Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grafit Cover Band na wesele

Polecane posty

Gość gość

Widziałam ostatnio w necie zespół na wesele Grafit Cover Band. Z tego co znalazłam wygląda na to, że dobrze grają. Czy miał okazję ktoś coś o nich słyszeć/ widzieć i podzieli się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety nie mam tak dobrych opinii. Nie byli przy wyjściu panny młodej z domu, nie zagrali przed domem weselnym na przywitanie państwa młodych, Zabawy za długie, męczące. muzyka może i dobra ale na koncert a nie na wesele, Nie było grania i śpiewania za stołami, zbieranie na wózek po interwencji ok. 2 jak już część gości wyszła. Dodatkowo trzeba zapłacić za konsumpcję jak za gościa co zwiększa koszt. nie polecam bo nie jestem zadowolona z usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół absolutnie się nie nadaje na wesele. Muzyka w ogóle nie do tańca, widać że nie mają doświadczenia jeśli chodzi o wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orkiestra nie na wesele, długie przerwy, muzyka nie do tanca, graja dla siebie nie dla gości, nie chca przyjmować dedykacji. Słabo słabo słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta W.

Absolutnie nie zgadzam się z opiniami powyżej!!! - czy też z opinią tej samej osoby, bo komentarze pisane tego samego dnia! Ludzie mniej hejtu w internecie!!! ZESPÓŁ MEGA!!! Grał u nas na weselu. Najlepszy jaki mogliśmy sobie wymarzyć! Wszystko na najwyższym poziomie, zarówno muzyka (tak - nie było disco polo, ale to nie znaczny, że muzyka nie do zabawy! LUDZIE!!!), jak i całe prowadzenie. Goście cały czas bawili się na parkiecie - były i starsze utwory i najnowsze hity z radia! BYŁO TEŻ biesiadowanie za stołami - które poderwało wszystkich!!! Prowadzenie wesela na wysokim poziome, żarty ze smakiem i ZERO jakichkolwiek niedomówień czy kłopotów. POLECAM! Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×