Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uomo

Mam doła...

Polecane posty

Komu jest smutno? Bo ja już od pewnego czasu i szczerze powiedziawszy od kilku dni kompletnie nie mam już sił, a co i rusz dochodzą jeszcze nowe rzeczy, które mnie zwyczajnie przerastają.. Może pocieszmy się razem...jakimiś dobrym słowem, piosenką... Najchętniej bym się upiła...gdybym mieszkała sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, jeszcze miesiąc i będzie wiosna ! W międzyczasie strzel sobie solarę dla poprawienia samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardulaki
Też mam doła :(((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...może sobie jutro i strzelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sobie strzel solarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę. No to jeszcze to: htt://youtube.com/watch?v=wAWFcAfN3kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek121212 dzięki...pocieszam też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dzięki...piękne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam

Też mam doła od wczoraj i dzisiaj się pogorszył bo poznałam na dyskotece fajnego chłopaka tańczyliśmy razem piliśmy gadaliśmy za jego zgodą pow...iałam takiego gościa a on mi w tym pomógł przytulaliśmy się przy nim i takie tam siedziałam mu na kolanach ale to bardziej z braku miejsc później już nie myślałam o wkurzaniu tamtego tylko aby był on obok a on najprawdopodobniej myślał że cały czas wkurzam tamtego na drugi dzień pisaliśmy ze sobą i wogóle i mi się spodobał wczoraj mu to napisałam on nie stety nie odwzajemnia tego napisał że nie widzi nas raczej razem i od tamtej pory zaczął się mój dół napisałam mu że spoko ale tak na prawde przepłakałam pół nocy a jak się uspokoiłam spytałam czy zmieni to nasze relacje czy nie chce już ze mną pisać i jak tak to zrozumiem on odpisał że nic to nie zmieni że fajnie się bawił na zabawie i chciał by to powtórzyć ale wyłącznie jako koledzy z jednej strony szkoda mi było a z drugiej się cieszyłam że chociaż to no ale jakto ja musiałam do końca to spieprzyć dzisiaj spytałam czy zgodził by się ostatni raz powkurzać tamtego na dyskotece on że raczej se to odpuści i że nie ja że spoko i że tylko tak pytałam on to żebym nie zadawała mu więcej takich pytań i się obraził.Mam przez to jeszcze większego doła wyżaliłam się przyjaciółce prawie cały czas płacze i nie chce mi się wychodzić z pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×