Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czarszka vlogerka

Polecane posty

Gość gość
Po co robić q&a, jak co drugie pytanie odsyła do wcześniejszych filmów albo dopiero nagra o tym film, to ktoś się dowie. Strasznie zarozumiała osoba. Ignoruje ludzi, a oni w komentarzach tylko pieją i zachwycają się. Aaa zapomniałam... komentarze negatywne są kasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica czy ktoś zapyta miło czy nie skoro i tak usunie pytanie. Albo te odsyłania bo o tym już było i poszukaj. Ale gdzid było? Każdy ma teraz szukać w nie wiadomo ilu filmach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wpisanie słowa w wyszukiwarkę Cię przerasta, to może zajmij się czymś mniej wymagającym i odejdź od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydaje, ze na ta gorna sztuczna szczeke to mogli jej zrobic jakiegos deala . Ostatnio udziela sie w telewizjach sniadaniowych - moze ktos od niej zarzadal by poprawila wizerunek? I zasugerowal firme xyz (ze znizka badz za darmo) i wyszlo co wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem zdania ze jest nie mila, arogancka i chamska. Ktos już napisal ze wyraza sie jak zulica spod sklepu i takie samo mam zdanie. Ja tragilam na jej drugi kanal czarszka inaczej i nie mialam pojecia ze robi kosmetyki, bo jek zachowanie i sposób mowienie jest w stylu przemadrzalej dresiary, ktora predzej cie strzeli w łeb niz zrobi super kremik. Szczerze nie polecam. Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zębami to ona poszła na skróty. Zamiast założyć aparat zdecydowała się na licówki. I sztuczna szczena wyszła. jest taka aktorka, Herman się nazywa, też sobie to kiedyś zafundowała i też mnie zniesmaczył efekt. Przy klucie młodości one sobie dodały sporo lat i wygląd menelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jej przepisy, ale moim zdaniem jest bardzo niemiła. I to jej siemanko moi drodzy, irytuje mnie to. Myślałam, że ma więcej lat, jak na osobę, która ma taką niby super pielęgnację to nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://youtu.be/TTkV19SWG80 polecam wszystkim obejrzeć, zanim znowu napiszecie jakieś głupoty na temat jej sklepu lub balsamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest irytujaca i mam wrazenie ze niemila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu czarszka ma taki problem żeby odpowiedzieć na niektóre pytania (np o filtry przeciwsłoneczne)? Albo odsyła do poprzednich filmików albo unika odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarszka tak bardzo nienawidzi hejterów i cały czas o nich wspomina...Niestety mam wrażenie, że sama stała się 'hejterem' swoich słuchaczy. Ostatnio zadałam jej kulturalnie pytanie na live na IG, a ona stuknęła się w głowe i z jej wypowiedzi można było odnieść wrażenie, że ma mnie za idiotkę. ( moje pytanie było prywatne, ani nie dotyczy kwestii powtarzanych milion razy) Zrobiło mi się mega przykro, bo oglądałam prawie wszystkie jej filmiki, kupuje jej kosmetyki i nigdy nie powiedziałam/napisałam złego słowa na nią. Ciekawe czy tak samo by się zachowała w stosunku do znajomych, z którymi rozmawia w realu. Czarszka jeśli to kiedyś przeczytasz , zastanów się - czy Ty czasami nie zgubiłaś szacunku do swoich słuchaczy ? Może sama też jesteś hejterem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* nie było prywatne ( sorki zrobiłam błąd w poprzedniej wypowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zęby masakra. Jak te pieski w reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denerwująca jest. I niemiła w komentarzach, czasem ktoś normalnie o coś pyta, a ona odpowiada tak niemilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też za nią nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona czyta kafe. akurat czytalam tu komentarze, widzka zalila suie ze czarszka pacnela sie w czolo akurta w tle lecial jej filmik i sie tlumaczyla ze czasem kjej sie zdarza pacnac w czolo :D baba zenada. wredna. bylam na spotkaniu, bo chcialam zobaczyc heyits alex a ona tez byla... niesympatyczna wyniosla zjadla wszystkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bardzo ja lubilam. Niestety, stala sie ofiara popularnosci. Mam wrazenie, ze licza sie tylko statystyki, a to zmienia sie w pieniadz. Dlatego teraz w wiekszosc i jej widzowie to jeszcze dzieci, ktore z czasem tez przejza na oczy. Fajnie by bylo, gdyby zamiast szukac poklasku, zaczela szanowac widzow, z ktorych w koncu zyje. Zycze sobie tego, ale i jej, bo szkoda potencjalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę dziwne, że nie chce powiedzieć nic o swoim wykształceniu. Ja raczej nic nie kupię od osoby, która robi kosmetyki, a wykształcenia w tym kierunku nie posiada i jeszcze robi tego wielką tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Chciałabym sprostować mój komentarz na temat czarszki. Jakiś czas temu napisałam, że bardzo zabolała mnie sytuacja kiedy zadałam jej pytanie na IG live na jakiś temat a ona uderzyła się głowę i skomentowała: ' bez komentarza'. Zrobiło mi się bardzo przykro, bo naprawdę uwielbiam jej filmiki, kosmetyki, weszłam na to ( hejterskie) forum i w emocjach o tym napisałam. Ale później nie dawało mi to spokoju, więc napisałam do niej bezpośrednio. Opisałam całą sytuację i moje odczucia względem jej reakcji. Czarszka na spokojnie wytłumaczyła, że nie chciała mnie urazić, a pytanie było już powielone ( prawdopodobnie dołączyłam do liva później i nawet sobie nie zdałam sprawyz tego). Jej reakcja była tym spowodowana. Nawet odniosła się do tego w swoim filmiku na you tube. I jestem jej za to mega wdzięczna. Pokazuje to, że dba o swoich widzów. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, czasami reagujemy emocjonalnie. Po przemyśleniu, nie wiem czy sama po tylu powtarzających się pytaniach nie byłabym tym zmęczona i może bym reagowała nawet gorzej. Piszę o tym tutaj, dlatego, że czytając wszystkie komentarze pozostawione przez was czuje się źle, że mój komentarz znaduje się wśród tej całej fali hejtu. Ludzie nikt z nas nie jest idealny, ale wytykać komuś wiek/ wygląd etc. to już mega chamstwo. Wyobraźcie sobie np. że ludzie komentują jakaś część waszego ciała/twarzy etc. ( a może nawet tą część do której czujecie kompleks), jak byście się czuli ? Sami sobie odpowiedźcie na to pytanie. Warto czasami znaleźć w sobie trochę empatii do uczuć drugiego człowieka. Na pewno nikt z was nie chciałby czytać takiego chłamu na swój temat. Pamiętajcie, że blogerki/ youtuberki też mają uczucia. Zawsze jest wyjście jak kogoś nie lubicie - nie oglądajcie. Peace & love ludzie, mniej hejtu, a internet będzie przyjemniejszym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam dziś jej filmik sprzed 4 lat i zupełnie inaczej się tam zachowywała, aż miło było posłuchać. Spokojna, rzeczowa. Teraz zupełnie inaczej, to jej wydzieranie się na początku filmików jest irytujące, mam wrażenie, że zrobiła się niemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawany, sztuczny entuzjazm, męczący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ona jest po prostu głupia. Kiedyś ktoś pod filmikiem jej napisał "gdzie się podziała poprzednia modelka z filmików o spa?" A ta zrobiła g****oburze w komentarzach, bo co to za stwierdzenie "podziała się". Przecież tak się normalnie mówi, jak kogoś dawno nie widzisz to pytasz "Gdzie się podziewałeś"? A potem w filmikach ględzi, że "komentują sami specjaliści i znawcy, którzy wiedzą lepiej od niej." Zgadzam się, że jej sztuczny entuzjazm jest męczący, do tego pijąc cokolwiek siorbie, albo głośno przełyka na wizji i myśli, że to takie fajne, a to jest po porostu prostackie i żenujące. Jej balsamu nie miałam, bo nie chce mi się warować co sobotę przed kompem, żeby nabyć ten ekskluzywny kosmetyk.....jest wiele podobnych lub lepszych dostępnych od ręki, bez łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś napisałam pod filmikiem Czarszki, że serum nawilżające, które poleca, mnie uczuliło. Na co Ona mi odpisała, że według niej to ABSOLUTNIEnie jest kosmetyk na zimę. Jakby to miało coś do rzeczy. Moja cera, akurat przesusza się najbardziej zimą i akurat wwtedy potrzebuje nawilżenia i dlatego sięgam po sera nawilżające w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieChcęPodawać
Do gość, dziś A czy to serum było na bazie wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość, dziś A czy to serum było na bazie wody? X Na bazie kwasu hialuronowego, a na ulotce było wyraźnie napisane, że do stosowania cały rok oraz, że serum wzmacnia zdolności ochronne skóry, regeneruje cerę, widocznie wygładza, nawilża i ujędrnia. Jedyny problem był taki, że Czarszka w filmiku kilka razy mówiła, że produkt nie uczula, a ja jej napisałam, że mnie uczulił choć nie mam skłonności do alergii. No to stwierdziła, że to nie jest produkt na zimę, bo innych argumentów na uczulenie , nie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona drażni. Te jej "siemanko moi drodzy" albo "turbo hiper coś tam" to żenada. Zamiast mówić spokojnie, to drze się, nie da się oglądać. Ona zajmuje się czymś jeszcze, oprócz sprzedawania tych bwlsamow? Zawsze coś tam gada, że jest taka zmęczona po całym dniu, więc się zastanawiam czy pakowanie balsamikow ja tak męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałyście filmik Czarszki z "obwieszczeniem", że wyszła za mąż? Po co to zrobiła i czemu to służy, niby nie chce nic naqgłaśniac, ale jednak podaje tę wiadomość w osobnym filmiku. Poprzewracało się Panience w główce odkąd z małej miejscowości w Wielkopolsce kilka razy w3yjechała do stolicy jako "youtuberka urodowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, nie chce mówić o ślubie i ja to rozumiem, ale po co ten głupi filmik z ogłoszeniem tego. Chyba za mało fejmu, za mało komentarzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×