Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Piekarnia, cukiernia, ciastkarnia

Polecane posty

Gość chrzcinyikomunie.pl

zachecam do kontatku na stronie chrzcinyikomunie ponieważ osoby, ktore wspolpracuja z firmą mają bardzo dobra opinie i sa na rynku juz 10 lat

Prowadzenie własnej cukierni ma swój klimat, chociaż wiąże się oczywiście z masą wyrzeczeń oraz obowiązków. Przede wszystkim poranne pobudki, stres i oczywiście odpowiednie nastawienie. Największą rolę jednak gra odpowiedni sprzęt - bez niego ciężko Ci będzie pracować. Swój kupowałem od firmy MK KOMI

Sprawdz w Iguanie. Oni mają fajną konkretną ofertę.

Jeśli chodzi o sprawdzonych dostawców to ja mogę wam zagwarantować, że będziecie zadowoleni z produktów Holger Food z Lubonia www.holgerfood.pl  Oferują masy do glazurowania i dekorowania ciast, pomady i fondanty  a także syrop glukozowy, glukozowo-fruktozowy i sztuczny miód.  Jestem jak najlepszej opinii o tych produktach, są wysokiej jakości no i firma nie przesadza z cenami.  Od dawna współpracujemy i jestem z tej współpracy bardzo zadowolony.

Będziesz potrzebował także ładnych opakowań cukierniczych na Twoje wyroby. Ja zamawiam je od firmy www.opakowaniamatpack.pl . Produkują dobrej jakości opakowania o różnych kształtach i rozmiarach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować