Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erb1001

Zapoznanie rodziców w trakcie kolacji w restauracji

Polecane posty

Witam, Z uwagi na to, że oboje pochodzimy z miejscowości oddalonych od siebie o kilkaset km, a mama mojego narzeczonego nie jest zmotoryzowana, to moi rodzice przyjadą do miejscowości w której ona mieszka. Tam wszyscy spotkamy się na kolacji w restauracji. Teraz moje pytanie: Czy na takich kolacjach, gdzie przed ślubem zapoznają się rodzice, dania lepiej zamawiać z karty, czy np. zamówić ciepłą /zimną płytę lub też konkretne dania wcześniej? Obawiam się, że rodzice wybierając dania z karty sugerowali by się tym, żeby nas za bardzo nie obciążyć finansowo. Sami po restauracjach nie chodzą. (mój tato należy do tych, co wszystko przeliczają na bochenki chleba :-)) dlatego chyba wolałabym żeby nie mieli wglądu w aspekt kosztowy. Będę wdzięczna za opinie i rady osób, które taką kolację organizowały w restauracji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak ja na twoim miejscu zamowilabym wcześniej dania na ciepło i ewentualnie jakiś półmisek z deserem. Ja akurat mam na tyle wygodnie że jak już dojdzie do spotkania to będzie u mnie w domu rodzinnym (mieszkamy w tej samej miejscowości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×