Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona201

Jak powiedzieć matce że pieprzyłam się z jej chłopakiem?

Polecane posty

Gość zrozpaczona 201
Klocilabym się czy to żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. więc chodzi o to że mięsko cierpi jak się je wsuwa, ok. a nawiązując do tematu Nie mów nic i tak sie wyda. U mnie się wydało bardzo szybko. Rozpętało się prawdziwe piekło, po którym chłopak mojej mamy wyleciał z wielkim hukiem z naszego mieszkania. Ja zostałam, bo jestem córką. Długa historia ale Teraz chłopak mojej mamy jest moim chłopakiem. Relacje między nimi długi czas były dość oschłe ale obecnie są poprawne. A mama ma nowego chłopaka, obecnie już męża, ale niechętnie mnie zaprasza do siebie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc zapertalaja do jajeczka ino huczy :D zostawmy mogę Ci kupić sałatke wegetarianską. o 18 wychodze wiec szybko nabieraj ochoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie boi ze jej odbijesz drugiego :D rownie dobrze mozesz tez byc w strachu ze moze chce sobie przypomniec stare dobre czasy :D ciezkie sa takie tematy. zupelnie inaczej jak sie zartuje ale jak sie to przezywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona 201
Obawiam się że ja również wylecę z hukiem. Nie wiem czy czekanie na to, aż się wyda jest rozsądne. Oczywiście, nie twierdzę, że sypianie z partnerem matki jest rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie minęło 13 lat, wiec było minęło, mogę sobie z tego żartować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko. mozesz sie wytlumaczyc ze poszlas do niej by sie polozyc a akurat jej nie bylo. a jak zobaczylas jej faceta ktory tez bardzo tesknil to uznalas ze goscinnosc to twoje drugie imie wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zostaje w rodzinie jak to się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona 201
Więc rozłożyłam przed nim kolana, tak z kilkadziesiąt razy, a co się będę! przecież Polacy to taki gościnny naród. W jaki sposób Twoja matka się zorientowała "gość"iu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyła że bardzo się ze sobą zżyliśmy :classic_cool: :D więcej nie powiem i tak za dużo wychlapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbliza sie 18 to co chcecie tę sałatkę? czy może gosc"iu kebaba? nie lubię jeść sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iu
Chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iu
Chcę tak: dużo mięska ale z kurczaka, z dużą iloscią warzyw do tego sosik czosnkowy najlepiej na jogurcie z dodatkiem cytryny a jakby sie opierali że takiego nie zrobią, to zrób tak żeby zrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to kupie dla for youuuu kebaba a dla kolezanki naszej salatke. I dopilnuje by nakładał inną szpachelką co kebaba:D ton idę :D chyba ze chcesz ze mna to moge chwile poczekac, lecz mam zasade ze nie jem pozniej jak o 19 wiec się śpiechaj :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ząbki ci podaruje jego jak powie ze czegos ci nie zrobi czy sie nie da ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie idź, bo muszę ci jeszcze wytłumaczyć w jakiej kolejności ma nakladać mięsko i po kolei wszystkie warzywka i sosik kiedy i ile i lepiej żeby się nie pomylił bo ... :D ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iu
O rany, ale byłam siku i teraz juz nie zdążę wszystkiego tak dokładnie opisać, w dodatku pod presją czasu mogę się pomylić i co wtedy? hy? To wymyśl sam kolejność i mój będzie ten największy, dobra? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ale ząbki jego chcesz czy nie? bo dla ciebie ... ...oczywiscie jak juz zrobi nam jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iu
Jak nam zrobi dobrze, to daruj mu ząbki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ja nie chcę żeb ymi robil dobrze:D ale ok oszczedze go:D to lecę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iu
No leć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iu
Czekaj wróć! Muszę Ci jeszcze coś powiedzieć, otóż w baku zostało bardzo mało paliwa wystarczy tylko na to żeby wzbić sie w powietrze i przelecieć kilka metrów więc ... :classic_cool: Trzeba przed startem zatankować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze zostawiasz mi pusty bak :D ehhhhh co ja sie z Tobą mam :D dobra spokojnie zatankuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iu
Aha, jeszcze jedno Śmigiełko jest troche niesprawne :classic_cool: czasem staje... nie zawsze, ale czasem, :D i nie, nie mozna sie wtedy cieszyć ze stoi bo jak śmigielko stanie to niedobrzeee.... baardzo niedobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stanęło :O cale do klepania, musi mi teraz ktos wycignąć najlepiej jakas blachara bo kobieta jak sie bierze do roboty to calym sercem. wiedzialem ze z tej wycieczki cos sie urodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×