Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damian21

Dlaczego natura jest taka podła ?

Polecane posty

Gość Damian21

Pojechaliśmy z całą paczką na weekend w góry, do tego samego pensjonatu przyjechała też grupa dziewczyn i zrobiło się wesoło. Wśród nich była wlaśnie ona, od razu zwróciłem na nią uwagę, z resztą kto by nie zwrócił, dziewczyna 202 (tak, tak, 2 metry 2 cm) każdemu rzuci się w oczy. Po grilu i bliżej nieokreślonej dawce alkoholu zaczęły się tańce, jej oczywiście nikt nie poprosił, więc wiekszość czasu siedziała sama. Nie mogłem na to patrzeć, alkohol dodał mi odwagi, usiadłem obok i zagadałem, nie wiem, co dokładnie powiedziałem, coś w rodzaju, ze chętnie bym z nią zatańczył ale nie wiem, czy dam radę, bo jeszcze nigdy nie byłem w takiej sytuacji (ja mam 182), powiedziała, ze dziękuje za szczerość i coś tam jeszcze a ja, no to co, spróbujemy ? I zaczęliśmy tańczyć, różnie to wychodziło ale okazało się, że oby dwoje chodziliśmy na kurs tańca i zaczęliśmy próbować klasyki. Nawet nie spotrzegliśmy, że już 3 nad ranem. W sobotę poszliśmy „zdobywać” zaplanowany szczyt, nie wszyscy byli w stanie po nocnej balandze iść ale ona poszła. To był bardziej spacer niz wspinaczka, szliśmy w grupie dlatego nie mogliśmy jakoś „swobodnie” rozmawiać. Po powrocie znowu gril i balanga, tym razem dziewczyny zatroszczyły się o alkohol, znowu czas przeleciał jak mgnienie oka. W niedzielę wybrałem się do sklepu uzupełnić prowiant i ona tez wyszła. Przypadek ? Z kilkuminutowego wypadu zrobił się ponad godzinny spacer. Nie wiem czy to zakochanie, zauroczenie czy co, jak z nią rozmawiałem to zapominałem o całym bożym świecie. Wieczorem nadszedł nieunikniony moment rozstania, jestem pewien, że ona też miała ochotę na misiaczka ale ja nie mogłem się na to zdobyć. One są z innego miasta, ok 80 km od nas, dlatego nie mogliśmy razem wracać. Po powrocie do domu, napisałem do niej, że jestem padnięty, rzuciłem się tylko do wyra i chyba zaraz zasnę. To nawet nie wziąłeś prysznicu ? Nie spodziewałam się tego po tobie. Słodkich snów. Nie odpisałem, całą noc, do teraz, biję się z myślami co robić ? Dlaczego natura jest taka podła ? żeby była chociaż 10 cm niższa. Tego uczucia, zadzierać łeb do dziewczyny nie da się opisać. Wiem, są faceci po 160 i mają wyższe żony ale ja jeszcze nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Z jednej strony obawiam się, że to może być właśnie ta, ta jedyna i stracę taką okazję a z drugiej jestem przerażony, jak ja ją mam pocałować, wspinać się na palcach ? 20 cm to na prawde dużo, czuję się przy niej jak pigmej. Co robić ? Brnąć w to dalej czy zapomnieć ? Domyślam się, że czeka na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te Damian nie zalamuj sie: kup sobie buty na koturnach i juz po problemie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz ciezki orzech do zgryzienia. Ja wyznaje przyslowie "z pieknej miski sie nie najesz", lej na jej wyglad, wazne, ze sie dogadujecie, co ci przyjdzie z tego jakbys mial superlaske a nie bylbys w stanie zamienic z nia slowa ? Zadzwon do niej, slowa wazniejsze od obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie, wzrost to najmniej ważny szczegół. Musisz przynajmniej spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Twego problemu. 202cm to nienormalnie wysoki wzrost nawet jak na faceta, dziewczyna tego wzrostu jest o jakieś 30cm za wysoka i na pewno zdaje sobie z tego sprawę. Ona nie ma innej możliwości, raczej musi trafić na niższego faceta. Skreślanie kobiety, ba! człowieka z powodu wzrostu jest trochę dziwne. To nie jej wina :) Pewnie niektórzy będą na Was dziwnie patrzeć, ale to ona jest w gorszej sytuacji. Popracuj może nad pewnością siebie, bo chyba masz z tym problem. A nieodpisywanie jest bardzo niekulturalne. Jeśli nie chcesz się z nią spotykać, napisz wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian21
W drodze powrotnej wczoraj kumple sami mówili, że jest nieprzęciętnej urody, więc przysłowie o misce nie ma tu chyba miejsca. Problem z wzrostem, nie wyobrażają sobie, żeby kogoś normalnego znalazła. A ze mnie kpili, że wyglądam przy niej jak kurd**el ziemnobłotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian21
Postanowiłem do niej zadzwonić jak wrócę do domu. Trzymajcie proszę za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby była dla mnie ładna to taki wzrost by mi nie przeszkadzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czasem ludzie maja tendencje do kurczenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia za duża to jest twoja glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian21
Powiedziała, że teraz nie może, jak bedzie miała czas to oddzwoni. SHEEEET !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do niej,niech czuje ,ze Ci zależy. Nie zepsuj tego...będziesz żałował,że mogłeś przeżyc coś fantastycznego,a zamiast tego dałeś doooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, napisz, chociazby takie krotkie "ciagle mysle o Tobie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetka 2 metry i jeszcze do niej zagadywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając tak wysoką kobietę, to trzeba mieć dużą sypialnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama mojej kolezanki ma ponad 190 a tato nie wiem czy 180 i calkiem normalna rodzina. Nie widze problemu. Uczucie przezwycieciezy wszystko, mnie to wcale nie smieszy, sa przykladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian21
Nie mogę przestać o niej myśleć, zadzwoniła wieczorem, zapytałem kiedy znowu się usłyszymy, kiedy chcesz, zadzwoniłem z łóżka, było już po 11-tej, skończyliśmy 5:45, kolejna nieprzespana noc. Co z tego będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą noc na drucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdź się do domów starców, a zobaczysz, co NATURA wyprawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sheet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian21
Zaproponować spotkanie ? Wypada ? Kiedy zacząć o tym gadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze sie z nia spotkaj, na pewno sie ucieszy, nie masz czego ukrywac, chcesz sie z nia widziec to powiedz jej to, przeciez to nic zlego, znacie sie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie, bierz ją w obroty. Nic przecież nie stracisz. Ciekawie musi wyglądać w szpilkach..210 cm?:D Jeszcze takiej nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim wzroście musi mieć bardzo chude ręce i nogi jak patyki,jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian21
Powiem tak: Gdy stoi albo idzie sama nic nie podpada, no może nogi trochę dlugie, ale chyba lepsze dłuższe niż krótsze, dopiero gdy się ktoś obok niej pojawi widać, że przerasta wszystkich o głowę. Waży poniżej 80 kg, przynajmniej tak stwierdziła, gdy się dowiedziała ile ja ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taką to trzeba mieć pałę z 25 cm bo inaczej nie poczuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×