Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

tak sie tera bawie fota 28.02

Polecane posty

Gość gość
żryj góówno szamaciarzu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że się nie zadajesz ze szmatami, bo nikt nie ma za dobrych relacji z konkurencją. Wszak musisz jakoś rywalizować z innymi ryżymi angolami o obciąganie murzyńskich pał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifi... Choć do nogi piesku! Dobry fifi, ile dziś razy obciągałeś za kasę nieudaczniku na socjalu? Teraz w anglii po brexicie chyba mniej pewnie się czujesz ściero uliczna? Ach, przepraszam, przecież ty jesteś anglikiem. Gardzisz Polską i Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wtedy idzie obciągać swojemu kumplowi - benowi. Poza tym fifi jest znanym w anglii perkusistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćakimkele
snajper = camper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego by to nie bylo, wazne ze ja nie musze chodzic do pracy, ahh nawet nie wiecie ze nie wiem co to praca, wspolczuje wam tej mozolnej pracy 8 godzin dziennie, nie wiem jak to jest ;/ tzn wiem. na pewno jest strasznie. Ciesze sie, ze to nie ja jestem tym co musi codziennie zapi3rdalac i szorowac podlogi czy kible, jak wy. No ale sa ludzie madrzy i prosci, wy jestescie prosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fifi ból żopska to masz raczej ty po swoim ciężkim dorabianiu. Zwłaszcza w sobotę. Wiesz dobrze że ciapas od matki już za mycie sraczy nie płaci jak dawniej, a do tego za anal płacą więcej niż za oral, a żyć jakoś trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifi, ludzie mądrzy też nie muszą zaiwaniać po 8 godzin na etacie, jednakże co ty o tym możesz wiedzieć? :D pasożycie społeczny z porytym łbem. Swoją drogą, zapomniałeś, jak skamlałeś jakiś rok temu o tym jak to na taśmie ci źle i jak podniecałeś się swoją marną wypłatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa zajewaniac 8 godzin na etacie, na szczescie to nie ja musze zajewaniac 8 godzin na etacie :D🖐️. A tera ide bo kumpel czeka pod drzwiami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie był gejem mógłbyś się skumać z noxelią z forum. Macie wiele wspólnego. Oboje macie nawalone we łbach przez schizo, jesteście tak samo odrażający, w podobnym wieku i z parciem na szmacenie za kasę. Udany związek byście stworzyli! Ona zezowata, ty z mikro penisem. Może jakbyś kiedyś nawet odstawił leki i ją zapłodnił poza zasiłkami ciągnelibyście jeszcze 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo czyli masz klienta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah jak sie niby szmace, jak nie mam grosza przy duszy? Wlasnie tak, chodze wszedzie gdzie chce, nie majac pieniedzy, i nie pracuje. Nie mam pieniedzy a powodzi mi sie lepiej od was, bo wiecej razy bylem w restauracjach w ciagu poltora roku niz wy przez cale wasze istnienie wieloryby, buahahah. Zajmij sie lepiej soba ptasimozdku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×