Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taki prezent urodzinowy dla narzeczonego może byc błagam pomozcie

Polecane posty

Gość gość
Szczerze? To bardziej prezent z okazji urodzenia dziecka, który tak nawiasem ty powinnaś dostać, bo to ty odwaliłaś całą robotę, a nie na urodziny. Bransoletka tak, ale z innym grawerem. Nawet takie zwykłe "kocham cię" byłoby bardziej na miejscu. Wiem, że nie masz głowy, żeby myśleć nad prezentem, ale mogłaś tutaj zapytać wcześniej. Może by ktoś coś wymyślił. Za 200 zł to można dużo wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem niestety. Myślała mze będzie ok bo on ma bzika na punkcie dziecka chciał sobie zrobić tatuaż z jego imieniem i myślałam że narazie może takie coś. I tak mu narazie nie dałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości pytałam o imię synka, sama szukam jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że już dużo perfum mu kupiłaś ale mam jedno ale. Ostatnio jak mój mąż miał urodziny to też tak myślałam po czym znajoma pokazała mi https://nasionamari.pl/index.php?id_product=997&controller=product On lubi sobie czasem okazjonalnie coś przypalić i ja mam do tego luz więc stwierdziłam, że taki prezent to będzie idealnie połączenie humoru itp. Przyznam szczerze, że zapach jest kosmiczny <3 bardzo mu się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy juz trochę razem i powiem szczerze ze Ja ze swojego doświadczenia wiem, że dobrą opcją na prezent jest konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-kluc z.h tml szczególnie fajna opcja taki prezent dla chłopaka oni sa dużymi dziećmi i się cieszą z takich upominków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasek do spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że już dużo perfum mu kupiłaś ale mam jedno ale. Ostatnio jak mój mąż miał urodziny to też tak myślałam po czym znajoma pokazałdf mi ffdffsft to będzie idealnie połączenie humoru itp. Prdffszyznam szczerze, że zapach jest kosmiczny <3 bardzo mu się spodobało jsj Piszesz, że już dużo perfum mu kupiłaś ale mam jedno ale. Ostatnio jak mój mąż miał urodziny to też tak myślałam po czym znajoma pokazała mi https://nasionamari.pl/index.php?id_product=9 97&amp ;controller=product On lubi sobie czasem okazjonalnie coś przypalić i ja mam do tego luz więc stwierdziłam, że taki prezent to będzie idealnie połączenie humoru itp. Przyznam szczerze, że zapach jest kosmiczny <3 bardzo mu się spodobało ksoks jsikjs Piszesz, że już dużo perfum mu kupiłaś ale mam jedno ale. Ostatnio jak mój mąż miał urodziny to też tak myślałam po czym znajoma pokazała mi https://nasionamari.pl/index.php?id_productfsf=9 97&amp ;controller=product On lubi sobie czasem okazjonadlnie coś przypalić i ja mam do tego luz więc stwierdziłam, że taki prezent to będzie idealnie połączenie humoru itp. Przyznam szczerze, że zapach jest kosmiczny <3 bardzo mu się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, zdradzę Ci pewien sekret!? Każdy facet lubi grać w gry więc myślę że byłby zadowolony! konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8208-steep-pl-gold-edition-, tu masz ekspresową przesyłkę, dobrze zabezpieczoną więc jak najbardziej możesz kupić. Myślę, ze będzie zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zczerze? To bardziej prezent z okazji urodzenia dziecka, który tak nawiasem ty powinnaś dostać, bo to ty odwaliłaś całą robotę, a nie na urodziny. Bransoletka tak, ale z innym grawerem. Nawet takie zwykłe "kocham cię" byłoby bardziej na miejscu. Wiem, że nie masz głowy, żeby myśleć nad prezentem, ale mogłaś tutaj zapytać wcześniej. Może by ktoś coś wymyślił. Za 200 zł to można dużo wymyślić. gość 2017.02.23 Wiem niestety. Myślała mze będzie ok bo on ma bzika na punkcie dziecka chciał sobie zrobić tatuaż z jego imieniem i myślałam że narazie może takie coś. I tak mu narazie nie dałam . gość 2017.02.23 Tak z ciekawości pytałam o imię synka, sama szukam jakiegoś. gość 2017.04.18 Piszesz, że już dużo perfum mu kupiłaś ale mam jedno ale. Ostatnio jak mój mąż miał urodziny to też tak myślałam po czym znajoma pokazała mi https://nasionamari.pl/index.php?id_product=9 97&amp ;controller=product On lubi sobie czasem okazjonalnie coś przypalić i ja mam do tego luz więc stwierdziłam, że taki prezent to będzie idealnie połączenie humoru itp. Przyznam szczerze, że zapach jest kosmiczny <3 bardzo mu się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jsj ksoks jsikjs s s s s s s s s s s s s s s s s s w w w w w wq a a f\\f\f\f f f f f f f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kupisz mu coś praktycznego, jak na przykład golarkę lub trymer? Mężczyźni lubią tak praktyczne prezenty. Ja kupiłam swojemu golarkę od Panasonica i bardzo się ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×