Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlueEyedShe

Dlaczego nie mozna zapomniec?

Polecane posty

Gość BlueEyedShe

Czesc kobietki, pisze bo nie mam z kim porozmawiac nie chce juz kolezankom truc czterech liter. Jak to jest ze po rozstaniu nie mozemy zapomniec? umawiac sie na randki i poznawac nowych ludzi? 4 miesiace temu rozstalam sie po 3letnim zwiazku. jest mi bardzo ciezko, wyprowadzilam sie od niego, zdradzal mnie, nie szanowal. spotykalismy si eprzez ten czas jeszcze czasami. wiem ze nie powinnam ale nadal go chyba kocham... mam zainteresowanie u innych facetow, zapraszaja mnie w rozne miejsca. ale ja najzwyczajniejj nie mam ochoty. najchetniej chcialabbym zeby eks zmienil sie nie wiem jakies bum sie stalo i wszystko skonczylo sie jak w bajce. wiem ze to niemozliwe, ale mam takie mysli nieraz. bardzo mi ciezko z tym wszystkim, on jest narcyz pieprzony, czasem sie odezwie ze kocha i teskni a wiem ze zagaduje do niejednej d**y w okolicy bo mi znajomi mowili. jest idiota i nienawidze go za to co zrobil ale jednoczenie nie moge przestac o nim myslec, miala tak ktoras? jak sie wyleczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie nie mogę zapomnieć po 2 latach od rozstania i 7 latach związku plus narzeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueeyedshe
a macie kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz autorko, jestem mężczyzną i mam podobnie kobieta mnie nie kocha a ja Ją bardzo kocham... To wszystko nie takie proste, dla Ciebie jak i dla mnie, ale powoli zapominać nie musisz, tylko się nie zamykaj na nowych ludzi :) , jak kochasz to dobrze Jesteś wartościową kobietą i zasługujesz na uczciwego męża i na pewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z gość dziś [19:22 nie mamy więc rozum mówi że a serce dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z gość dziś [19:22 tak miało być-nie mamy więc rozum mówi że nic z tego nie będzie a serce dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueeyedshe
u mnie jest problem ze on sie odzywa co drugi dzien mniej wiecej i niby pisze ze kocha i teskni tylko to takie glupkowate gadanie bo gdyby tak naprawde kochal to zrobilby cos w tym kierunku a on nie robi po prostu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co powiedzieć bo ja akurat jestem facetem kto by się spodziewał ze ja jako facet dalej ze mną tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueeyedshe
A czemu sie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przez jakiś czas nie mogłem znaleźć pracy potem po prostu po rozstaniu gdzieś tam się zahaczyłem a obecnie mam w 98 % zapewnioną prace w poważnej międzynarodowej firmie, no i od czasu rozstania dziewczyny też inne same stratowały bo było widać nawet nie chce liczyć ile ich było a wręcz wstyd ilu dałem "kosza" a w wszystkie randki traktowałem jak spotkanie koleżeńskie ale tak tracił się kontakt bo dziewczyny liczyły na związek i jak to nie którzy faceci mówią przepraszam za określenie "niezłe sztuki" ale dalej poprostu dalej kocham swoja ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw, to trzeba chcieć zapomnieć. Wykazać wolę. My ludzie uwielbiamy pławić się w swoich nieszczęściach, niespełnionych miłościach i takich tam. Szkoda tylko, że za ból istnienia nie dają punktów PayPal. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ci taki facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueeyedshe
No wlasnie nie potrzebuje takiego faceta dlatego nie chce z nim byc ale cholerna pamiec o nim mnie dobija! Zaczynam juz naprawde odchodzic od zmyslow. Wkurza mnie ze jakas inna moze z nim teraz spac i robic te rzeczy ktore ja z nim robilam. Jestem zazdrosna o niego jakos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: nie możesz bo nie chcesz. Pławisz się w myśleniu o nim, zazdrościsz mu nowej, szkoda na to czasu. Jak się coś zakończyło, to trzymaj się tego. Myśl kieruje tobą, a nie ty myślą. Tak postępują desperaci. Kochają niemożliwe i na starość są dziwadłami bo nierealne określiło ich życie. Tęsknisz bo przyzwyczaiłaś się, ale skoro cię "zdradził", "nie szanował", to nie rozumiem jak można dalej za takim bydłem "tęsknić" i w dodatku twierdzić,że "nie można o nim zapomnieć". Można, tylko ty tego nie chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzuć wszystko po nim: pamiątki, tel do niego i wszystko to, co zostało w sercu. Będzie boleć jak cholera, ale trzeba się odciąć totalnie, nie odbieraj telefonu, nie kontaktuj się z nim, nie spotykaj. Pomyśl, że dla ciebie on nie istnieje, nie ma go po prostu. Po jakimś czasie będzie lżej, otworzysz się na innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueeyedshe
probuje tak robic, wychodzic gdzies, zaczelam bardziej myslec o sobie, ale dlaczego nie moge spojrzec na innego faceta? tyle ich sie kreci wokol mnie naprawde fajnych wartosciowych facetow a ja ciagle nie i nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy jest szansa zeby do Ciebie wrócił, co o Tobie myśli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blueeyedshe bo go kochasz proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×