kuzynka dała Zosia i jak mała się urodziła, to inni też nagle zaczęli tak nazywać swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj synu na imię Tuman - prawie to samo, a brzmi inaczej. A jakby się kto pytał dlaczego takie imię - powiedz że po mamie. X Buahahahahaha!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem w czym byłby problem gdyby dzieci miały tak samo na imię. Przecież nie mieszkają razem, gdy będzie się o kimś opowiadać zawsze można dodawać nazwisko, mówić zdrobniale czy jak to dawniej babcie mówiły "krzysiu od kasi/nowaków". Mam popularne imię i na spotkaniach rodzinnych czy w klasie zawsze były z 2 inne Kasie i nigdy nie miałam z tym żadnego problemu, nikt nikogo nie mylił, na każdą mówiło się inaczej. Nie histeryzujcie jeśli wasze wymarzone imię gdzieś się w rodzinie czy wśród znajomych powtórzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby chodziło o jedno dziecko to może bym uwierzyła ale jak zaczęłaś pisać że podebrała wcześniej imie dla córki to stwierdzam że jednak prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulma

Nazwij go FIUTOSŁAW LUB FIUTON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×