Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o ludziach którzy PRAWIE WSZYSTKO kupują w Biedronce ?

Polecane posty

Gość gość
mnie coraz bardziej denerwuje zmniejszanie gramatury opakowań, żeby zachować cenę za opakowanie. Mrożone warzywa np już nie 500 g tylko 450 g, I tak z wieloma produktami, robia nas w ciula po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję w biedronce od czasu do czasu, nie wszystko, tylko niektóre produkty. Chemię jak są promocje w koszach można kupić taniej np kapsułki Ariel 32-38 szt. Płyn do płukania tkanin Lenor żółty lub Silan czerwony. Domestos 2 sztuki, odświeżacze Do kontaktu itd.. Z jedzenia mało. Często napoje kupuję jak jest tymbark grejpfrut - bardzo go lubię, woda mineralna Muszyna lub kryniczanka. Ostatnio był olej 5 l w promocji Kujawski. Z ich produktów trzeba patrzeć na skład. I na producenta. Jogurty fruvita dla biedry produkuj*****oma, czekolady wawel a kosmetyki be tołpa.. Nie lubię ich nabiału. Kefir, jogurty, maślanka z mleka w proszku fu! Częściej jeżdżę do sklepów: Marmax, Stokrotka i Społem po polskie produkty: prawdziwy chleb na liściu kapusty z piekarni w mojej okolicy, sery i jogurty z mleczarni z mojego regionu. Warzywa i owoce staram się na Targu od ludzi mających plantacje, uprawy w okolicy mojego miasta, których już znam.. Robie tak bo staram się wspierać nasza gospodarkę a nie dawać właścicielom np Lidla czy biedronki wywozic kasę za granicę.. Ja tak robię, ale każdy może sobie robić co chce.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam myśleć? Co mnie to obchodzi gdzie kto kupuje? W Biedronce są całkiem fajne produkty, sam zresztą czasem tam kupuję, kiedy akurat mam po drodze. Jest sporo dobrych jakościowo rzeczy i nie rozumiem tego hejtu. Weźmy np. takie pyzy z mięsem. Biedronkowe, producent Amigos. Bardzo smaczne, skład bez zarzutu, zero "E"-składników. Kosztują raptem kilka złotych, na obiad jak znalazł. Żaden mrożony syf, tylko normalne, chłodzone jedzenie. I to już nie raz byłem pozytywnie zaskoczony. Dlatego moim zdaniem kupowanie w Biedronce jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kupuje a dlatego ze tam najszybciej wiem co gdzie lezy itp...raz w miesiącu jade do lidla ,kauflandu po to czego nie ma w biedrze ....nie mam czasu żeby biegac po kilku sklepach.A kupuje produkty takie jak np.knorr ,rama ,mar.palma .,jogobelle ,fansazje wiec jest to to samo co w innych marketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz innych zmartwień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa wszystko tam kupuje jakieś tacki z jedzeniem czy mięsem cała chemię czy nawet kosmetyki i wszystko z najniższej półki chodź zarobki mają spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego trzeba zacząć, że to nie jest już tani sklep. W Auchan ceny podobne, w Carrefour, Lidlu i Kauflandzie. Te markety nazwą się tylko różnią, a produkty dla marketu zawsze tańsze. Kostka do toalety od Tesco czy od Carrefour taniej wychodzi niż klasyczny Bref albo Domestos. Większość tych marketów to kupa smrodu, potargane szmaty w koszach, naciąganie ludzi na promocje, tak to działa. Poza tym główny cel spędzania czasu w niedziele. Takiemu wszystko jedno w jakim koszu kopie i robi rozpierduchę, Biedra to czy Tesco. Każdy kupuje tam, gdzie ma najbliżej. Ja ogólnie marketów nie cierpię i żaden mi nie pasuje. Wszędzie patologia szlaja się od półki do półki i wkurza, dzieci wrzeszczą. Jak już muszę to do Makro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że mają ja blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje u siebie – mam własny sklepik, wiec nie znam tego uczucia, by chodzić gdzie indziej :) Do tego mam znacznie lepsze warzywa i owoce, zawsze zaopatruje się w sprawdzonych hurtowniach, takich jak, np. www.sebastiano.pl . Moi klienci są zachwyceni i Ci, którzy cenią sobie jakość zawsze przychodzą właśnie do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziś kupiłam skórzane baleriny za całe 44,49 :D .Tak ,serio! Skórzane! Takie same,jak markowe tylko nie za 2 stówy lub 3 i są po prostu przewygodne,mięciutkie,normalnie bomba! a co kto sobie myśli,że z Biedry-guzik mnie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mam myslec?nie oceniam nikogo co kupuje i po co,jest to kazdego indywidualna spawa.Ja natomiast lubie robic zakupy w biedronce takie jak:kosmetyki(zel do demakijazu twarzy,cienie do powiek,puder do twarzy,tusz do rzes,ostatnio kupilam lakiery do paznokci rozne kolory po 3zl.,sa tez w biedrace produkty typu:odzywki elsev czy z evelina. Kupuje tez ksiazki czasami jest kiermasz ksiazek i wtedy kosztuja 4.99zl(ostatnio kupilam 5 ksiazek). Kupuje tez ciuchy jak mi sie cos spodoba,a tak poza tym zywnosc,mam swoje ulubione rzeczy.:):):) Ogolnie lubie biedronke ,tyle ze nie lubie w kolejce stac:(,bo czasem to jedna kasa czynna na dluga kolejke:P no ale z tymi kolejkami tak jak wszedzie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×