Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość a fuj co za swinia

Wy tez szczacie pod prysznicem czy tylko ja mieszkam z taka swinia

Polecane posty

Gość a fuj co za swinia

Mieszkamy we 2. Nigdy sie nie zamykamy w lazience i jak ona bierze np. prysznic a ja zechce zrobic siku albo odwrotnie to nie ma problemu. Sedes jest przy samym prysznicu. Wchodze a ona stoi w kabinie i szczy jak kobyla na pastwisku aby dudni od brodzika. Kurfa obok sedes moze z pol metra a jej sie nie chce wyjsc bo zimno. Wiecie az mnie obrzydzenie bierze ze mam stawac bosymi stopami tam gdzie ona szczy :O Chyba klapki bede zakladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami sie zdarza i nie rozumiem co niby w tym obrzydliwego, dla mnie to normalne. Lepiej zeby szczala pod prysznicem niz srala, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj co za swinia
Umocz noge w sedesie, nawet czystym i splukanym, a przekonasz sie co mam na mysli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sikam,to całkiem normalne. Nie mam zamiaru moczyć całej łazienki tylko po to żeby na kibel iść. Prawie zawsze chce mi sie sikać podczas prysznica nawet jak sie wcześniej wysikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like a virgin
Madonna mówiła, że lanie pod prysznicem odgrzybia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sikam. Kiedys nie potrafilam, ale przemoglam sie w imie oszczednosci naturalnych zasobow wody. Malo tego, jesli jestem w domu, to po kazdym sikaniu (nie mowiac o czyms grubszym) podmywam sie, wiec jesli tylko chce mi sie sikac, to sciagam jedna nogawke od spodni, siadam na brzegu wanny z wolna noga zarzucona na druga krawedz i sikam. A woda, ktora, poszlaby na splukanie zalatwia przy okazji podmycie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczę pod prysznicem (o ile chce mi się oczywiście) i naprawdę nie wiem co w tym dziwnego i obrzydliwego. Jakoś pod tym samym prysznicem doope myje i reszte i woda spływa po brodziku. Pomijam już fakt, że jest to ekonomiczne i ekologiczne, bowiem nie marnuję czystej wody na dodatkowe spłukiwanie kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to samo sikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo lubie sikac pod prysznicem i tez uwazam, ze to ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś obleśne idiotki się tu wypowiadają. Co innego szczać u siebie w domu rodzinnym czy mieszkając z partnerem, a co innego ze współlokatorami - to już obrzydlistwo :O:O Mogłaś jej powiedzieć aby myła po sobie brodzik po każdym prysznicu - bo powinna skoro szcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzisz do łazienki jak znajoma bierze prysznic? Dziwny zwyczaj. Ja w życiu nie wpuściłabym nikogo podczas mycia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też czasami sram jak mnie pociśnie .kiedyś też sikałam i srałam do zlewu w kuchni bo wsółkijatorka się ruchhała w kiblu z chłoapkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sikam, tez mi wielka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, obrzydliwe jesteście ;-( mam prawie 40-tkę a nigdy nie zdarzyło mi się załatwiać pod prysznicem czy w wannie. Nie reaguję też na wodę parciem na pęcherz, więc jak się kąpię to nie muszę od razu do toalety. Nienormalne to jak dla mnie... Chyba przed każdą kąpielą w mieszkaniu ze współlokatorami szorowałabym wannę/brodzik cifem...masakra co ludzie wyprawiają. dzikusy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zawsze leje i dla mnie to nic takiego. Nawet w wannie sikam. Mocz jest ponoc zdrowy a rozcieczony z woda w wannie stanowi odsetek jedynie. Mnie bardziej brzydzi jak ludzie nie wysmarkaja nosa tylko wciagaja te giluny i je jedza :o :o cos strasznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tam świnia? Twoja wspólokatorka to miód malina! Pewnie lubi pissing hiehie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sorry, obrzydliwe jesteście ;-( mam prawie 40-tkę a nigdy nie zdarzyło mi się załatwiać pod prysznicem czy w wannie. Nie reaguję też na wodę parciem na pęcherz, więc jak się kąpię to nie muszę od razu do toalety. Nienormalne to jak dla mnie... Chyba przed każdą kąpielą w mieszkaniu ze współlokatorami szorowałabym wannę/brodzik cifem...masakra co ludzie wyprawiają. dzikusy ;-( X Musisz miec czterdziecha bardzo nudne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj co za swinia
@ gość wczoraj Wchodzisz do łazienki jak znajoma bierze prysznic? Dziwny zwyczaj. Ja w życiu nie wpuściłabym nikogo podczas mycia się. x Po pierwsze, ona tez wchodzi gdy ja sie myje, a po drugie, czasem tak sie zdarza, ze ona okupuje lazienke prawie godzine a mi sie w tym czasie zachce. Co mam wtedy robic? Sikac do garnka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj co za swinia
@ gość wczoraj Wchodzisz do łazienki jak znajoma bierze prysznic? Dziwny zwyczaj. Ja w życiu nie wpuściłabym nikogo podczas mycia się. x Po pierwsze, ona tez wchodzi gdy ja sie myje, a po drugie, czasem tak sie zdarza, ze ona okupuje lazienke prawie godzine a mi sie w tym czasie zachce. Co mam wtedy robic? Sikac do garnka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj co za swinia
@ gość wczoraj Wchodzisz do łazienki jak znajoma bierze prysznic? Dziwny zwyczaj. Ja w życiu nie wpuściłabym nikogo podczas mycia się. x Po pierwsze, ona tez wchodzi gdy ja sie myje, a po drugie, czasem tak sie zdarza, ze ona okupuje lazienke prawie godzine a mi sie w tym czasie zachce. Co mam wtedy robic? Sikac do garnka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też sikam a zresztą jak kobieta sika to widok jest przesłodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też i chłopak mój też, a najlepiej jak mi raz pokazał sikanie ze sterczącego fjuta to dopiero widok ! Fontanna do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocz to tylko przetworzona woda niektórzy piją mocz dla zdrowia bo ma lecznicze właściwości , i przestań zgrywac taka dewote bo sama wlazisz jej do łazienki jak ostatnie niewychowane bydlę , a po drugie robienie siu siu pod prysznicem jest zalecane bo jest ekologiczne , wiesz ile wody się marnuje jak siurasz co chwilę ? 5 L tak minimum na każde splukanie, wrzuć na luz bo jesteś tym typem który nie daje żyć innym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zzzzzz
Mi też się coś takiego nie podoba. Moja córka jak wchodzi pod prysznic i zachce jej się soku to wychodzi i siada na sedes. Ja 9 lat, ale człowiek musi widzieć, że tak się nie robi, ktoś musi o tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj co za swinia
Co wy mi tu pieprzycie wszyscy o ekologii? Tu chodzi o SZCZANIE DO BRODZIKA :O Naprawdę nie widzicie, że to skandal i marnotrawstwo? Tak, właśnie marnotrawstwo, dobrze czytacie. Do tej pory było tak, że gdy ona brała prysznic i zachciało jej się siku to nie rżnęła jak ta krowa pod siebie tylko wołała mnie do łazienki. Wchodziłam, widziałam jej zamgloną nagą postać otoczoną parą, rozbierałam się do naga i boso stąpając po zimnych kafelkach podchodziłam do kabiny, odsuwałam drzwi i wchodziłam do środka, gdzie koleżanka usuwała się na bok robiąc mi miejsce. Następnie stawała w rozkroku, a ja klękałam między jej nogami i dosięgałam wargami jej warg sromowych. Przez moment drażniłam łechtaczkę koniuszkiem języka dopóki nie poczułam ciepłej strugi pysznego moczu na twarzy. Wtedy jak najszerzej otwierałam usta i łykałam pośpiesznie jej pachnący dziewictwem złoty deszcz. Teraz nagle pozbawiła mnie tego przepysznego napoju :( i zerżnęła się jak świnia do brodzika z pominięciem mej buzi :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fujare do jej pochwy już nie brzydzisz sie wsadzać i sperme zostawiać w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym ja brała prysznic a mój chłop w tym czasie by przylazł do łazienki wyciągać fujare by sie wyszczać do kibla w mojej nagiej obecności to by mokrym ręcznikiem po łbie dostał i sie tylko mojego darcia nasłuchał, by wyleciał z tą fujarą z łazienki i by wiecej mu do głowy nie wpadły takie głupie pomysły do głowy. Na szczęściej jeszcze nie wpadł na tak durny pomysł. Ja bym tez w życiu nie wlazła do łazienki w czasie jak on bierze prysznic żeby d**e gołą sadzać na tron na jego oczach. Co za obleśność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikam jak On nie widzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze piszesz że mieszkasz ze świnią. Ale poświntuszyć z nią w łóżku to już nie odmówisz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×