Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Ale wczoraj pilem amazing cocktaile :D

Polecane posty

Koktajle, jak ktos mieszka w banbury to wie gdzie, taka jest restauracja wbudowana w kosciol, z ogromna loza :D. Wczoraj wypilem tam 3 koktaile, ostatni byl jakis z likierem balrey czy cos takiego, mlekiem jakims specjalnym kremem i czyms jeszcze, k***a jaka bomba :D. I do tego zjadlem dwa hamburgery z kurczaka z frytkami, kazdy po 12 funtow xD. W dwoch roznych miejscach xD. A wy co wczoraj robiliscie biedaki? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic bo nam mama nie daje pieniędzy i nie żebrzemy z englandenmops :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walimy sobie konia bo co nam zostalo? Tez sobie konia zwal to Ci uzly i cisnienie nie bedzie tak bardzo na mozg uderzalo, BOGACZU!!! buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokatjle z dóópy piłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ina co za kopka se kupieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden koktajl byl taki owocowy a drugi to musialem standardowo mojito :D🖐️. Chcialem cos z kiwi w srodku, ale nci nie mieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dell inspirion hahahah. Ja wczoraj w pociagu widzialem goscia z komputerem msi czy jakos tak do grania, drogi w chui, i jeszcze widzialem typka Z IPHONEM 7 I OGROMNYM IPADEM PRO IPAD PRO SYNONIM BOGACTWA AHAHAHAHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to byla bomba, bo ja nigdy nie pracowalem ani sie nie uczylem nic zero jestem glabem, a wczoraj pilem sobie wyborne drinki w pubie w specjalnych kieliszkach do picia. Mojito bylo w wielkim szklanym kubku. Kremowy drink byl w pucharze do picia. A owocowy slodki drink z malinami bodajze byl w takim kieliszku, co sie drinki z wisienka daje na hawajach :D. No i ja tam bylem heeh i se pilem drinki i palilem camele 11 funtow za paczke, hahahahah. Do tego wygladam jak bogacz, bo mam kurtke za 1000zl firmy bytom i okulary rayban ktore najtansze w anglii sa za 200 funtow :classic_cool:. I niech mi ktos powie, ze jestem biedakiem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy hamburger byl z serem parmezanem i anchovies tymi rybkami slonymi, kvrwa serek tak pieknie pokrojy, a hamburger az sie rozpuszczal mi w ustach :D. Do tego cienkie fryteczki z garlic mayo, garlic mayo robiony w kuchni, smak bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dodam, ze 3 lata temu spedzilem 6 tygodni w szpitalu psychiatrycznym :classic_cool:. A dzisiaj sobie chadzam po restauracjach i klubach dla nowobogackich :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier,,le hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ahahahh... ja w ogole nie pracuje a chadzam sobie po eleganckich drogich lokalach, a wy zapi33rdalacie za kazdy grosz i kiedy ostatni raz zjedliscie dwa hamburgery z kurczakiem w dwoch roznych lokalach, popijajac eksluzywnymi drinkami??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robiles w szpitalu Filipek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glownie sypialem, jaralem papierosy, lezalem na lozku, jadalem posilki i chodzilem na spacerki. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu cie tam zamkneli? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dell to tylko alienware :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniscie brac przyklad z Filipa. Tyle przeszedl, a teraz jest bogaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolony ze swojego wyboru. Procek i5 mi wystarczy, za to dysk SSD zamiast HDD, karta Radeon - nie zintegrowana. Ma tylko trzy minusy: - brzydki - matryca błyszcząca - bateria trzyma przeciętnie. Fakt faktem, z laptopa korzystam głównie na kablu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie jesteś bogaczem :) i gdybyś miał jakiś majątek, zapewne byś go zmarnował, zamiast rozmnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkim to imponuje :) Ja na przykład rzadko piję alkohol i nie przepadam za kurczakiem. Fajnie jest mieć życie pozbawione troski finansowych, ale naprawdę podziwiam ludzi, którzy potrafią kreatywnie i barwnie żyć, a nie są bogaci. Nadal nie wiem, co masz do mego Dell`a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×