Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulla2607

Poznaj Ranking Skutecznych Tabletek Odchudzających

Polecane posty

Gość gość
Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie Slimunox. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denka3
Moim zdaniem w takim rankingu powinny się znaleźć tabletki Gojiberry1200 :) , mają rewelacyjne właściwości odchudzające, możecie na temat jagód goji wiele przeczytać w sieci. Dzięki temu będziecie wiedzieć na czym stoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia M
Ja akurat stosowałam Iqacai i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W 3 miesiące schudłam 14 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym preparatem jaki brałam na odchudzanie była zielona kawa.Jest to preparat dla ludzi którzy nie mają kubków smakowych.Po prostu ohyda.Na stronie Slimunox kupiam na razie jedno opakowanie jak będą dziłały dokupie.Plusem jest to że sa to tabletki mam tylko nadzieję że nie za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia 22
Ja mam przykre doświadczenie z suplementami na odchudzanie - kupiłam ostatnio calominal i to od razu 2 opakowania. Po ich zużyciu jestem całkowicie zawiedziona - pomimo ćwiczeń (2x zumba w tygodniu i 2x bieganie po 30-40 min) zero efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka 23
Rozalia - mogę Cię pocieszyć - Ciebie przynajmniej nie dotknęły skutki uboczne brania takich tabletek - ja kilka razy wzięłam Liporedium i raczej nigdy więcej nie wydam kasy na tego typu suplement - bóle brzucha i biegunki towarzyszyły mi przez tydzień, nawet po odstawieniu tego środka... Uważajcie dziewczyny, co kupujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie cieszy kobiety tak jaki idealna waga i niedowierzanie koleżanek że można aż tyle schudnąć.Dzięki Slimunox w końcu i mi się to udało.Zeszczuplałam mam mnóstwo energii. Mam wrażenie że jestem teraz zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W końcu schudłam. To nawet mało powiedziane. Straciłam całą nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola0rka
Jasne jasne, dziwne, bo Slimunox ma negatywne opinie w sieci, np. tu: https://dobretabletki.pl/slimunox/ Więc wyjaśnijcie dlaczego to ma być skuteczne, skoro w sieci użytkownicy piszą coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rankingi nie są wiarygodne, nie ufam im i tyle. Wolę sama przetestować skuteczność jakieś preparatu, na szczęście nie szukałam długo, od prawie dwóch miesięcy stosuję to https://africanmangosklep.pl i jak na razie ubyło 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudzanie jak Slimunox. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Sporo osób wybiera teraz rozwiązania z zielonym jęczmieniem, np te: zbijaniewagi.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna

Nie polecam tabletek na odchudzanie. Moim zdaniem lepsze jest to rozwiązanie  http://www.vivro.pl/suplementy  Macie tu różne suplementy, przebadane,, bez laktozy, bez glutenu z certyfikatem więc bezpieczne. Zobaczcie zakładke diety i wybiarzcie odpowiednie produkty dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria3L

oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement figurena. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki figurena schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×