Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Lekarz ginekolog ze wzgledow zdrowotnych - krwawiłam 2 miesiace, przepisał mi tabletki antykoncepcyjne asubtela. Zaczęłam drugie opakowanie, bez przerwy na krwawienie, poniewaz tak zalecił mi lekarz. Czy moge bezpiecznie wspolżyć bez obaw że zajdę w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bzykanie jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli przyjmujesz regularnie - jesteś chroniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że jesteś zabezpieczona, trochę może dziwić że bierzesz bez tej przerwy, ale nikt nie wie co lekarz zamierzał tym osiągnąć, ja biorę belarę na regulacje cykli i mam normalnie zalecone, z przerwą 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz nie zalecał mi przerwy, ponieważ najprawdopodobniej mam PCOS. krwawiłam przez 2 miesiące, wcześniej z kolei nie miałam miesiączki przez 3 miesiące :/ ale czemu nie zalecał robic mi przerwy to już nie wytłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama powinnas zapytac lekarza , czemu tak zalecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym razie zabezpieczona przed ciążą na pewno jesteś, a skoro lekarz podejrzewa PCOS to bardzo trudno będzie Ci w ogóle w ciążę zajść, pilnuj leczenia i stosuj się do zaleceń lekarza bo to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci jeszcze radziła zazywac osłone do antykoncepcji np Harmonellę. Zażywając hormony możesz nabawic sie zakrzepicy czy osłabic wątrobę. Harmonella chroni przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest ryzyko zakrzepicy albo kobieta paląca to ginekolog poleci raczej wkładkę hormonalną levosert niż tabletki z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×