Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Następna nieudacznica na Zachodzie. Prawda o was ciule.

Polecane posty

Gość gość

nie polecam dziś [00:52] Hej, ja mieszkam od kilku miesięcy na Malcie. Czy polecam? Szczerze mówiąc, to średnio mi się tu podoba, prawdopodobnie po wakacjach będę myśleć o wyjeździe. Życie nie jest tu wcale różowe - czynsze wysokie, a standard mieszkań niski, dodatkowo zazwyczaj trzeba podpisać umowę wynajmu na rok ( lub utrata wysokiego depozytu). Ceny są zawrotne, jest drozej niż w Niemczech, mam wrażenie, ze podobnie na poziomu Londynu - kg pomidorów 4,5e :/ Na ulicach pasuje sajgon, śmieci walaja się wszędzie, bo tu nie mają kontenerów, tylko każdy wystawia worek przed dom wieczorem, a że jest tu silny wiatr, dużo kotów i szczurów, no to się to rozsypuje i wala po ulicach :/ Zarobki są słabe...oczywiście to zależy gdzie pracujesz, ale jako obcokrajowiec masz bardzo zawężony wybór, głównie w e-gamingu, turystyce lub gastronomii, niestety nigdzie nie płacą kokosów, a przy tym poziomie cen, ze smutkiem stwierdzam, że miałam wyższy poziom życia w Polsce. No i największą bolączką na Malcie są...Maltańczycy. Przysięgam, nigdy nie spotkałam tak leniwego i głośnego narodu, dodatkowo z klapkami na oczach i brakiem elementarnej wiedzy. Ich życie kręci się wokól imprez w Paceville i piwkowaniem na kamienistych plażach + strzelanie selfie co 5 minut:/ Jeśli próbujesz coś załatwić, coś się np zepsuło, czekasz.....jak ja np na nową pralkę 3 tygodnie. No i jeszcze wspomnę o komunikacji miejskiej, której grafik nie obowiązuje, mapa nie obowiązuje, a kierowcy nigdy nic nie wiedzą oczko.gif Jeżeli odpowiada komuś życie w stylu Hakuna Matata, to pewnie się odnajdzie. Malta na wakacje- jak najbardziej. Na dłużej? Absolutnie nie....ja niestety nie mogę wyjechać teraz, ale gdybym mogła, rzuciłabym to wszystko choćby jutro. I żeby nie było, że jestem ograniczona, poza Polską mieszkałam już w UK i Niemczech, może nie zawrotna ilość, ale jakieś porównanie mam. Czasem mam wrażenie, że poziom maltańskich absurdów sięga Latającego Cyrku Monty Pythona ;p Pensja minimalna 750e, wynajem pokoju ok 300e, studio flat 600e. Ja zarabiam ok 1200e i ledwo mi starcza, nic nie odkładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachod sie skonczyl a emigracyjne gnoje nie moga tego zrozumiec:D zarobisz 1400f wydasz 1000f. W pl jestem u siebie i nie myje garow falszywym angolom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim angolom debilu? On jest na Malcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy Malta jest na zachodzie? :D widocznie w tej PL nie uczą aż tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:26 Tak sie mowi o bogatszych krajach w Europie na wschód od Polski. Nie mądrz sie cwaniaku ze zmywaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. Wiec bedziemy ciagnac z uka bo nam sie nalezy. A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe!!! beka z was jak ch!uj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa tak sobie tłumacz swoją wtope.. ;) idąc takim tokiem myślenia to Libia i inne kraje Afryki to też kraje zachodnie? Puknij się w łeb i zamilcz bo już niżej zejść chyba nie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDE PISZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażcie mi taki drugi ch/uj/owy kraik jak PL. No chyba Zimbabwe. Wszędzie jest lepiej niż tutaj. Na Malcie może zarobki nie są reweleacyjne, ale pogoda na pewno jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3k na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolna świnia i musiałaś wyjechać do uka na zmywak, nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty osrusie. Gnij tam. Jak ja się cieszę, że nie ma już w PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Libia to nie jest bogaty kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bogaty kraj. Malta :D ahahah co za cwel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jakby autorka zarabiala wiecej, zmienila srodowisko w jakim sie obraca, to od razu Malta spodobalaby sie jej bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D kxxmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tys na reke w PL to nie jest bogactwo cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Do gościa powyżej. Nie ma co reagować na te posty prostaka co wyzywa ludzi od świń. On kopiuje i wkleja to samo na każdym wątku, a większość z nich sam założyl hahah. Taki jest nieszczęśliwy nieudacznik, ofiara losu. Czytam kafe dla poprawy humoru hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużej różnicy w zarobkach w krajach europejskich nie ma. W PL 3 tys to starczy na skromne życie dla jednej osoby, nie zdechniesz , ale nie żyjesz. Ale czy opłaca sie emigrować na Zachód? Nie. Biednie to jest w Bułgarii, Rumunii, Gruzji, na Litwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je!bane przyglupy, dobrze ze kazdy z was zdechnie kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Każdy z nas? A ty to co, z księżyca jesteś, rozumiem i nigdy nie zdechniesz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Polsce zarabiają 3000 zł na rękę? nawet po studiach nikt tyle nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! eefxj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×