Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Piekarnia, cukiernia, ciastkarnia

Polecane posty

Gość gość

Jakie maszyny trzeba kupić żeby otworzyć taki interes ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj najpierw to trzeba się przedrzeć przez urząd skarbowy...nipy , dipy, regony i inne... Jak Cię wezwą 102 raz bo zle wypełniłeś formularz CEiDG . Papierologia i te formalności sa najgorsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie... załatwianie tych formalności to coś strasznego. Następnie warto rozejrzeć się za firmą od wyposarzenia gastronomicznego. Mój znajomy ma pizzerie i kilka maszyn kupował z tek strony www.geth.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
Na pewno taka firma potrzebuje dobrze dobranego prądu i jakiś specjalistycznych ułatwień np. takich przepięć energii masowego napięcia jak tutaj: http://www.schneider-electric.pl/pl/product-category/7900-ochrona-przed-przepieciami-i-jakosc-zasilania/?filter=business-4-rozdzia--energii-niskiego-napiecia . Każdy znajdzie coś dla Siebie praktycznego i stosownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrażajcie formalnościami, jak ktoś nie umie uzupęłnić wniosku to moga go tyle razy wzywać. Nie ma co demonizować, jak ktoś ma głowe na karku to ze wszystkim sobie proadzi. Apropos cukierni, to u nas otworzyła się niedawno http://ciastkarniapychotka.pl prowadzona przez młodą osobę i daje radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Do takiej piekarni i cukierni na pewno przydadzą się jakieś lody, sorbety różnego rodzaju. Każdy coś znajdzie ciekawego na; http://eurovending.pl/pl/index.html . Mają tam godne uwagi propozycje, które warto wziąć pod uwagę. Taki sprzęt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo przyjemny interes- jak ktos sie na tym zna i ma wykształcenie w tym kierunku to dla czego nie. A co jak co ale najlepsze wyposażenie można kupić w www.geth.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak u nich znajdziesz wszystko co potrzebne do otworzenia piekarni czy cukierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalne maszyny, które są potrzebne w każdej piekarni można znaleźć na www.guztech.com.pl Zajmują się oni sprzedażą i serwisowaniem maszyn i pieców potrzebnych w piekarni. Zamawiałam ich sprzęt i polecam go również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę polecić www.Cukiernia-radzikowski.pl gdzie często kupuję ciasta oraz torty- zawsze smaczne i świeże, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatrzcie się też w dobre zmywarki - takie jak na przykład Winterhalter ma, albo wyparzarki. Bo na pewno będziecie wiele akcesoriów wykorzystywać a potem to wszystko trzeba przecież dokładnie doczyścić, a mycie ręczne nie jest tak efektywne i ekonomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa44
Biznes to nie tylko maszyny, ale i produkty, pamiętajcie o tym. No i chętne ręce do pomocy, to też się liczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, a wysoką jakość produktów, doświadczenie oraz konkurencyjne ceny dostaniecie w https://www.holgerfood.pl/. Znajdziecie u nich wszelakiego rodzaju pomady i inne, cukierniczo-piekarnicze produkty w poręcznym opakowaniu. To wszystko w wygodnych, hurtowych ilościach. Szczerze polecam, zamawiamy już wyłącznie od nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie własnej piekarni lub cukierni jest świetnym pomysłem na biznes. Jeżeli was to interesuje to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.geth.pl Zajmują się sprzedawaniem urządzeń piekarniczych i cukierniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaaKaś
Piekarnia/cukiernia AK Otrębusy - mają najlepsze wyroby, zawsze świeże - a najbardziej smakują nam torty i ciasta,, na każde urodziny synka zamawiam właśnie od nich i zawsze każdy jest zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaqa
Na pewno jakąś maszynę do robienia i smażenia pączków ;) Pączki to moim zdaniem podstawa każdej cukierni. Sama prowadzę mały biznes w tej branży i mogę pomóc z kupnem potrzebnych urządzeń, doradzić. A jeśli chodzi o tę maszynę do pączków to jakby ktoś szukał tu jest tania do kupienia ;) http://aaatech.pl/maszyna-do-robienia-i-smazenia-paczkow-paczek-paczkarnia-3-typy-500-szth-smazalnik-patelnia-p-1020.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgadyg
mam własnie w planie kupić maszynę do robienia i smażenia pączków. Prowadzę razem z mamą małą cukiernię ciastka, pączki, kawa, herbata. Dość spore zainteresowanie mamy własnie pączkami własnej roboty aż nie nadążam czasem z zamówieniami, wydaje mi się że taka maszyna z aaatech.pl do robienia i smażenia sprawdziłaby się idealnie u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujesz 10 wagonów mrożonych pączków z chin, sprzedajesz za pół ceny i kosisz szmalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izalo64
Ktoś wyżej podrzucał dobrą tanią maszynę do robienia i smażenia pączków z http://aaatech.pl/ , jest przeceniona o około 2 tyś. Nawet nie wiecie ile na samych pączkach można kasy wyciągnąć :) u nas w cukierni sprzedajemy tego mnóstwo, rano jest ogromny ruch zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blisko domu pierkarnie rąba, zawsze tam kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdego kto prowadzi lub chcę założyć swoją cukiernie czy ciastkarnie to ta strona będzie bardzo pomocna www.bhcdn.pl. Firma oferuję wszystko co jest związane z cukiernictwem od polew czekoladowych do akcesoriów cukierniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxtaya

Wszystko co jest potrzebna do gastronomii można znaleźć na aaatech.pl. Sklep oferuje bardzo duży wybór sprzętów gastronomicznych do tego cena bardzo zachęcająca. Jakość również bez zastrzeżeń polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryyyyk

Wszystkie rzeczy jakie szukasz znajdziesz w AK Otrębusy. Polecam zawsze wszystko świeże i smaczne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto także pamiętać o opakowania, bo jednak jest to bardzo ważne przy prowadzeniu własnej działalności związanej jeszcze z gastronomią http://europak.lublin.pl/ wydaje się mieć bardzo ciekawą i konkurencyjną ofertę. Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janko

Będziesz potrzebować witryn cukierniczych, to na pewno. U mnie to był dość duży problem, bo nikt nie spełniał moich wymagań. Kupiłem w końcu z polecenia znajomego z branzy witryny z Bolarusa i jestem zadowolony, no ale to musisz sobie popatrzeć sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derek

Przede wszystkim dobre lady chłodnicze i witryny cukiernicze, tylko jakieś porządne właśnie jak Janko napisał typu Bolarus, a nie jakiś badziew co po pol roku będziesz reklamować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salis
Dnia 8.08.2019 o 13:30, Gość Derek napisał:

Przede wszystkim dobre lady chłodnicze i witryny cukiernicze, tylko jakieś porządne właśnie jak Janko napisał typu Bolarus, a nie jakiś badziew co po pol roku będziesz reklamować 

Dobra lada to podstawa. Wiadomo że świeże najlepsze, ale czasem to chwilę może postać i jest równie smaczne. Co do Bolarusa to wiem że u nich regały są spoko. Znajoma ma w mięsnym u siebie i z tego co mówi utrzymuje temperaturę i usterek z jakimś przeciekaniem czy coś nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkB

Zgadzam się, ja też korzystam z mas i fondantów Holger Food. Firma ma w swej ofercie także syrop glukozowy czy sztuczny miód i wszystkie te produkty, które od lat u nich kupujemy, są najwyższej jakości.  Jak dodamy do tego korzystne ceny to jasne jest, że takiej sprawdzonej firmy warto się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzcinyikomunie.pl

zachecam do kontatku na stronie chrzcinyikomunie ponieważ osoby, ktore wspolpracuja z firmą mają bardzo dobra opinie i sa na rynku juz 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×