Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

zabijanie zwierzat jest zle

Polecane posty

Wystarczy spojrzec np na to zdjecie https://www.instagram.com/p/BQ1Ujh2DfZK/?taken-by=moby Ja jako czlowiek nie godze sie na to, by zwierzeta mialy taki los. A ci co mysla, ze takie traktowanie czegos co zyje jest normalne i dobre, to sa ci ktorzy sa debilami, bo dzieki miesie z takich zwierzat zyja. A ci co jedza regularnie posilki miesne sami sa jak bydlo. To co sie dzieje to zlo i przestepstwo, to samo co nazisci robili z zydami, to samo dzisiaj robia ludzie ze zwierzetami a za zabicie jednej osoby idzie sie do wiezienia. Zreszta nie chce mi sie tutaj pisac, bo bydlo wszedzie grasuje, to wy powinniscie zdychac w ubojniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ja przestanę jeść mięso to i tak to nie spowoduje zabijania zwierząt hodowlanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz sporo racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego ze niejedzenie miesa ma wiecej korzysci niz jedzenie miesa. Ja w jadlospisie mam tylko piers z kurczaka i ryby. Zbyt mocno kocham hamburgery z piersia z kurczaka... I nigdy sie po piersi zle nie czuje, nawet bym powiedzial, ze dobra piers z kurczaka dobrego pochodzenia ma wlasciwosci lecznicze i sprzyja organizmowi. Ale mieso z jakiegos wieprza oblesnego?? ja juz od 2 lat nie jadam miesa tego typu, a sylwetka mi sie sama wyrabia, nie mam juz wielkiego brzucha, widac u mnie zarys miesni na brzuchu, to tego przy zebrach nie mam prawie w ogole tluszczu, powoli jakos zaczynam wygladac ;). A niestety to co sie dzieje ze zwierzetami nie daje mi spokoju, bo to jest zle totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście wieprzowina to nie jest najlepszy wybórale mięso z gęsi czy kaczki jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kaczki pod nosem, i co chce se zjesc kaczke to ide i jem kaczke? Jedzenie tego to jakies barbarzynstwo, zreszta kaczki nienajlepiej pachna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, kurczak to nie zwierze i nie cierpi... hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem , że nie masz skórzanych butów, kurtki, portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak jest tak dobry, ze kvrwa musi umrzec :D. A skorzane moze mam rzeczy, i co z tego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil To ty powinienes umrzec - smierc hipokrytom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×